Status "Racing"

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod červeňák » 06.06.2007 17:42

mno pevně doufám že to myslel žertem, no a co se týče krejčy tak sem si žádnejch námitek nevšim, asi probíhaj na soukromejch kanálech :) abych pravdu řek co se týče mě je mi to vcellu jedno, v zásadě jde o systém že jo ...
Obrázok užívateľa
červeňák
 
Príspevky: 156
Registrovaný: 23.05.2006 12:07
Bydlisko: .: LKJA :.

Poslaťod Cadfael » 06.06.2007 17:55

Já mluvil o tom tvém rozhodčím, ne o Krejčovi, taky myslím, že si Krejča dělal legraci - stejně jako já. No raději toho nechme všichni, je před bouřkou, někdo by to mohl vzít vážně a nestálo by to za to.. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 06.06.2007 18:20

Neee ježiš. Já reagoval na to, že když někdo sedne do pole z čela tabulky. Ti lítaj většinou skoro všechny závody, takže se jim ten jeden závod většinou stejně nepočítá a je tak jedno jestli maj 0 nebo 324 bodů
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod swt » 06.06.2007 19:11

Jen tak pro upřesnění, zmiňovaný problém nastane pouze když:
- dotyčný je disco ze serveru, nebo letí offline
a zároveň
- v okamžiku zmáčknutí "end flight" je letadlo v pohybu vůdči zemi

tj. pokud poletí online, v logu bude vidět "xxx has landed" a problém nenastává.

Řešil bych to tak jak to je - tj. kdo má racing a myslí si že to je chyba a letěl offline/byl disco tak řekne Markovi aby mrknul na igc - to pozná jestli přistál nebo ne ... a doplnit se to dá creenshotem z místa přistání (nejlépe s obrazovkou 2 na pda) z kokpitu.
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Predchádzajúci

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia
cron