Den 2

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod M.Svozil » 09.05.2007 19:53

Jdu si zaletět Aces High a přemýšlet o tom, jestli má vůbec cenu pro Vás něco dělat zadarmo. gn
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 09.05.2007 19:56

Tak nevim Marku, ale nevidim nikde, ze by te nekdo narkl z podvadeni. Delas to dobre(poradatelstvi) a ze patris k nejlepsim pilotum je neodiskutovatelne.

Pravdu ma Milos s Markem, muzes letet stejny task desetkrat, ale to neznamena, ze ho zaletis lip.

Jinak Krejco, nechci ti sahat do svedomi, ale zaobirat se podvody by te nemelo ani napadnout. Vim, ze jsi mlady a mlady maji tendenci si veci usnadnovat. Viz tvoje upraveni IGC v SBC, poctive piloty by to ani nenapadlo. Je sice dobre, ze jsi na to upozornil, ale ruku na srdce.... :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod ARNOLD » 09.05.2007 20:07

Všem vám dnes držím palce,já jsem zase na noční, takže si to dám opět zítra přes den offline..

TO : SWT

V pátek přiletíme s létajícím cirkusem na LKJA a zůstanem do neděle. Tak se ukaž,dáme pivko :D
Obrázok užívateľa
ARNOLD
 
Príspevky: 68
Registrovaný: 30.05.2006 12:21
Bydlisko: Družec

Poslaťod M.Svozil » 09.05.2007 20:14

Myslím, že je to zbytečný tady zahajovat nějaký války, tuhle discplínu neletím a těším se že příštíě vyklepnu autora na jeho vlastním tasku... :wink:

Edit:
i když to mě budete podezřívat, že jsem ho viděl dopředu...OK pokud získám některou ze 3 příček v národním, chci pouze medaili a diplom, ev. "hmotné" ceny přejdou automaticky na toho, kdo je za mnou...vzhledem ktomu, že i má firma je sponzorem, je to správné rozhodnutí a navíc i bramborová medaile bude mít svoje kouzlo :wink:

Edit2:
Hlavně aby po tom tasku to mistrovství ještě někdo lítal...až si to zkusíte sami, zjistíte, že i tam je jakási část zoodpovědnośti, aby měli všichni aspoň stejný šance a nebyl to jen hloupý task o štěstí...
Naposledy upravil M.Svozil dňa 09.05.2007 20:36, celkovo upravené 2
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Václav Kořínek » 09.05.2007 20:28

Víte lidi, co mne (s prominutím) nejvíc sere? Že většina lítá líp než já. A to na Slovakii trénuju co to dá... Jak jsou volšový ruce, tak je jedno, kolikrát jeden task letím. A naopak - u těch nejlepších. Jediná možnost je, že 22, IK, MSE a další dostanou příkaz letět na ASKáčku a my šmrdlové ASG 29 nebo LS 10. A bez koeficientů.
CZSK Cup víc než dobře "konkuruje" SBC!
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 09.05.2007 20:32

Marku neblazni, letej jak nejlepe umis. nekdy ani autori nevedi co namixovali. :lol:

Opet rikam, ve slusne spolecnosti se nepodvadi a ani by na to nemela prijit rec. A tohle byla spolecnost skvelych lidi a doufam, ze to tak zustane.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 09.05.2007 20:36

Václav Kořínek píše:Víte lidi, co mne (s prominutím) nejvíc sere? Že většina lítá líp než já. A to na Slovakii trénuju co to dá... Jak jsou volšový ruce, tak je jedno, kolikrát jeden task letím. A naopak - u těch nejlepších. Jediná možnost je, že 22, IK, MSE a další dostanou příkaz letět na ASKáčku a my šmrdlové ASG 29 nebo LS 10. A bez koeficientů.
CZSK Cup víc než dobře "konkuruje" SBC!


Hele ty smrdlo :lol:, me tam nepocitej, ja jsem mimo hru. Uz vim jake to je letat se splasenym joyem, bohuzel na trhu neni nic co by mi vyhovovalo a navic novy zelezo je zatim v nedohlednu a na FPS 10 se to letat neda, ale budu bojovat jako lev. :twisted:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod neotryx(JKA) » 09.05.2007 22:41

tak dnes děs běz!!:( v Jeseníku jsem zkončil! V půlce cesty k 1TP jsem začal ztrácet nad ostatníma měl jsem asi 4 rozpady:( nakonec jsem se chytl asi v 100m nad terénem, otočil jsem 2TP dotočil. Nikde ani mráček a nad vysílačem jsem měl tak 2 metry :( jediný mraky byli v zakazaný zoně jinak nikde nic :( nad letištěm byl sice jeden ale v mé výšce jsem se už nemohl chytit tak jsem to zapíchl na letiště :( :(
neotryx(JKA)
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 19.01.2007 23:30

Poslaťod Krejca » 09.05.2007 22:48

Jo je pravda, že jsem to zkusil na tom SBC, ale to bylo jen ze zvědavosti a taky jsem chtěl napsat maila ještě dřív než jsem to tam poslal takže prostě jen chci aby se hrálo fairplay.

Jste tady skvělá parta takže je fakt zbytečné to narušovat. :wink:

Ja se na každý den CZSK Cupu těším celý týden a to na tom nic nezmění.

Jinak dneska nic moc hlavně sem vychytal nějakou slabou chvilku za Pradědem kdy jsem musel točit 1.6 200m nad zemí a kousek od zakázaného prostoru.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod M.Svozil » 09.05.2007 22:50

Semrad píše:
Václav Kořínek píše:Víte lidi, co mne (s prominutím) nejvíc sere? Že většina lítá líp než já. A to na Slovakii trénuju co to dá... Jak jsou volšový ruce, tak je jedno, kolikrát jeden task letím. A naopak - u těch nejlepších. Jediná možnost je, že 22, IK, MSE a další dostanou příkaz letět na ASKáčku a my šmrdlové ASG 29 nebo LS 10. A bez koeficientů.
CZSK Cup víc než dobře "konkuruje" SBC!


Hele ty smrdlo :lol:, me tam nepocitej, ja jsem mimo hru. Uz vim jake to je letat se splasenym joyem, bohuzel na trhu neni nic co by mi vyhovovalo a navic novy zelezo je zatim v nedohlednu a na FPS 10 se to letat neda, ale budu bojovat jako lev. :twisted:


3. místo pravděpodobně Joy, buď špička, nebo vlastní výběr...bojuj
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod VIZE » 09.05.2007 23:24

Jsem tady sice tuze krátce, ale vyjádřit se snad můžu.
Vůbec nechápu proč tady řešíte kdo co uvidí a kdy. Např. já můžu do briefingu čumět kldině tejden a stejně poletím blbě. A přepokládat předem že někdo bude chtít podvádět, to už jste jak na Peráku. Styďte se....

Víťa
Víťa Ženíšek
Obrázok
VIZE
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 23.04.2007 09:19
Bydlisko: Děčín, ČR

Poslaťod =M@trix!= » 09.05.2007 23:33

já se omlouvám, že jsem tak trochu přilil banzin do ohně, ale opravdu jsem to nemyslel zle a už vibec ne proti tobě marku ... :oops: :oops: :oops:

vymyslete pro mě nějaký trest ať to můžu odčinit
... :? :? :?


jinak dnešní task pohoda až do startu ... :) ... a pak už jeden velkej paskvil (z mé strany).
na tp1 jsem se doplazil v 50ti metrech a horko těžko jsem natáčel abych se dostal přes hory. pak jsem ještě něco chytil u dlouhejch strání (alespoň jsem se mohl pokochat .. :) ).
potom zase problém dostat se z mikulovic zpět přes hory - zachránil mě jedinej novej mrak, kterej jsem po celé cestě potkal - 30km před cílem ...
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod swt » 09.05.2007 23:33

No to je mazec!

Moje zrychlené poznatky

1) Krejča poukázal na možnost natrénovat task (je vidět komplet počasí na brífingu atd.) - to je pravda ale na to IMHO sere pes (pardon). Podle mě to natrénovat nijak podstatně nejde (viz příspěvky přede mnou). Pokud se najde někdo komu stojí za to podvádět, tak budiž mu to přáno. Nicméně chápu Krejču proč na to poukázal. (Ale to že jste přišli na to že stahuju dopředu fpl a pilně trénuju mě netěší - vždyť to je důvod proč hostuju, kurňa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: teď abyste si hledali další server ...)

2) Marek je vztahovačnej a impulzivní - z toho co napsal Krejča si vyvodil a vztáhl věci na sebe ačkoliv to tak míněný nebylo, areagoval na to IMHO zbytečně výbušně - Marku klííd, koukej lítat a nemel :twisted: :twisted: :twisted:

To VIZE - už na Peráku teče kref? Dlouho jsem tam nebyl 8)

To Arnold - nojistěééééé, ale mám to na letiště strašně daleko, celejch třiapůl kilometru :roll:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod M.Svozil » 09.05.2007 23:45

...swt...asi mi unikla nit!!!
dokud si chlapci nepostavíte trať, tak CZSK Cup je pozastavený...počítané úlohy se poměrně odečítají délce prodlevy. Neděle jako Day 2 smozřejmě ještě pojede podle starých norem, akorát se s dovolením prolétnu jako kameraman.

Marek
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Václav Kořínek » 10.05.2007 00:07

M.Svozil píše:dokud si chlapci nepostavíte trať, tak CZSK Cup je pozastavený...počítané úlohy se poměrně odečítají délce prodlevy. Neděle jako Day 2 smozřejmě ještě pojede podle starých norem, akorát se s dovolením prolétnu jako kameraman.

Marek

???!!! Neeee.... Pls. :wink: Vždyť by to byla ostuda, rozhádat se hned po prvním dnu.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron