X-PLANE

Voľná diskusia o iných simulátoroch

Poslaťod Cadfael » 04.12.2008 17:02

počkám na screeny, a nejlépe na X-condora :-) Hlavně sem pak prosím dej Brno
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 05.12.2008 17:16

swt píše:Jsem to nějak zkoušel ale nic takhle hezkýho jsem z toho nevyloudil tak nevím kde jsem dělal chybu :?


Jestli myslis, ty obrazky z dema, tak je to nastaveni grafiky na max. co jsem kde nasel, pokud myslis ten obrazek z LKCM, tak to uz je dodatecne udelane, takto LKCM v default X-Plane urcite nevypada :) Dokonce je mi zahadou, co je to za ortho, protoze to z FS neni, no jak budu mit moznost se v tom vic povrtat, tak jsem pak hodim dalsi info.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod VIZE » 05.12.2008 17:20

O tom plachteni v X-Plane jsem psal ja hned na prvni strance v tomto vlakne. Jen termiku jsem jeste nezkusil.
Víťa Ženíšek
Obrázok
VIZE
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 23.04.2007 09:19
Bydlisko: Děčín, ČR

Poslaťod Cadfael » 05.12.2008 17:57

to jsem četl, ale mě hlavně zajímala za termika :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 17.01.2009 23:13

Tak jsem dnes finalne prekopal a aktualizoval ( novy hangar Aveka ) scenerku LKCM do X-Plane, mrknete na screeny.

http://medlanky.bumper.cz/slideshow/med ... reens.html

Pro Cadfaela, normalne se tam da na medlanech litat svah !!!! :) Docela pruser je, ze me tenhle simulator casove tak " vcucnul ", ze jsem razem zapomel na vsechny ostatni. Mohl by do toho nekdo udelat Blanika :wink:
Naposledy upravil bumper dňa 22.01.2009 16:13, celkovo upravené 2
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Semrad » 18.01.2009 08:07

bumper píše:Tak jsem dnes finalne prekopal a aktualizoval ( novy hangar Aveka ) scenerku LKCM do X-Plane, mrknete na screeny.

http://medlanky.bumper.cz/x-plane/album/index.html

Pro Cadfaela, normalne se tam da na medlanech litat svah !!!! :) Docela pruser je, ze me tenhle simulator casove tak " vcucnul ", ze jsem razem zapomel na vsechny ostatni. Mohl by do toho nekdo udelat Blanika :wink:


No to teda vypada perfektne.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 18.01.2009 09:37

do háje, hodně dobré. Bumpere, udělej mi prosím pár obrázků Brna nad městem a dej je na web pro inspiraci - uvažuju teď, že zkusím časem udělat i "ultra" variantu měst, s jinými objekty a více stromy - nic pre poserov :) Asi půjde jen na silnějších PC, ale výkon dnešních PC je jinde než když condor začínal. Třeba se mi podaří vydáním CR trochu přiblížil Condora k X-plane (zcela jistě ne, ale...) :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 18.01.2009 09:55

zdá se mi to nebo na jedné fotce je to myslím 8. nebo tak nějak jak je vyfocený jen les a pole tak na tom poli sedí větroň :?:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 18.01.2009 14:10

Krejca píše:zdá se mi to nebo na jedné fotce je to myslím 8. nebo tak nějak jak je vyfocený jen les a pole tak na tom poli sedí větroň :?:


Taky jsem si vsiml a zda se mi, ze jsem tam videl dva. Tak ne je tam jeden.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 18.01.2009 14:14

to je zajímavé, čeho si lidi všímají... :) Mě se spíš zatraceně líbí ta města. Kluzáky můžete s vášní i v condorovi... :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 18.01.2009 16:34

Cadfael píše:do háje, hodně dobré. Bumpere, udělej mi prosím pár obrázků Brna nad městem a dej je na web pro inspiraci - uvažuju teď, že zkusím časem udělat i "ultra" variantu měst, s jinými objekty a více stromy - nic pre poserov :) Asi půjde jen na silnějších PC, ale výkon dnešních PC je jinde než když condor začínal. Třeba se mi podaří vydáním CR trochu přiblížil Condora k X-plane (zcela jistě ne, ale...) :wink:


Presne na tohle jsem myslel taky, protoze X-Plane ma mesta reseny vlastne stejne jak to delas ty v Condoru, tedy maji udelane ruzne " ctverce " seskupenych objektu ( sidliste, obchodni domy,stara zastavba, parky ) a tim se da vytvorit mesto behem 10 minut.
Brno jako takove samo neodpovida uplne presne realu, to ani v defaultu nejde ( i kdyz oproti FSX defaultu je to jeste uplna pohadka ) :) ale popravde mi to vubec nevadi. Doplnim si tam jeste dulezite objekty co mam v FS a bude to supr. Obrazky pak zase nekam dam. Ono i ta uprava Medlanek a okoli mi vzala dost casu, neni totiz pravda, ze staci pouhy konvert a scenerka z FS je ihned v uplne stejne podobe v X-Plane, to je samozrejme blbost. Pokud si s tim ale clovek pohraje a uplne nejlepe pokud ma zdrojaky k puvodnim FS objektum, jde to nasledne poladit tak, jak to je videt z obrazku.


Krejca píše:zdá se mi to nebo na jedné fotce je to myslím 8. nebo tak nějak jak je vyfocený jen les a pole tak na tom poli sedí větroň :?:


Nezda, to jsem poletoval okolo Olomouce a jen tak nahodne tipal screeny krajiny a tohle jsem tam nasel :) Prave ten vetron v polu me tam zaujal taky :wink:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Hornet » 18.01.2009 16:53

No vyzerá to pekne, ale mám z toho pocit že engine toho simu je podobnej generácie ako Condor. Tie objekty by asi šli, horšie je to so zobrazovaním do dialky, tak nejak by mohol vyzerať Condor 2 ale s poriadnymi mrakmi. Ale aj tak ten pokrok ide, čert vie na čom budeme lietať tak o 15 rokov. Určite to bude 3D to už je jasné - TV, monitory, projektory,Blue ray všetko bude 3D kompatibilné .... je sa na čo tešiť...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Hornet
 
Príspevky: 718
Registrovaný: 08.05.2006 21:37
Bydlisko: Martin

Poslaťod Cadfael » 18.01.2009 19:39

Tak jsem sebral odvahu a předělal jsem první kostku města - velikost CX souboru je 2x větší než předtím, použil jsem všechny triky co umím a aspoň na mém PC FPS nekleslo, i když s Nvidia 9600 GTX+ :) to není směrodatné. Otestujeme v další betě a dá-li termoska, bude to lítatelné i na současných průměrných počítačích. Bude ale samozřejmě možné použít i staré sady pro lidi, kterým to bude dělat problém...

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Města

Poslaťod Hans » 18.01.2009 20:05

Miloši, jsi kouzelník, ale já to čekal, že se chytneš!! Jen by to chtělo ty červené střechy prostřídat jinou barvou, aby z toho nevznikala taková rámová šachovnice, prostě to trochu rozbít. Už udělal M@trix ty vodárny?
Obrázok užívateľa
Hans
 
Príspevky: 205
Registrovaný: 09.01.2007 23:35
Bydlisko: Praha

Poslaťod Cadfael » 18.01.2009 20:07

když jsem to město dělal, vzpoměl jsem si na tebe, jak jsi mě k němu lanařil :) Vodárny zatím nejsou, snad... teď jsem naočkoval Milana, aby trochu vylepšil ruzyň, tak snad najde chvilku. Ty střechy mají různé odstíny červené, a bude-li tu nutné, dá se to prostřídat... uvidíme.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné simulátory

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron