CZSK Cup '08

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod M.Svozil » 19.06.2008 13:29

molex píše:Pokud se nepletu tak Soaring Camp je česká stránka, tak proč není i česky?


Soaring Camp je mezinárodní soutěž a proto je v angličtině. Jestli má někdo zájem o českou nebo slovenskou verzi, může se přidat do organizačního týmu a spolupracovat na národní verzi pro "podzimní sezónu", kdy se také počítá s novou funkcí, něco ve smyslu "Regional manger", který bude mít na starost právě i propagaci a zpřístupnění závodů do regionálních nebo národních skupin zejména těm, pro které je angličtina, jako defaultní jazyk soutěže, problém.

Pokud má někdo zájem, tak mě kontaktujte přes officialní forum nebo mail nebo přes http://forum.czskcup.info a sem směřujte i případné další dotazy, protože na tomoto foru se vyskytuji vyjímečně a raději vůbec.

S pozdravem za SC Team,
22
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

SC 2008

Poslaťod erycP » 19.06.2008 13:34

molex píše:Pokud se nepletu tak Soaring Camp je česká stránka, tak proč není i česky?

asi to bude tym, ze tych Cechov je na SC strasne malo... a robit cesku mutaciu pre dvoch Cechov a jedneho Slovaka, co to tam lietaju, to bude asi fakt zbytocne...

Cadfael píše:Ono obecně pořádat takové soutěže a dělat pro ně web je opravdu hodně práce, a nelze čekat, že autor zvládne všechno a hned. Já zcela otevřeně říkám, že každý kdo dělá něco pro ostatní, tedy i Marek samozřejmě, si zaslouží úctu a velké poděkování, a ne kritiku za svou práci.

-- plne suhlasim, kto nic nerobi, nic nepokazi, ako sa vravi... a je jednoduchsie nieco kritizovat, ako nieco urobit a urobit to hlavne dobre...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod molex » 19.06.2008 16:37

Já taky nechci nikoho kritizovat naopak to chválím, že se někdo do toho pustí, ale myslím, že pro toho kdo zrovna moc nevládne angličtinou by to bylo dobré...
Obrázok užívateľa
molex
 
Príspevky: 63
Registrovaný: 26.05.2008 16:53
Bydlisko: Ostrava-Poruba

Poslaťod Semrad » 19.06.2008 20:29

Vetsina nasincu pres leto neleta a to z mnoha duvodu. Proto mala ucast v SC. Ja osobne jsem neletel dva mesice. :( Naprosto souhlasim s Milosem, kazdy co dela neco pro komunitu so zaslouzi uctu. Sam si ted overuji jak je to tezke a vycerpavajici. Marek odvadi opravdu dobrou praci a o to vic mne mrzi jeho odchod. Co mne mrzi jeste vic, je jeho shazovani prace jinych, nekdo(Peter, Radek) se snazi neco delat pro druhe i kdyz to neni dokonale, tak je to alespon neco. I oni si zaslouzi uznani!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod M.Svozil » 20.06.2008 15:32

..ty seš profesionální demagog :lol: :lol: já hoši o vaše uznání nestojím, ne že by mě netěšilo, pokud je myšleno upřímně, což v tomto případě vylučuji, ale hlavně to kvůli němu nedělám.

Ad kritika ostatních. To že někomu něco nelíbí a řekne to tady otevřeně, tak to je tady zakázano (to je jen informace pro nováčky). Já pořád zastávám názor, než něco dělat špatně, je lepší to nedělat vůbec nebo to aspoň nevydávat za něco oficiálního.

To, že přes léto lítá jen málo našinců je taky zavádějcí polopravda, viz účast na minulém CZSK Cupu, takže hlavní příčina bude jinde, že :lol:

Úpřímně řečeno je mi ale to docela jedno, akorát jsem se musel pozastavit nad tvým uměním vyjadřovacích a asertivních schopností. A jeden z důvodu, proč jsem odsud odešel byl i tvůj postoj, takže nemáš čeho litovat, myslím, že to bylo účelem.
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Semrad » 20.06.2008 16:41

Marku, s tebou je to vazne tezky. Nejsem demagog, vzdy rikam co si myslim.

V jednom mas asi pravdu, pokud by byl Cup, tak by letalo vic cechu. Na druhou stranu, kolik lidi odletalo vetsinu tasku. Co se tyka mne, tak jsem uz avizoval predem. Pokud bude Cup rozdelen do tri casti, tak se minimalne prvni casti nezucastnim. Dokonce jsem premlouval i Milose k ucasti, coz mi muze potvrdit, ale ty tomu stejne verit nebudes. Pokud mas zajem o vyjasneni postoju, tak mi dej vedet. To ze jsi mne oznacil na tvem foru za vinika zruseni Cupu je ponekud zavadejici i kdyz bohuzel castecne pravdive.

Ted z jineho soudku, kdo podekoval organizatorum SBC z nasi komunity za pripravu souteze. Me to bylo blby, tak jsem jim podekoval svou skoro anglictinou. Bereme to vsechno moc samozrejme a tak to rozhodne neni. I ja jsem vytekl pri GP, protoze jsem to bral moc vazne. Chtel jsem neco dokazat, jsem moc soutezivy. TE jsem napsal a omluvil jsem se z dalsiho ucinkovani, snad to z me anglictiny pochopil spravne.....Proto dekuji tobe Marku a ostatnim za zabavu, kterou nam pripravujes a myslim to naprosto vazne.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 20.06.2008 17:46

No tak dobře. Takže za mě: pokud Marek nevěří, že jsem myslel upřímně, že si vážím každého, kdo pro Condora něco dělá, i jeho, tak to vypadá, že jeho averze vůči mě i nám všem zřejmě už přesáhla bod zvratu a další komunikace či společné létání s ním z mého pohledu nemá cenu. Nechápu sice důvod této jeho averze a útoků, ale je mi to docela jedno. Tento strom spolehlivě vede k dalším zbytečným a nesmyslným urážkám, takže ho zamykám. Pokud Marek bude na tomto foru komunikovat v podobném duchu dál, zablokuji mu účet. Myslím si, že většina z nás má Condora jako relaxaci, chce si polétat a povykládat z kamarády, a nemá důvod se hádat a být urážena. A zcela otevřeně, myslím že většina zdejších lidí nelétá Markovy projekty právě kvůli jeho ničím nevyprovokované agresivitě a hulvátství vůči řadě lidí zde, ne že by neměla zájem létat. Jako admin bych prosil, aby další diskuze a flame na toto téma pokračovaly na jeho webu, a ne zde.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Predchádzajúci

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron