Den 4

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod VIZE » 24.05.2007 09:07

No to by určitě nebyl, ale na druhou stranu jednalo by se o přechodný stav.
Včera jsem neletěl závod, ale podle toho co slyším asi jiné řešení zatím není.
Uvidím v neděli. Jinak v offline s P11 problem s FPS nemam a včera jsem se byl s MICem podívat jak vypadá počasí ve zlatém C tásku a nezaznamenal jsem nějaké problémy. FPS bylo stále hodně přes 30. Pravda byli jsme na serveru jen dva.

Já osobně se PP klidně vzdám ve prospěch toho aby mohli všichni spokojeně létat.

Víťa
Víťa Ženíšek
Obrázok
VIZE
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 23.04.2007 09:19
Bydlisko: Děčín, ČR

Poslaťod JBr » 24.05.2007 09:08

PP1 opravdu nejde bez P11 pouzit.

Kazdopadne ja letim v nedeli tak jako tak, vcera jsem sel radsi misto zavodu na koncert...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
JBr
 
Príspevky: 918
Registrovaný: 07.05.2006 12:07

Poslaťod Fazol » 24.05.2007 10:00

Při točení mi taky pěkně padalo fps,když jsem se vždycky dotačel k západu. :evil: No a co se týká koeficientu nových letadel,tak to je pěkně na h...o. :evil: :twisted: :evil: Kdo neměl PP1,tak si ani neškrt.Příště by se to mohlo nejprv odskoušet,nebo dát více času ostatním na nákup. :( Vědět to,tak se přehodím na neděli. :D :D :D Jinak včerejší task byl pěkný.Stoupáky skoro všude a lehce ustředitelné.Celou cestu jsem se potkával s MSE. Nebýt malého zdržení MSE před posledním otočným bodem,tak by jsme doletěli společně. :)
Obrázok
Fazol
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 04.02.2007 11:46
Bydlisko: Frýdlant nad Ostravicí

Poslaťod Matěj » 24.05.2007 10:45

Fazol píše: Jinak včerejší task byl pěkný.Stoupáky skoro všude a lehce ustředitelné.

Tak to ti můžu jen závidět. NEvím, jestli to bylo tím, že jste pravděpodobně díky join timu startovali později, než já offline, ale pro mě to byl šílený let. Ustřeďování OK, ale tolik rozpadů jsem v Condorovi ještě nezažil. :evil: Výsledná rychlost katastrofální...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Václav Kořínek » 24.05.2007 12:29

Vzhledem k tomu, co tady lidi píšou ( P11, PP1) a protože nemám čas něco odzkoušet, se uchyluji k offline letům, dokud se problémy nevyřeší. :(
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod bumper » 24.05.2007 12:33

VIZE píše:Já osobně se PP klidně vzdám ve prospěch toho aby mohli všichni spokojeně létat.
Víťa


Tak to tu procitam a nejak nevim ... Vcera letelo tusim 17 lidi, sam jsem stastnym vlastnikem PP, ale vzal jsem si stejne z hecu ASW28_18 ( myslim ze jsem byl jedinej ) Celej let jsem se vylozene trapil a v pulce jsem mel chut s tim slehnout do pole, nicmene jsem si nevsiml zadneho sekani, zpomalovani a niceho podobneho, proste standart, obcas zachrousta HDD, na vterinku se to sekne a letime dal. FPS jsem mel asi v rozmezi 20 - 25, ale dalo se to normalne letet, kdyby se to tu neresilo, tak me ani nenapadne se o tom zminovat. Je to vcelku zajimavy, asi by opravdu chtelo zjistit, jestli to dela jen lidem bez PP a nebo i tem co PP maji. Ja jsem lital jeste den pred zavodem v mp svah s PW5kou ve scenerce Mifflin a tez zadnej problem. Jediny na co si muzu stezovat je, ze to ASWo 28 nechtelo vubec stoupat, jsem myslel, ze se v tech max. 2 metrech utocim k smrti, nez jsem vylezl do 1800, ale to asi nebude tim patchem :roll:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Lukas Chaloupka » 24.05.2007 14:08

Jestli tomu teda dobře rozumím tak pokud nebudu mít plane pack tak nemám žádnou šanci se umisťovat?
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Matěj » 24.05.2007 14:18

Lukas Chaloupka píše:Jestli tomu teda dobře rozumím tak pokud nebudu mít plane pack tak nemám žádnou šanci se umisťovat?

Buď v klidu. Některým plane pack nepomůže. Pořádné éra přibyly do 18m třídy. Kdyby jsi bral v potaz, že se střídají 4 třídy, tak je to 1/4 závodů. Navíc, pokud se zavedou koeficienty, tak ti bude skoro úplně jedno, jestli máš discuse 2c, nebo ventuse 2cx. Plachtění je krásné v tom, že je to o rukách, zkušenostech a taktice. V Condoru je to sice jednodušší, protože podmínky jsou mnohem stabilnější, takže uděláš jednu chybu a jsi v půlce pole, ale o tom to taky je...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Lukas Chaloupka » 24.05.2007 14:42

díky za odpověď 8)
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Matěj » 24.05.2007 18:43

2MSE: Martine klid. Nedělej ukvapené závěry. Jen se přehoď do offline. Sice si nepokecáš, ale víš jaký jsem během letu klidný, když nevidím, jak mi během závodu mizíš v dáli :?: :lol: To je úplně jiná dimenze závodění...
NO STRESS :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Semrad » 24.05.2007 19:06

Matěj píše:2MSE: Martine klid. Nedělej ukvapené závěry. Jen se přehoď do offline. Sice si nepokecáš, ale víš jaký jsem během letu klidný, když nevidím, jak mi během závodu mizíš v dáli :?: :lol: To je úplně jiná dimenze závodění...
NO STRESS :D


Vcerejsi vyjadreni, bylo pod navalem emoci, jsem soutezivy typ a tak potrebuju nekoho dohanet. Vcera bylo mym utrpenim sledovat jak se mi vsichni vzdaluji a ja s tim nemohl nic delat. Zavinil jsem si to sam svou nepozornosti. Vodu jsem nastavoval, ale zrejme jsem si nejak pohnul koleckem a prehodil ero tam a zpet, tim padem mi zmizelo nastaveni. FPS bylo strasne, ale to nebylo hlavnim duvodem meho krachu. Vzdy odchazim na letiste ze stranky s nastavenim era, tentokrat jsem to neudelal a vymstilo se mi to. Pokud se nasla chyba a rychle bude opravena, pak je problem vyresen. Uz jsem malem sel vyloupit banku. :lol: Offline proste neni ono, ale v nejhorsim by se nedalo nic delat. Chci se poprat o co nejlepsi umisteni, i kdyz muj cil do 5. mista se mi hodne vzdaluje. :(
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 24.05.2007 19:27

Neboj Martine 7 disciplín se neboduje do celkového takže ještě je čas aby se tvá forma ukázala.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Matěj » 24.05.2007 20:05

Jasné... Já myslím, že do 5. místa se dostaneš. Krejču pošleme na nějaké to majstrovstvo s tátou, ať mu tam dělá pomocníka. Tak se zbavíme jednoho konkurenta a co s těmi ostatníi popřemýšlíme :wink:. Navíc, já myslím, že to opraví rychle, protože vznikl celkem poprask. Ono moc nebaví létat offline. A když to online nejde, tak řvou.
2RX: Už jsi mi zjistil co je to tozjíždění ze stoupáku na klapkách ďáble?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matěj
 
Príspevky: 254
Registrovaný: 27.05.2006 21:32
Bydlisko: Praha/ Uherské Hradiště, o víkendech Plzeň- Letkov

Poslaťod Semrad » 24.05.2007 20:09

Jde o to jak se k situaci postavi Marek. Mozna by se mel k veci vyjadrit i Patrik, prece jen dal do CZSK hodne energie. Stale doufam, ze Marek vse vrati do normalu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 24.05.2007 20:41

2Matěj jo ptal sem se na to ale už sem to zapomněl :lol: . Ale při houpání to říkal že je dobré to přitáhnout a na 130 už to srovnat a rozjíždět.

Jinak ze stoupáku to prej říkal že srovná a začne měnit klapky do minusu aby projel klesák rychle tak na 150ti. Se ho zeptám znovu :lol:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
cron