Den 17

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Václav Kořínek » 24.08.2007 23:51

Semrad píše:Vasku, ja te zabiju. Takovy sr*cky jsem jeste nezazil. Nejdrive to vypadalo dobre, dotahoval jsem ostatni, krome 22 a Arnolda. Druhy kolo bylo na zabiti. Kazdy mrak jsem proletl a nenasel vic jak +1 a jeste ne na cely okruh. Pak jsem konecne naletl pod MK a JAV trimetr, ale ten mi rychlosti blesku chcipl. Byl jsem tak vztekly, ze jsem s tim chtel prastit o zem. No a kdyz me ty dva(22 a AR) doletli, coz byl vrchol. :twisted: Tak jsem rezignoval na nejaky zavodeni, odolal jsem pokuseni posadit to ve Frydlantu. Udelal jsem si vylet na sever a ani to neprineslo kyzeny vysledek. Tak jsem pokracoval po trati a nasel 3+...pozde, to uz bylo po zavode. :roll:

Z toho si nic nedělej. Mně při reinstalaci (opravě) XPéček zmizely všechny emaily, kde jsem samozřejmě měl všechny registrační kódy. A Condor nelze spustit bez opětovného zadání reg. kódu. Což tak nějak znamená, že jsem dolítal... :cry:

EDIT: Tak na Condora jsem kód našel, ale na PP1 ne.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 25.08.2007 07:43

Pokud jsi to kupoval přes web, tak stačí napsat na ShareIt a oni to pošlou nový link na stažení a kód, tyhle případy byly vícekrát a slyšel jsem, že jsou vstřícní.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Václav Kořínek » 25.08.2007 08:14

Díky, zkusím tam napsat. Jen jestli z mojí "slovníkové" angličtiny pochopí, o co prosím... :)
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 25.08.2007 08:17

Určitě, jinak pošli ten text a já ti ho svou bídnou angličtinou klidně přeložím, nebo JBr, který skutečně umí anglicky...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Václav Kořínek » 25.08.2007 11:36

Semrad píše:Vasku, ja te zabiju. Takovy sr*cky jsem jeste nezazil. Nejdrive to vypadalo dobre, dotahoval jsem ostatni, krome 22 a Arnolda. Druhy kolo bylo na zabiti. Kazdy mrak jsem proletl a nenasel vic jak +1 a jeste ne na cely okruh. Pak jsem konecne naletl pod MK a JAV trimetr, ale ten mi rychlosti blesku chcipl. Byl jsem tak vztekly, ze jsem s tim chtel prastit o zem. No a kdyz me ty dva(22 a AR) doletli, coz byl vrchol. :twisted: Tak jsem rezignoval na nejaky zavodeni, odolal jsem pokuseni posadit to ve Frydlantu. Udelal jsem si vylet na sever a ani to neprineslo kyzeny vysledek. Tak jsem pokracoval po trati a nasel 3+...pozde, to uz bylo po zavode. :roll:

To se omlouvám, ale jestli to je ten task, kde se jede dvakrát ten samý trojúhelník, tak v originále (můj tréninkový task) bylo počasí horší. Chtěl jsem, aby to všichni zvládli kolem dvou hodin letu. :wink:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod M.Svozil » 25.08.2007 11:44

VK, nezlob se, ale lehce jsem to upravil dle svého nejlepšího svědomí a vědomí..

M.
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 25.08.2007 11:48

Václav Kořínek píše:
Semrad píše:Vasku, ja te zabiju. Takovy sr*cky jsem jeste nezazil. Nejdrive to vypadalo dobre, dotahoval jsem ostatni, krome 22 a Arnolda. Druhy kolo bylo na zabiti. Kazdy mrak jsem proletl a nenasel vic jak +1 a jeste ne na cely okruh. Pak jsem konecne naletl pod MK a JAV trimetr, ale ten mi rychlosti blesku chcipl. Byl jsem tak vztekly, ze jsem s tim chtel prastit o zem. No a kdyz me ty dva(22 a AR) doletli, coz byl vrchol. :twisted: Tak jsem rezignoval na nejaky zavodeni, odolal jsem pokuseni posadit to ve Frydlantu. Udelal jsem si vylet na sever a ani to neprineslo kyzeny vysledek. Tak jsem pokracoval po trati a nasel 3+...pozde, to uz bylo po zavode. :roll:

To se omlouvám, ale jestli to je ten task, kde se jede dvakrát ten samý trojúhelník, tak v originále (můj tréninkový task) bylo počasí horší. Chtěl jsem, aby to všichni zvládli kolem dvou hodin letu. :wink:


O nic nejde, jen jsem potreboval pustit ven svoje flustrace. :twisted: Jak rikam, neni spatnych tasku, jen spatnych pilotu. Letel jsem ve ctvrtek i v patek trenink a Slovakia Race a oba zavody jsem vyhral, dokonce jsem vcera doletl jako jediny. No to me po*er. :( Jak prijde na zavod tak jsem kelu. :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 25.08.2007 12:06

M.Svozil píše:VK, nezlob se, ale lehce jsem to upravil dle svého nejlepšího svědomí a vědomí..

M.

To je dobře, aspoň to nebude na mne. :D V original tasku jsem měl co dělat, abych dokázal otočit Lysou horu.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod M.Svozil » 25.08.2007 16:57

..no ale mě přepadá lehká deprese...na Slovakii nás už snad nikdo neporazí, ale trénink na ostatních scenérkách nám jaksi chybí...tímto bych vyzval organizátory Slovakia Race, abychom začali tréninkově lítat SBC07..myslím, že to natáhne i lidi..takže na pátky s PW5 bych na chvíli zapomněl....imho

P.S.: Martin si určitě vzpomene na ty nejhorší, takže bych se trošku věnoval tomuto. Pokud nebude vůle, tak bych od pondělí spustil vlastní tréninkový program. :roll:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 25.08.2007 17:03

To není vůbec špatný nápad. Sezona je za dveřmi a neměli bychom si trhnout ostudu, ehm... tedy aspoň někteří z nás :oops: Já jsem na své výkony stále skeptičtější, ale lítám rád :) Mělo by se soutěžit výhradně, kdo dolétne tásk - je vítěz. Nebo, jak jsme to dělali ve školce soutěžíc v rychlosti pojídání nejedlé polévky - kdo je poslední, ten je první 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod M.Svozil » 25.08.2007 17:07

..to znám..na základce jme měli v jídelně takový široký sloupy..byla krupicová kaše a spolužák ji hrozně rád. My jsme nesměli nechávat zbytky...jinak se nešlo domů ze školy..teda až ve 3, co zavírali jídelnu..a jak Vám on zmizel za ten sloup s prázdným talířem, tak na druhé straně se objevil zase s plným..no ale pustili ho..ja to nejed, byl jsem tam do 3. :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 25.08.2007 18:39

M.Svozil píše:
P.S.: Martin si určitě vzpomene na ty nejhorší, takže bych se trošku věnoval tomuto. Pokud nebude vůle, tak bych od pondělí spustil vlastní tréninkový program. :roll:


O treninku na jinych sceneriich jsem uz taky vazne uvazoval. Co se tyka tezkych tasku, tak o jednom hodne tezkym jsem se vcera bavil s Radkem, mel bych ho najit a i nektere dalsi.

Neposilal mi nekdo pm? Na mail mi prislo, ze mam zpravu a nic tady nemam!

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod M.Svozil » 25.08.2007 18:45

..jo PM jsem posílal, jestli nechceš dát nějaký let, pak jsi zmizel, tak jsem to smázl..snažil jsem se pokořit 15m na poslední pokus, no nevyšlo to..152 km/h, ale průměrná operační výška okolo 1200m, tak jse si asi po 40 km zvykl, pořád jsem nemohl najít, co tam bylo při 4. pokusu :lol:

No jinak něco najdi, když máš tak výbornou paměť, protože Swiss je zákeřná..
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Peter Zeliska » 25.08.2007 19:21

Ja by som bol za by sme SBC trénovali na SLOVAKIA-Race. Ako aj tak to je vcelku ako tréning nič viac. Naostro by SLOVAKIA-Race mala fungovať až na budúci rok akosi nemám času ju dokončiť. Ešte sa musím dohodnúť s Radkom. U mňa problém neni a aspoň by som si vyskúšal postupne to hodnotenie cez IGC.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Peter Zeliska
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 11.02.2007 19:20
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Poslaťod M.Svozil » 25.08.2007 19:27

Ono by úplně stačilo udělat srovnání tréninku se skutečnými výsledky SBC07, ale napovídat se nemá, každopádně, kdyby se udělalo pondělí jako Slovakia Race - SBC07 Day X....Myslím, že Martin už má vybraný task na Po, akorát oservisujete to porovnání a bude to dokonalý..budu určitě tam :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia
cron