Den 6

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod M.Svozil » 10.06.2007 20:19

..ok, napiš mi mail, kam ti mám poslat FPL, protože off-line konzole už v tuto chvíli není dostupná...upload by t iměl fungovat do půlnoci..

to stejné se týká SMS, jestli má zajem...
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Skymartas » 10.06.2007 20:27

Marku, zájem mám, protože u mne to znova energeticky padlo, akorát nevím, zda to bude mít cenu, protože tady se čerti žení a každou chvíli to blikne. Dopr...e. :twisted:
já musím tak 30 min. počkat, jestli se to přežene, kdyžtak mi pošli FPL na PM. Buď poletím, nebo budou nebesa proti. Díky.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Flutter

Poslaťod Phantom » 10.06.2007 20:32

Tak 6. den pro mně nezačal vůbec pěkně - nejdřív odpojení od serveru a pak se ukázala velká nevýhoda mého dosluhujícího joye...Když jsem se chystal na pásku a letěl ve žluté, tak mi tam v Y ose hodil tak krásný spajk (obvykle je to téměř celá výchylka, poslední dobou mi to dělá příliš často), že to šlo okamžitě i přes slušnou rezervu za Vne a s následným flutterem už jsem si nedokázal včas poradit. Samozřejmě jak bývá zvykem, stalo se to až po limitu pro připojení, jen nevím jestli už běželo start okno a jestli se při tom zápasu protnul pásku nebo ne. Koupit nový joy se chystám už pár týdnů, Logitech co mám byla jen taková cestovní nouzovka. Holt jsem to měl udělat dřív.

IGC jsem poslal, pevně doufám že to nebylo po protnutí páskou, crash bych opravdu oplakal. Zvážení nechám na organizátorech.

A jdu kupovat nový.

Díky za task, vypadal zajímavě a termika tak akorát náročná. A na ČR část jsem se dost těšil.
Phantom
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 01.12.2006 02:03
Bydlisko: Brno, Praha, Oxford

Poslaťod M.Svozil » 10.06.2007 20:33

.To SMS: .dej mi mail a pošlu ti to na mail,IGC pak taky pošli mailem..
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Skymartas » 10.06.2007 20:37

Máš to v PM. Díky
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Skymartas » 10.06.2007 21:38

Takže ani v OFF mi Česká energetika nedovolila odlétnout task.

Jsu nas... :twisted: :twisted: a jdu spát. Těm co letí hodně zdaru.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Ivo Kulich » 10.06.2007 22:49

Pěkný task,termiky tak akorát.Začátek mi nevyšel a tak jsem se vrátil a start si zopakoval.Na prvním legu jsem se trochu potrápil ale pak už to celkem šlo...Gratulace Markovi,je to rychlík :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod M.Svozil » 10.06.2007 23:03

...no, ale PIT nás dostal všechny brutální průměrkou 130 km/h!!! :shock:
Dík Ivo, taky nejsi nejpomalejší :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Odpoved

Poslaťod Brano BZ » 10.06.2007 23:50

Cadfael píše:Omluva BZ: musel jsem tě na žádost ostatních dvakrát odpojit, protože jsi blokoval vlečné. Já vím, že za to nemůžeš a omlouvám se, ale chtěl jsem udržet server v provozu. Lidi řvali, že nemůžou letět. Prosím tě, nemohl by ses připojovat až skoro na konci jointime, až budou ve vzduchu, nebo na druhý server, kde je míň lidí?
Jinak žádám organizátory, aby stanovili jasná pravidla, jak postupovat a zda zasáhnout na serveru nebo vůbec nereagovat. Bez jasně daných pravidel se dál o server starat nebudu, i kdyby závod vůbec neodstartoval.


Omluva sa prijima,
Vzhladom nato ze mame asi dost prace obaja, strucne ti popisem co sa stalo. Stalo sa to ze bohuzial moje pripojenie asi 400mb/s nie je idealne alebo alebo preto ze sa pripajam z UK a nie z CZ alebo SK. Mnohdy pozeram na "Requesting start slot" a musim sa skusit pripojit znova. Vsetko trva nejaky cas takze mam asi 4 pokusy na 20min join time.
Niekedy ma to tam vpusti ale potom asi 3 minuty kym sa to rozjede. Cez tieto 3 minuty nemozem pisat ani citat len pozeram ako sa to loaduje. Po 3 minutach sa to zatial vzdy rozhybalo.
To ty nemozes vediet, to je jasne, ani nikto z pripojenych. V tejto 6 ulohe CZSK , keby chceli, mohli si vsimnut ze sa to rozjelo a odpojeny som bol uz 2 min letu za vlecnou. To si uz ale nevsimli, alebo nechceli vsimnut, lebo 3 min v Condorovi moze byt za urcitych okolnosti dlha doba.
Riesim to tak ze sa snazim pripojit prvy, dnes vsak servery nesli v 19:45 ako je zvykom a nez som sa zorientoval 19:55, uz tam bol niekto pripojeny. 4 task CZSK, sa mi nepodarilo takto pripojit, takze som neletel.

Co sa tyka mojeho slovnika, obcas pouzijem nieco ako do p..., ale musis citat pozorne, aby si nepodlahol panike a nejak si si to neobracal proti sebe.
To ze si urobil sceneriu Slovakia je obdivuhodne, za to som ti uz vlastne raz prejavil dostatok ucty, myslim, kedze nemozem urobit viac v tomto smere.
Co sa tyka CZSK serveru, to sa da skomentovat v kratkosti, ze je to pozoruvhodne ako sa niekto dokaze obetovat a spravit nieco pre pobavenie druhych.

Takze tu by som mohol aj skoncit, este nakoniec, pozri si dobre message log z 6 tasku, ci tam nenajdes daco take ako som si ja vsimol, ze za to ze tam 2 alebo 3 minuty niekoho blokujem zacinaju pisat, nie otom ako tento problem riesit, ale otom ako takehoto clena co najskor vyhodit.

Sme aky sme, kazdy nejaky.
Riesit to uz nemusis, budem lietat na Marekovom serveri, alebo aspon skusim. Vie o tom a nasli sme aj spolocnu rec o tomto mojom probleme.
Ak to nepojde, tak skoncim z CZSK cupom. Nie je to ani tvoja ani moja vina, toz hold uvidime.

Hlasovat otom ci vihodit takeho alebo nie si mozes dat, ale len preto aby si sa uistil ci Raczinski a Sijek je vacsina ludi co ma chceli vyhodit, ale netrufam si patrat po tom ci sa k nim este niekto prida.

Mozno este RG7 by mohol daco k tomu povedat, lebo startoval predomnou, cakal asi 2minuty nez sa mu pohla vlecna. Ja som bol samozrejme za nim, ale nenapadlo by ma pisat na server aby si ho za to vyhodil.
Lebo viem ze sa to obcas stava a nie je to prijemne.

S pozdravom BZ, sorry za chyby, dvakrat sa mi to uz citat nechce.
Brano BZ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 10.06.2007 22:59

Poslaťod M.Svozil » 11.06.2007 05:05

moc se mi to nezdá...četl jsem edit od Miloše, kterej byl potom smazanej..nevím, co se tam stalo...Vzhledem k tomu, že Miloš je jedním z Administratorů CZSK Cupu a hlavně hosterů, může vyhodit, koho chce! Je to v jeho pravomoci, věřím, že si to kdykoliv obhájí a plně ho chápu, že chtěl zajistit plynulý chod serveru. Prosím, vemte to na vědomí!!

Pokud má někdo problém s připojením a blokuje ostatní, tak to může být zásadní problém při regattě startu nebo tzv. zkrácených oknech. (Mrak polských protestů na day 4). Myslím, že Miloš postupoval správně v zájmu většiny....prostě se to stává, chyba je v technice..nebyl to žádný osobní útok!! Nevidím důvod, aby se tady používala zase ultimáta..a ostrá slova.Aspoň já jsem trošku zmoudřel po poslední akci s Milošem...a je to naprosto zbytečný dávát CZSK Cupu takový barvy!!

Postup pro takové situace upřesním, ale scenář bude buhužel podobný, jako použil Miloš..přes DSHelper je možné číst pouze vzkazy a jestli je už někdo minutu ve vzduchu, není možné vědět.Je to zase hloupý konflikt...

Závěrem: Miloši, ty se nenasírej kvůli tomu, že Slovák řekne k/okot a piča a ty se BZ nenasírej, že tě někdo vyrazí ze serveru, když 3 minuty nebo víc nekomunikuješ a blokuješ dalších 8 lidí...

Řešení je si takové: ping nad 500 se nepřipojí...takže si buď pořiďte rychlejší spojení nebo máte k dispozici off-line. Howg

CZSK Cup Team

Edit: Slovo kkt je tady filtrované,,oh bože, zase jsem byl první (proto to lomítko) :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Krejca » 11.06.2007 06:45

Hmm takže já jsem skončil. :cry:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Václav Kořínek » 11.06.2007 07:20

A proč? To považujete lítání offline za druhořadé? Jo, přijdete o ten pocit, že kolem vás může být i víc lidí. Jenže pokud se nedržíte spolu s někým zuby nehty, tak vám jsou ostatní k ničemu. Sice řeknou, jak silné jsou "jejich" stoupáky, ale potom se musíte dohodnout kde jsou a nahánět se po scenérce.
Já osobně dokonce považuju offline za obtížnější, protože musíte spoléhat jen a jen na sebe. A tím na 100% ukázat, co umíte.
Sice mám ping kolem 250-300 (takže vlastně hrozný a pro ostatní dost nepříjemné), ale jsem za offline vděčen, protože nemám moc možností si to online zalítnout. A nyní ani nechci jinak, dokud nepřijde záplata na P11. A ani ta asi moc nepomůže. Chování letadel je nyní úplně jiné, nejde mi pořádně nastavit citlivost joye a celý let se s tím jenom peru. Udržet se ve stoupáku je pro mne "nadlidský" počin... Nemám bohužel čas na trénink, tak s tím musím zatím bojovat. A to nemluvím o tom, že jsem měl minulý týden noční, v pátek mezi směnama jsem spal jen tři hodiny a v sobotu vůbec nic. Několikrát během letu - snad desetkrát - jsem za letu "klimbnul" a pak se divil, jak a kam letím. :)

Mám ale jinou otázku - co je s výsledkama.... Všichni za tisíc... :?:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Bedo » 11.06.2007 07:47

haha :) to je skvele take hodnotenie vsetci prvy dlho nic az ja desiaty :) pekne
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Bedo
 
Príspevky: 164
Registrovaný: 24.01.2007 13:25
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod Pavel » 11.06.2007 07:48

Nevím proč, ale včera jsem měl problém s připojením. Napoprvé mi při načítání scenérie vytuhl komp. Restartoval jsem a znovu se připojil. Scenerie se nestihla načíst v limitu a byl jsem odpojen. Při dalším pokusu jsem se již připojil, ale neviděl jsem nikoho, ani vlečný ani chat, na PDA nebyla mapa. Odpojit jsem se musel přes správce úloh. Znovu jsem zkusil restart kompu a zkusil se připojit k druhému servru. To samé jako u prvního. Napoprvé se nenačetla scenerka v čas. limitu. Poté když jsem se připojil, tak jsem nikoho neviděl. Zkusil jsem to asi 3x(vždy jsem musel Condora ukončit ve správci úloh). Poté jsem jsem si nechal od Marka poslat FPL a letěl offline, bez problému(kromě těch letových). Předtím jsem nikdy neměl s připojením problémy. Vždy jsem se připojil na poprvé.
Obrázok
Pavel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 18.07.2006 10:30
Bydlisko: Doudleby nad Orlicí

Poslaťod Lukas Chaloupka » 11.06.2007 08:44

nechci rýpat ale mám pocit že se cosi stalo s výsledkama day 6 na stránkách. Jukněte na to :twisted:
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron