Nákup X-Plane

Voľná diskusia o iných simulátoroch

Nákup X-Plane

Poslaťod Petr Soukup » 02.12.2009 03:01

Mate nekdo zkusenosti s nakupem X-Plane primo z webu vyrobce? Hlavne jak dlouho to sem jde.
"Myslim, ze lidi, ktery nebavi litat, nejsou normalni" maj. John Sheppard, Stargate Atlantis
Obrázok užívateľa
Petr Soukup
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 03.05.2009 11:39

Re: Nákup X-Plane

Poslaťod bumper » 11.12.2009 21:46

Petr Soukup píše:Mate nekdo zkusenosti s nakupem X-Plane primo z webu vyrobce? Hlavne jak dlouho to sem jde.


Jde to sem +- tyden a vse funguje jak ma, navic ted je zcela smesna vanocni cena :) dojde ti to v takoveto obalce http://medlanky.bumper.cz/x-plane/nakup_xplane.jpg
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Petr Soukup » 15.12.2009 13:15

Diky, uz vcera prislo. I kdyz mi teda pri vypraveni obejdnavky napsali z Laminar research, ze to vyexpedovli, ale ze to muze trvat az 6 tejdnu, nez to sem dojde, tak me to trochu vydesilo ... Ale presne jak rikas, trvalo to tejden ... vsechno bez problemu. 29 dolaru plus 10 dolaru postovne. Brnkacka ...
Teda krom toho, ze mi to krava postacka nechala koukat ze schranky, takze to moh kdokoliv kdykoliv vytahnout ... :)
"Myslim, ze lidi, ktery nebavi litat, nejsou normalni" maj. John Sheppard, Stargate Atlantis
Obrázok užívateľa
Petr Soukup
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 03.05.2009 11:39


Späť na Iné simulátory

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron