Discus CS addon pre FSX

Voľná diskusia o iných simulátoroch

Discus CS addon pre FSX

Poslaťod DaggyMAC » 17.11.2009 22:49

Aerosoft vydal pekný addon vo forme Discusu pre FSX. Obrázky vyzerajú pekne, dokonca spolupracovali s Schempp-Hirth, možno to bude mať čosi do seba, ale môj domáci setup ešte nedozrel na náročnú FSX. Pozrite sa:

http://www.aerosoft.com/cgi-local/re/iboshop.cgi?showd30!0,5351422670,11133
Obrázok
Obrázok užívateľa
DaggyMAC
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 09.03.2009 19:17
Bydlisko: PB

Poslaťod ram » 18.11.2009 01:43

Jenže FS má špatný letový model (ehm, žádný letový model :lol: ), podivnou (vlastně žádnou :lol: ) termiku, a tím, že je vlastně otevřené, tak není možno pořádat soutěže a tak. Takže k čemu vlastně ten Discus je? Pro mně teda k ničemu, ušetřil jsem :lol: . FSkářům se moje názory můžou nelíbit, můžou s nima dokonce i nesouhlasit, ale mi je to jedno, zůstávám u Condora.
Je až s podivem jak může početný vývojářský tým Microsoftu takhle plýtvat časem a energií, vždyť i takový X-Plane je dnes dál a běží i na strojích, které nevlastní NASA. Komu se líbí omalovánky a slideshow, prosím, má možnost.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod DaggyMAC » 18.11.2009 12:49

Tiež som toho názoru, ale mne sa aspoň páčia tie textury. Aerosoft sa vyťahuje, že vymyslel reálny letový model - neviem, nelietal som s tým Discusom vo FSX. Tuším vydali aj Soaring addon - alebo niečo také, no Condorovi sa to nevyrovná, to je jasné. Tiež som dospel k názoru, že sa neoplatí upgradovať hardware pre FSX, keď Condor šlape parádne a je úplne dostačujúci.

OT: Od Aerosoftu mám addon Piper Super Cub pre FS2004 a je to paráda. Skvelý model, zvuky reálne, a pristátia v turbulenciách do šolotiny medzi stromy pred búrkou na Aliaške je zážitok. Ešte pokukujem po addone Bush Pilot Adventures od Abacus (http://www.abacuspub.com/catalog/s514.htm) alebo po Beaverovi od Aerosoftu. Musím však povedať, že letový model týchto addonov je OVEĽA lepší, ako defaultne lietadlá vo FS9.
Obrázok
Obrázok užívateľa
DaggyMAC
 
Príspevky: 166
Registrovaný: 09.03.2009 19:17
Bydlisko: PB

Poslaťod ram » 18.11.2009 13:40

Ad Abacus a FS. Ta firma vydává addony, které jsou vesměs ke stažení jako free, jenom tomu dá trochu hezčí kabát. Co se týká vlastností, tak nic moc. Já bych teda nic od nich nedoporučil. A Bush Pilot už je dost staršího data, produkt znám, nic nového nepřináší.
A FS? Beru ho jenom jako hru, taky si tam občas zařádím, ty letadla lítají neuvěřitelně :lol: . Simulátor ale z toho nikdy nebude.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Semrad » 18.11.2009 18:07

Kdyz nebylo nic jineho, tak to jsme mlaskali. :lol: Jinak to bez problemu uridi ctyrlety kluk, takze kvalitka. :P :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod ram » 18.11.2009 19:21

Znám jednoho, co je už trochu starší a neuřídí - můj švára :lol: . Ale on by vůbec do letadla nevlez :lol: .
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod bumper » 18.11.2009 21:24

Semrad píše:Kdyz nebylo nic jineho, tak to jsme mlaskali. :lol: Jinak to bez problemu uridi ctyrlety kluk, takze kvalitka. :P :wink:


To je v poradku, ta gamesa ma rating 3+ :lol:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno


Späť na Iné simulátory

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron