MS Flight simulator

Voľná diskusia o iných simulátoroch

Re: MS Flight simulator

Poslaťod erycP » 29.02.2012 14:39

stiahnute, vyskusane, odinstalovane...

PS1: je to des :)
PS2: ma to Game Rating: E10 (Everyone 10+) - ale pozor, ani vase 10rocne dieta to nebude bavit dlhsie ako 10 minut :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: MS Flight simulator

Poslaťod bumper » 29.02.2012 17:06

Doggy píše:Chcu aby to bolo vhodne pre hocikoho kto si chce polietat a nema/nechce kvoli tomu kupovat potrebny hardware.

Kdo si chce jen polétat, tak si koupí Aerofly FS. Flight je opravdu vhodný pro hocikoho, já jsem právě před chvilkou dostal vyznamenání ( nějakou zlatou podprsenku ) :shock: za to, že jsem dokázal přistát na vodu vedle svatební jachty :lol: :lol: :lol: Nějaká paní mi celou dobu říkala, uber, přidej, zatoč, pomalu :lol: No nekupte to... Jediný pozitivum oproti tomu co jsem měl v betatestu je fakt, že grafika teď šlape docela pěkně a bez cukání a je to pěkné i na nastavení medium. Jako letecká arkáda na X-BOX to špatné nebude, ostatně tam tomu nemá co konkurovat, ale pokud mi někdo předhodí za (A) Aerofly FS za 1200,- Kč vs za (B) MS Flight "zadarmo", nemám co řešit a A je správně :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: MS Flight simulator

Poslaťod erycP » 29.02.2012 17:11

bumper píše:já jsem právě před chvilkou dostal vyznamenání ( nějakou zlatou podprsenku )

nebola zlata, ale kokosova :) teda: coconut bra :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: MS Flight simulator

Poslaťod bumper » 29.02.2012 17:28

No tak kokosová ještě k tomu :lol: okradli stařenku :!:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: MS Flight simulator

Poslaťod bumper » 08.12.2020 00:52

Po několika letech, kdy jsem se leteckým simulátorům přestal zcela věnovat mě ze zimního spánku vytáhl nový MSFS 2020. Ač ten simulátor zatím sám nemám ( neměl bych to ani na čem spustit ) :) byl jsem tak trochu zvědavý s čím MS po předchozím totálním propadáku Flight nakonec přijde. Jedním očkem jsem tedy pomrkával po tom, co to vlastně je, co to umí a hlavně jak to vypadá. No a ta poslední věc, Jak to vypadá, to mi to očko úžasem málem probodlo :shock: Nikdy jsem si nemyslel, že budu mít v nějakém simulátoru letiště, které znám jako své boty v takovém provedení, jak to umožňuje nová "FSka". Pravda, nejsou tam větroně, ale v FS stála simulace plachtění stejně vždy za prd... takže asi žádná škoda ( v budoucnu je tam chce MS přidat ) Na nějaké to VFR polétání třeba s VL-3 ( která se shodou okolností vyráběla nějaký čas i na našem místním letišti v Medlánkách ) mi to přijde ale parádní.

Mrkněte, jak vypadá moje scenerie Medlánek, která je pouhým upraveným konvertem scenerie vytvořené před 15 lety. Mě z toho fakt spadla brada. Tady si už dovolím fakt říci, že tohle vypadá skoro jako reál :) Kdybych se někdy ještě vrátil k tomu, že budu "lítat" v simulátorech, měl bych takový sen, aby ten simulátor vypadal po grafické stránce jako nový MSFS 2020, letový model GA letadel by odpovídal modelu z X-Plane a s větroněm bych si tam mohl zalítat stejně jako v Condoru. Třeba se něčeho takového ještě dožiju :)

Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Iné simulátory

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron