Den 2

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod swt » 10.05.2007 00:27

Jejda, pískoviště, už jsem zase zpět na pískovišti, kdopak rozšlape bábovičku pro změnu mě ... ?
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Fazol » 10.05.2007 00:27

Nazdar kluci. Dneska to bylo parádní. I když jsem startoval poslední,tak se mi zadařilo. Bylo to supr připravené.Tímto bych chtěl poděkovat všem, co se starají a organizujou vše kolem CZSK Cupu.

Letu zdar
Obrázok
Fazol
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 04.02.2007 11:46
Bydlisko: Frýdlant nad Ostravicí

Poslaťod VIZE » 10.05.2007 00:28

M.Svozil píše:...swt...asi mi unikla nit!!!
dokud si chlapci nepostavíte trať, tak CZSK Cup je pozastavený...počítané úlohy se poměrně odečítají délce prodlevy. Neděle jako Day 2 smozřejmě ještě pojede podle starých norem, akorát se s dovolením prolétnu jako kameraman.

Marek


Já mám Marku pocit že kluci (Matrix a Krejča) ten tvuj odkaz na diskusi o "výhodách " tvůrce tásků ani nečetli, takže si myslím že tak daleko ani ve svých myšlénkách nezašli.
Jen si myslej že můžou existovat lidi kteří si budou chtít prohlídnout briefing předem a že jim to může pomoct. (Nastavit si podle toho svuj testovací tásk?)
Je pravda že existovat asi můžou, ale nemyslím že jim to může být k něčemu dobrý, stejně jako si nemyslím že by ses tím měl zabývat natož se snažit to jakkoli ošetřit.

Já chápu že tě to naštvalo, ale prosím tě zkus přehodnotit své rozhodnutí skončit s tvorbou tásků nebo dokonce pozastavit/zrušit cup. To by byla velká škoda vzhledem k tomu kolik času a práce jste do toho už vložili.
A určitě se najde mnohem víc těch kteří to ocení a rádi si zazávodí nad Československem než těhch kteří se budou snažit nějakým způsobem podvádět.

Víťa
Víťa Ženíšek
Obrázok
VIZE
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 23.04.2007 09:19
Bydlisko: Děčín, ČR

Poslaťod bumper » 10.05.2007 01:01

M.Svozil píše:...swt...asi mi unikla nit!!!
dokud si chlapci nepostavíte trať, tak CZSK Cup je pozastavený...počítané úlohy se poměrně odečítají délce prodlevy. Neděle jako Day 2 smozřejmě ještě pojede podle starých norem, akorát se s dovolením prolétnu jako kameraman. Marek


Ja se zvencnu, neblbni clovece, ja myslim ze si zaslouzis tisicere diky za CZSK Cup, za pripravu trati a tohle uz neres, nedelej z komara velblouda, myslim ze opravdu nikdo nemyslel, ze jses konkretne ty osobne nejak zvyhodnenej. Me se na Condoru libi, ze tu je bezva parta lidi, tak si to navzajem nekazme. Zavody jsem zacal litat az ted, kdyz se udelal CZ Cup a hned po druhem dni tu ctu tyhle " hadky " docela smutny.
Pokud chce nekdo podvadet, tak je to u me a urcite i u vetsiny ostatnich debil a chudak, jde predevsim o zabavu a ne o nejake vrazedne zavody, ne ? Kdo nema v hlave nadelano, tak si urcite vazi tve prace a nebude rejpat a hledat nejaky speky v pravidlech, v priprave tasku, v tom ze nekdo vidi obrazek a pocasi dopredu a ja nevim co ... Pravidla jsou dany, tak kdo chce at to lita, kdo nechce at se zdrzi komentaru, samozrejme nemyslim rozumne pripominky a napady, ale za ty se snad certit nebudes :) Ten problem co tu nastal by mel stejne jen jedno jedine reseni a to, ze ty trate bude delat osoba, ktera ty zavody nikdy nepoleti, jinak se tu budete dohadovat a stengrovat porad a je jedno kdo ty trate bude delat. Ja bych to teda osobne vubec neresil a nerozciloval se :roll:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod M.Svozil » 10.05.2007 01:04

Edit: to je reakce o příspěvek výš..

Problém je, že když to tihle chytráci udělají, tak já o tom na 90% budu vědět, ale oni se to bohužel dozví až na závěr....

Problém je, že ani logicky při tomhle systému (hl.závod, vedl. závod a off-line) nelze na 100% ošetřit podvodníky...kdo je registrovaný v neděli, nevidí odpočítávaní ve středu, opačně také ne, ale může se přeregistrovat v Day Zone v povlené dny. Ale kvuli jednomu pak 3, co to nestihli legálně, nepoletí? Mnoho kompromisů, aby to bylo vhodné pro všechny a neprostupný pro chytráky. Pravidla se dají ještě zpřísnit a neobejde je vůbec nikdo, ale nám to za ten čas nestojí, abychom se zabývali jedním blbcem...

Máme tady třeba 0K-1234 Kyzivát
a třeba OK-1234 Fredie Kruger

Co je správně?
My už víme, kdo je Kruger...

Osobně tady nikoho nepodezřívám a ani scan ze druhýho dne netvrdí nic špatnýho.

Dobrou noc a na dnešek raději zapomeňte...

průběžné výsledky jsou ON-LINE
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod valajda » 10.05.2007 01:19

Patřím rozhodně k těm, kteří se rádi zazávodí nad Československem, a těm, kteří mi to umožní, je třeba děkovat a ne se do nich trefovat, že jsou ve výhodě a kdoví co.....

Po pravdě si těžko dokážu představit člověka, který kromě obyčejných starostí, starostí s organizací ještě Xkrát trénuje 2h task, jen aby byl v oficiálním termínu ve výhodě....

Navíc mohu doložit z vlastního příkladu, že se pak člověk dostane spíš do nevýhody....
Jj, ve Swiss Race Power jsem se taky jednou dopustil podobného hříchu! Zaletěl jsem si první let Online, natáhnul ftr a zkusil si task v Offlinu. Výsledek, že bych byl do třetího místa, ale co mi to bylo platné, když v dalších 4 Online letech jsem to nebyl schopen zopakovat?!! :?:
Moc jsem se snažil, dostat se k výsledku z Offlinu, neletěl vůbec na pohodu a klid.... Když člověk ví, že to může zaletět rychleji, na klidu to vůbec nepřipadá. Tudy cesta nevede...... 8)

Ten, kdo má nalítáno, ten umí a umísťuje se na předních místech....

.....a vovovovo vo tom to je....
:wink:
Tak prosím, přátelé piloti, uklidněte hladiny, ať se v tom našem úzkém kruhu svišťivých křídel nemusíme potýkat s bouřkami, byla by to secsakra škoda :roll: :cry:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Krejca » 10.05.2007 06:36

Cgr pro OO který za námi nechal dlouhou propastnou mezeru 100 bodů.

Jinak já se za vše omlouvám, já chtěl jen pomoci přitom aby měl každý stejné podmínky, ale asi máte pravdu že je to opravdu jedno.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 10.05.2007 07:11

Koukam, ze se mam na co tesit. Tezky tasky mi jdou. Ovsem co na to rekne moje forma? :oops: Me tak stve, nemoznost letet vcera s vami. Ted budu nervozni az do nedele. :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 10.05.2007 07:27

Teď jsem dočetl ty příspěvky a docela koukám. Všechno je jen o lidech, tak buďme rádi za tuhle bandu tady a létejme a bavme se. Day 2 poletím vzhledem k přetrvávajícím technickým obtížím offline.

PS- co by otecmalého krakena" bych chtěl čas na normální závodní dny, natož abych ještě trénoval tasky :twisted:, to je blbost :roll:
Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod swt » 10.05.2007 08:27

M.Svozil píše:průběžné výsledky jsou ON-LINE


No to jsou ale hezký výsledy, ty se ti povedly, dostal jsem se na titulku ...

Akorát ty zmetci :wink: co poletěj v Ne a offline mě určitě odsunou :twisted:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Briefing

Poslaťod L.Bares » 10.05.2007 15:13

Tak koukam co jsem svym dotazem ohledne moznosti prohlednout si briefing dopredu zpusobil :( Chudak Krejca to dostal s plnou paradou, kdyz upresnil jak jsem to myslel (a upresnil to vice nez spravne :wink: ) a byl povazovan za strujce komplotu.

Timto se Ti Krejco omlouvam, zes to schytal misto me a byls v podezreni podvadeni!!!

BTW: pokud P11 vyjde a poleti se na nem v nedeli, po zkusennost s 24.12.2006 a souteznim dnem v SBC, ktery byl v dusledku nekompatibilnosti tehdy noveho P10 s DS Helperem od Hitziho zrusen, bych to jeste promyslel, zda letet na P11 ci nechat stavajici P10. Ale to je spis otazka pro poskytovatele serveru.

A jeste jedna vec, treba uz s tim patchem je to vyreseny, ale v soucasny dobe nevidim diskuzi celou a tak se omlouvam za nadbytecnou otazku k zamysleni :oops:
Obrázok
L.Bares
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 30.08.2006 16:52
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 10.05.2007 15:40

Novy DSHelper je uz venku s podporou P11, ted jde o to kdy pusti samotny P11. :lol: Snad bude dost casu to odskouset. Podle poslednich informaci se testuje verze RC5.

Navic se na P11 poleti i vHWW v sobotu, tedy pokud ho do te doby vypusti.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod JBr » 10.05.2007 15:45

...7... za vcerejsek se stihly dalsi dve...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Semrad » 10.05.2007 16:38

JBr píše:...7... za vcerejsek se stihly dalsi dve...


To je fofr, jen tak dal. Testujte, at je vse v poradku. Moc to neupravujte, aby Hirtzi nemusel vsechno predelavat. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 11.05.2007 09:52

Mno tak, jsem nevydrzel a i vzhledem k vHWW jsem to odletel offline. Neda se na to rict nic jineho nez...Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip.

Nepretrzita rada nadavek, strasne jsem se trapil. Prvni leg byl naprosto tragicky. Stoupak pres dva metry jsem potkal jen jeden za celou dobu. Krejcovy petimetry jsem ani nezahledl. :lol: Jen tak pro zajimavost, kdyz tak do PM, kolik mel prumerku vitez? Zrejme to se mnou prasti, ale co uz. Jak pravi Hornet.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron