Den15

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Semrad » 14.08.2007 21:25

Krejca píše:Díky :wink: . Tak to si byl i tak hodně daleko Martine. To cgr. Já letěl a jen jsem se díval jak se snižují a snižují základny směrem k horám na které jsem se chtěl dostat. A když jsem tam konečně byl tak se ten mrak rozpadl. :cry:


To byla taky pekna pitomost. Jsem rad, ze jsem to dokazal doletet i pres ty nervy a pokrocilou dobu. Proti tomu vetru se tomu moc nechtelo. Stacil jeden dvoumetr a byl bych asi na spici, proste ta klika chybi. To zpusobil pozdni navrat, takze je to jen moje chyba a na smulu se nemuzu vymlouvat.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 16.08.2007 17:12

To je k nasrání!!! Ještě to zkusím otestovat, ale vypadá to, že neodešel disk, ale při tom několikanásobném přepětí to nakoplo BIOS, ten přepnul řadiče a proto se nehlásil disk. Čtyři dny mistráku v háji, pět tisíc Kč v háji (to mne natáhl servis, ku..y!)... Pokud bude disk šlapat, v sobotu letím, offline.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 16.08.2007 17:18

Václav Kořínek píše:To je k nasrání!!! Ještě to zkusím otestovat, ale vypadá to, že neodešel disk, ale při tom několikanásobném přepětí to nakoplo BIOS, ten přepnul řadiče a proto se nehlásil disk. Čtyři dny mistráku v háji, pět tisíc Kč v háji (to mne natáhl servis, ku..y!)... Pokud bude disk šlapat, v sobotu letím, offline.


Tak to je skoda. To ti to nauctovali, i kdyz je disk v poradku? :shock:

Neboj me lehce dozenes. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 16.08.2007 17:26

Jo jo, neřekli ani slovo, dali mi nový disk s překopírovanými daty (a to jsem čekal skoro dva týdny) a řekli si o 5300,-.
Nevím, ale s tím doháněním to asi slavný nebude. Dlouho jsem neletěl, chybí trénink... A hlavně nemám rezervu ve "škrtání" výsledků, takže budu muset lítat jako z partesu. A o tom pochybuju...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Václav Kořínek » 16.08.2007 17:34

Tak beru zpět. Po hodině se disk vypnul...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Predchádzajúci

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron