Den 7

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Richi » 17.06.2007 22:03

Tak to nevyšlo! :oops: Při přistání do pole jsem si vybral mezeru mezi dvěma stromy. Ta mezera však měla asi jenom 17,5m! :lol:
Obrázok
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Richi
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 18.02.2007 20:06
Bydlisko: Plzeň

Poslaťod Brano BZ » 18.06.2007 01:10

Jarouš píše:Něco se změnilo/zhatilo, vůbec nechápu kde a proč ... už druhý závod po sobě jsem se ani na jeden server nepřihlásil :( :!: Takový problém jsem nikdy předtím neměl a rozhodně to není mým připojením .... Bohužel tím tak trochu Cup pro mě končí, je škoda že ho nebudu moci absolvovat z hlediska toho, že si s vámi nezalítnu on-line létání. Z toho závodního hlediska to zase oželím :wink: . Tak vás aspoň budu chodit povzbuzovat na TS.

Možná že chystaná záplata na posledni Patch vše ještě zpraví ...


Este mozes nieco vyskusat. Prid v Piatok okolo 19:30 na SB Teamspeak, ak chces a mozes. Mal som velakrat podobny problem a mozeme to spolocne vyskusat vyladit. Nebudem ti tu vypisovat viac. Cau, BZ
Brano BZ
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 10.06.2007 22:59

Poslaťod Phantom » 18.06.2007 06:16

Tak dnešek mně strašně moc zklamal. Pominu teda ten špatný výsledek, na ASG29 a dané počasí je to teda ostuda, budu si muset vnitřně v hlavě nějak ty AATčka srovnat ;)

Co mně ale zarazilo nejvíc byly starty - první dva navijáky mně to odstavilo ještě na zemi (nejsem sice profík, ale ani lama, pilotáží to imho nebylo). Třetí naviják byl cca do 30 metrů, broken rope (neutrhl jsem to, nepřetáhl, ani neletěl do strany), okamžité potlačení, vypnutí a rychlost 120 nestačila i s podrovnáním na nic jiného než crash. Poslední pokus už jsem něco nastoupal, korektně vypnul, nasadil glide a z vária jsem nedostal víc než ručičku nadoraz dolů. Klesání nevybratelné, sink nepoužitelný ani na podrovnání.

Podle ohlasu admina je problémem použití stejného sériového čísla dvěma lidmi zároveň na serveru. Připojení na druhý server (naštěstí ještě pořád s dostupným připojením) už byl v pohodě na první pokus.

Nechci dělat ukvapené závěry, dost možná to může být nějaký technický problém serveru, planepacku, Condora, můj větší ping (USA), nebo něčeho jiného. Pokud ale ne a důvod je opravdu v licenci, je to hodně, ale opravdu hodně smutné. To i na českých závodech lítají a o body bojují zloději ?
Phantom
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 01.12.2006 02:03
Bydlisko: Brno, Praha, Oxford

Poslaťod chrobak » 18.06.2007 07:10

Jarouš píše: ... už druhý závod po sobě jsem se ani na jeden server nepřihlásil :( :!:


a na ostatní servery se připojíš normálně?? :roll:
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Jarouš » 18.06.2007 07:19

chrobak píše:
Jarouš píše: ... už druhý závod po sobě jsem se ani na jeden server nepřihlásil :( :!:


a na ostatní servery se připojíš normálně?? :roll:


Omlouvám se, uvedu to na pravou míru. Nejde o problém s připojením. Na server jako takový se dostanu vždy ... ale vždy když se načte scenerka a vstoupím do "hry" nenačtou se ani "spolupiloti" ani vlečné. A to i když vše nechám běžet hodně dlouho. Mám pocít, že se i strašně dlouho načítá scenerie. To se mi nestávalo. Abych vůbec stihnu povolený čas, musím nejprve scenerii načíst off-line a na podruhé je to jen tak tak ...

Tak to jen na vysvětlenou. Zkoušel jsem včera jiné běžicí servery a vše bez problémů.
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Pavel » 18.06.2007 09:45

Jarouš píše:Omlouvám se, uvedu to na pravou míru. Nejde o problém s připojením. Na server jako takový se dostanu vždy ... ale vždy když se načte scenerka a vstoupím do "hry" nenačtou se ani "spolupiloti" ani vlečné.


Včera vlečné neměl nikdo, startovalo se z navijáku :D A já si myslel po připojení k serveru, že mám ty samé problémy co Jarda a co jsem měl minule. Neviděl jsem vlečnou a najednou mě začalo něco táhnout. Myslel jsem si, že je to vlačná :-) Jinak při dlaších 3 připojení(1. i 2. server) mi nefungovalo PDA. Až po restartu počítače a novým připojení vše fungovalo normálně a mohl jsem letět.
Obrázok
Pavel
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 18.07.2006 10:30
Bydlisko: Doudleby nad Orlicí

Poslaťod Jarouš » 18.06.2007 10:05

Pavel píše:
Jarouš píše:Omlouvám se, uvedu to na pravou míru. Nejde o problém s připojením. Na server jako takový se dostanu vždy ... ale vždy když se načte scenerka a vstoupím do "hry" nenačtou se ani "spolupiloti" ani vlečné.


Včera vlečné neměl nikdo, startovalo se z navijáku :D A já si myslel po připojení k serveru, že mám ty samé problémy co Jarda a co jsem měl minule. Neviděl jsem vlečnou a najednou mě začalo něco táhnout. Myslel jsem si, že je to vlačná :-) Jinak při dlaších 3 připojení(1. i 2. server) mi nefungovalo PDA. Až po restartu počítače a novým připojení vše fungovalo normálně a mohl jsem letět.


Jo jo, ale bohužel ani ten naviják se nerozjel :(. Na serveru 2 jsem byl připjen hodně dlouho, moc lidí tam nebylo (4), párkrát jsem popojel a konec ... nic se nedělo. Opět jsem nevěděl zda někoho po mně ještě neblokuji, tak že jsem 3 min před koncem jointime odstoupil.

Nic hrozného se ale neděje, snad se to časem spraví ....
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod M.Svozil » 18.06.2007 13:56

Jarouši, nehaž flintu do žita!!

Výsledky za day 7 jsou final...
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 18.06.2007 16:13

Jarouš píše:
chrobak píše:
Jarouš píše: ... už druhý závod po sobě jsem se ani na jeden server nepřihlásil :( :!:


a na ostatní servery se připojíš normálně?? :roll:


Omlouvám se, uvedu to na pravou míru. Nejde o problém s připojením. Na server jako takový se dostanu vždy ... ale vždy když se načte scenerka a vstoupím do "hry" nenačtou se ani "spolupiloti" ani vlečné. A to i když vše nechám běžet hodně dlouho. Mám pocít, že se i strašně dlouho načítá scenerie. To se mi nestávalo. Abych vůbec stihnu povolený čas, musím nejprve scenerii načíst off-line a na podruhé je to jen tak tak ...

Tak to jen na vysvětlenou. Zkoušel jsem včera jiné běžicí servery a vše bez problémů.


Mel jsem stejne problemy, trvalo nekdy pet a vic minut nez se objevila prvni hlaska a deset nez jsem videl prvni ero. Nevim jake mas zelezo, zrejme je problem s procesorem a pameti, tedy nevyhovujicimi parametry. Nestiha se to nacist, muze to ovlivnovat nejaky spusteny soft, zkus se pohrabat, jestli si neinstaloval neco noveho. To same plati o firewallu a antiviraku, mozna kontroluji vic nez je zdravo. Me napriklad na novem kompu strasne blbe bezel net az po projiti zakazanych veci stahovanych s internetu a prekliknuti na "dotazat se" namisto "zakazat" se mi net rozbehl. Takze i tam muze byt zakopany pes.

Mel jsem procesor P4 1,7GHz a 512 RAMku.Ted na novem to vali k naproste spokojenosti.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod chrobak » 18.06.2007 17:57

Zdar,

Chci se zeptat, když u toho AAT tasku vletim do sektoru a budu pokracovat kolem jeho obvodu(ale pořád se v nem budu vyskytovat), má to stejný vliv na uletěné kilometry, jako když letím přímo ke středu toho sektoru??

doufam že mě chapete, V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 18.06.2007 18:17

Vzdy ti to bude pocitat nejvzdalenejsi bod. Takze kdyz poletis po obvodu tak ztracis, nejlepsi je co nejrychlejsi cesta k nejvzdalenejsimu bodu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod chrobak » 18.06.2007 18:22

dobre, dik ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Václav Kořínek » 18.06.2007 21:01

Tyyy jooo.... Já uletěl nejdelší vzdálenost. :wink: Horší je, že jsem měl zafixované 2 hod. místo 1:45. :D Pak se nedivím, že jsem tak vzadu. :lol:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod MoReV » 20.06.2007 23:20

Hele proc mam crashed u tohoto dne? Vzdyt sem pristal do pole. IGC sem sice neposlal hned ale dalsi den uz to neslo tak sem si rikal ze tam mam napsano mam status "landed" tak sem to dal neresil. Kdyztak ten soubor mam. :roll:
MoReV
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 30.12.2006 00:19

Poslaťod =M@trix!= » 20.06.2007 23:22

IGC se musí poslat do tuším 5 hodin po závodě, jinak máš crash i kdybys vyhrál ...
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron