Tasksetter Team

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Cadfael » 05.06.2007 19:59

Kdybych viděl ve vzduchu 50 PW5, asi bych se z toho už nikdy nevzpamatoval a nadosmrti by mě zachválila trudnomyslnost :)
Ale ten task určitě pošli do Slovakia Race, zní lákavě...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 05.06.2007 20:01

No to moc nechápu proč ty PW-5ky nechcete zařadit do programu mistrovství přece je to taky letadlo. Slovakia-Race je úplně něco jiného.

Vím že každý PP nemá, ale to ještě neopravňuje tuto třídu pro CZSK zakázat. Kdo chce tak si ho koupí 300 Kč není moc a kdo nechce tak závody ve World class vynechá. Můj názor.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Cadfael » 05.06.2007 20:16

Já nemluvím ani nemůžu za organizátory, Krejčo... Je to jen můj osobní názor, že by to bylo nefér, s ohledem na lidi, kteří PP1 případně nemají. Ale rozhodnutí je na Markovi a Patrikovi.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 05.06.2007 20:22

Jo jasně, to chápu jenže tak na co se ty planepacky dělají, já myslel aby se na nich létalo. Myslím si, že na SBC by se lidí ani neptali.

Uvidíme Marek určitě odpoví. Je to na nich.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod ram » 05.06.2007 20:23

No, ono těch lidí co PP z nejrůznějších důvodů nemají celkem dost. Proto opravdu world class do programu CZSK nezařazovat,měla by to být soutěž přístupná všem. Spíš bych to viděl na nějakou soutěž vypsanou pouze na world class, věřím, že taková bude.
Na Slovakia Race se lítá bez PDA, takže komplikovat závody ještě zakázanými a omezenými prostory v podmínkách navigace Condora (těch výrazných orientačníchbodů není zase tolik) se mi nezamlouvá.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Semrad » 05.06.2007 20:27

Krejca píše:No to moc nechápu proč ty PW-5ky nechcete zařadit do programu mistrovství přece je to taky letadlo. Slovakia-Race je úplně něco jiného.

Vím že každý PP nemá, ale to ještě neopravňuje tuto třídu pro CZSK zakázat. Kdo chce tak si ho koupí 300 Kč není moc a kdo nechce tak závody ve World class vynechá. Můj názor.


S tim musim nesouhlasit od zacatku do konce. Co je lepsi, vynechat lety s PW-5 nebo "zakazat" ucast v CZSK nekomu bez PP1. Jestli si chces zaletal s tou "potvorou", tak muzes letat Slovakia Race, ktery je na tyto era uzpusoben. Me se letove PWcko libi a tak si ho zaletam podle chuti. :wink: Jina vec je s tridou 18m, tam jsou koeficienty a muze letet kazdy. Kdyz jsme u toho, vubec se mi nezda, ze by bylo vyhodne vzit klapkace v urcitem pocasi. Zkusil jsem si zaletet ten co se letel na 18m v porovnani Discus x Ventus 2cx, byl jsem jen o 1,4km/h pomalejsi nez s Ventusem. Coz by byl posun o deset mist dopredu podle koeficientu. Na druhou stranu jen Disca mam v ruce vic a navic to bylo v tom hororovem FPS tasku. Asi cas ukaze, kde je pravda.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 05.06.2007 20:32

Tak co kdyby se PW-5 spojila s ASK-13. Byly by samozřejmě koeficienty a jeden server by běžel pro ASK-13 a druhý pro PW-5. Tak by mohli letět i ti bez PP.

A i když je ASK-13 horší tak se ukázalo že se s ním dá stíhat a díky koeficientu někdy i vyhrává.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 05.06.2007 20:43

Tak je to udelane na Slovakia Race s tim rozdilem, ze leti PW a Ask dohromady, proto nevidim duvod proc to letat i na czsk. Hodne malo lidi umi letat bez PDA a s tema letadlama vubec. Osobne jsem letel bez PDA po pul roce a stejne dlouho jsem neletel v ASK. Je to ovsem jen muj nazor, ja uridim vsechno, tak bych i let s PW(ASK) prezil(mozna). :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 05.06.2007 21:04

To je zase, že někdo neumí létat bez PDA. A jak se to má jinak naučit než když to párkrát poletí v závodě tak se věci přece naučíš nejlépe.

To bych taky mohl napsat, že neumím létat na svahu a ve vlně ale jen v termice, a proto nebudeme létat nic jiného.

Nechci aby tato diskuze zase vypukla v hádku jen si myslím, že to co říkám je správné. A vy mě vyveďte z omylu jestli tomu tak není. :wink:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 05.06.2007 22:00

Krejca píše:..... A vy mě vyveďte z omylu jestli tomu tak není. :wink:


A o co se tady snazime. :wink: Berme prece ohled na zacinajici, prece jim to nechceme znechutit, ze. Pokud by slo o jeden task, proc ne. Me je to jedno co zmrsim. :twisted: V prvni rade se to muze naucit prave ve Slovakia Race nebo Speedbattle, kde je to mene oficialni, ale to se opakuju. Navic proc o tom tady diskutujeme, posli task a Marek nebo Patrik ho bud zaradi nebo nezaradi...a vo vo votom to je... :P
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod swt » 05.06.2007 22:37

Můj názor - pokud to deklarujeme jako open mistrovství CZSK a jeden jediný účastník nebude souhlasit s užitím PP1 letadel (ale to už bylo ne?) tak by se neměly povolit. Tím víc to platí pro PP1 only task.
Dle mého názoru by měly bejt PP1 vůbec zakázaný, pokud se všichni neshodnou na tom, že jsou povolený.

Pokud by ty závody byly předem deklarovaný jako "závody s PP planes" tak no problem, ale takhle bych řekl "ne".

Když se letěl ten task s 18kama tak jsem o tom takhle nějak nepřemejšlel, ale když se o tom vede diskuse, tak jsem dospěl k tomuhle názoru ... rovné podmínky.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod M.Svozil » 06.06.2007 06:33

Vzhledem k tomu, že aplikujeme koeficienty, nevidím v PP1 problém...pokud ale task pro bedny kitu, tak jedine ASK, protože nemůžeme ty bez PP1 takhle omezit. PW-5 prosím směřujte na Slovakia Race. Navíc si myslím, že bychom tohle mohli poladit na Železný hory, kde bude i Blaník a to pochybuju, že se někdo bude vyvážet s PW5 :lol:
Tam můžeme povolit all class, ale do výsledků se pustí jen ASK, PW5 a Blaníky....ale to musí říct duchovní otec JBr

Bude to pohár Železných hor nebo Blaníky?? :lol: :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod JBr » 06.06.2007 07:55

JBr si to pres den promysli a navecer napise, k cemu dosel... Pokud na to nezapomene :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Krejca » 06.06.2007 16:44

:D

2Semrad: Však já měl na mysli jeden task z těch 22 samozřejmě.

2.M. Svozil: Tak čekám který CZSK Cup day bude s bednami kytu. :wink:

Ale jinak s těma PDA si stojím za svým. :!:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod M.Svozil » 06.06.2007 16:58

..ty jsi Krejčo už něco poslal, jinak čekáš marně...task bez PDA jsem chtěl dát, dokonce AAT, ale ne na dveřích od hangáru :lol: :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron