CZSK Cup '08

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Cadfael » 01.05.2008 21:46

Václave, nehněvej se, ale přečti si prosím první příspěvek toho nešťastného threadu velmi pozorně:

http://www.condorsoaring.sk/phpBB2/viewtopic.php?t=642

já už na to pozapoměl, ale bohužel jsi mi to tak nějak připoměl tím "právem a nebo neprávem" a začíná to ve mě zase vařit. "ryze české fórum"... ryze český CZSK cup. Židi do plynu. Já jsem Slovák v tomto případě a hluboce se mě to dotýká. Tohle není o fóru a o nějaké soutěži, a nenamlouvejte si prosím nikdo nic. Tohle je o pouze a jenom o tom, jestli považujeme jeden druhého za kamarády, nebo ne. A já své kamarády urážet nenechám.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 01.05.2008 22:50

Cadfael píše:Václave, nehněvej se, ale přečti si prosím první příspěvek toho nešťastného threadu velmi pozorně:

http://www.condorsoaring.sk/phpBB2/viewtopic.php?t=642

já už na to pozapoměl, ale bohužel jsi mi to tak nějak připoměl tím "právem a nebo neprávem" a začíná to ve mě zase vařit. "ryze české fórum"... ryze český CZSK cup. Židi do plynu. Já jsem Slovák v tomto případě a hluboce se mě to dotýká. Tohle není o fóru a o nějaké soutěži, a nenamlouvejte si prosím nikdo nic. Tohle je o pouze a jenom o tom, jestli považujeme jeden druhého za kamarády, nebo ne. A já své kamarády urážet nenechám.


Ja bral to druhe forum, ciste jako forum te souteze, proto jsem se tam dnes naivne prihlasil s tim, ze to treba bude casem fungovat. Ten strom jsem predtim podrobne necetl, takze me neco o Zidech a podobne ani ve snu nenapadlo :?
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod =M@trix!= » 01.05.2008 23:27

bohužel .. kdo tu onen večer kdy se ten spor rozhořel nebyl, nemůže nikdy pochopit, jak hluboký je tento problém. ty opravdu nechutné přízpěvky plné osobních urážek byly průbězně mazány a to co tu zůstalo je jen odvar ...
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod swt » 02.05.2008 09:29

Já už jsem se celkem naučil na tyhle věci kašlat, ono se to stejně samospádem dostane tam, kam to díky složení lidí patří, a když se to člověk snaží směnit tak má akorát nerva 8)

Každej bude chodit tam, kde mu to vyhovuje. Řešit nějaký výroky o "stávkujících čechoslovácích" atp. nemá smysl.

Kdyby Marek nebyl Marek, tak by už CZSK cup dávno byl, informace by dával na obě fóra, lidi by v CUPU spokojeně lítali.

Jenže Marek má holt potřebu všechno hrotit a je značně ... no, řekněme ... asertivní ... když je přesvědčen o svý pravdě.

A tím je spousta věcí daná ... :roll:
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Semrad » 02.05.2008 11:07

Tak jsem se tam byl podivat(na Markove foru), clovek se musi smat.

Proste to musim okomentovat. Prvni kdo tady zacal stavkovat byl Marek, ostatni prece maji svobodnou volbu, co budou letat. Tady nikdo nikoho nenuti letat ci neletat. Posledni co tady daval ultimata uz tady neni a jak se zda ani nebude. Proto za sebe i urcite za ostatni muzu rict, ze kdo chce letat Markovi souteze klidne muze, rozhodne mu to nebude vycitano nebo dokonce, ze s nim prestaneme mluvit. Tyto konstrukce jsou pouze v hlave jednoho cloveka.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 02.05.2008 11:15

naprostý souhlas... To je věc každého na jakých je fórech, co lítá a tak... Není absolutně proč komu co vyčítat.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod swt » 02.05.2008 13:27

No, to mě taky překvapilo, mě osobně je volný kdo kde lítá jakou soutěž (i kdybych měl nějaké spory s provozovatelem té soutěže - to je zcela irelevantní), a mám pocit že ostatním tady taky, takže myšlenka že se tady někdo s někým bude či nebude bavit nebo nebavit na základě toho že se dotyčnej baví/nebaví s někým dalším je (pro mě) těžce úsměvná ;)

Na jinou notu - Martine, zmiňoval jsi, že se případně chystá další soutěž - nabízím možnost serveru. Marek tam už nějakou dobu různý věci pouští, takže se dá říct že to je víceméně funkční a ozkoušený. Je samozřejmě případně potřeba probrat co, kdy, kolik, jak často a tak ...

EDIT: Kolik se samozřejmě nevztahuje k financím. Server je zdarma, akorát obvykle navrhuju jakožto slušnost třeba na web soutěže dát zmínku a link na "poskytovatele" serveru (což nejsem já, já jsem jen mezičlánek).
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Semrad » 02.05.2008 13:51

To neni ani tak otazka na mne, ale spis na osobu technicky zdatnou, ktera bude mit na startost veci technicke. Zatim je vse v jednani a planovano je to na podzim. Urcite bysme se ozvali, pokud by to nebylo zvladnutelne z vlastnich zdroju. Takze jestli se to rozjede, tak svatosvate slibuju, ze sponzoruji pohary a placky. :wink: Ivo :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 02.05.2008 19:22

Tím "právem či neprávem" jsem myslel jen to, že nevím, jak se dál ta debata rozvíjela (mimo toto forum). Takže jsem tohle napsal čistě z alibismu...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod molex » 18.06.2008 20:30

Letos se CZSK cup nelítá co?
Obrázok užívateľa
molex
 
Príspevky: 63
Registrovaný: 26.05.2008 16:53
Bydlisko: Ostrava-Poruba

Poslaťod chrobak » 18.06.2008 21:17

ne nelítá...
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod M.Svozil » 19.06.2008 00:23

:lol: :lol: Lítá se Soaring Camp 2008 http://sc.czskcup.info nebo MNS (každé pondělí)
oboje osvobozeno od maloměšťáctví :wink: spěte tu dobře btw..

Tady se lítá akorát cosi jako 3rd League a občas něco jako server SlovakiaRace.

Takže, kdo má zájem o skutečný závody, adresa je "hore".

Jinak bylo by dobré toto vlákno také zamknout nebo smazat, jak je tady dobrým zvykem, ať mi nechodí upozornění mailem, že je zde nějaký nový příspěvek k něčemu, co už dávno umřelo. Sám bohužel tuto funkci nemůžu zrušit.

Nazdar bývalý kamáradi.
22
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 19.06.2008 08:22

vlákna zamykáme pouze v případě flame, ale pokud nechceš dostávat upozornění, stačí vypnout sledování vlákna - link je vždy i v mailu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod molex » 19.06.2008 12:12

Pokud se nepletu tak Soaring Camp je česká stránka, tak proč není i česky?
Obrázok užívateľa
molex
 
Príspevky: 63
Registrovaný: 26.05.2008 16:53
Bydlisko: Ostrava-Poruba

Poslaťod Cadfael » 19.06.2008 12:26

Ono obecně pořádat takové soutěže a dělat pro ně web je opravdu hodně práce, a nelze čekat, že autor zvládne všechno a hned. Já zcela otevřeně říkám, že každý kdo dělá něco pro ostatní, tedy i Marek samozřejmě, si zaslouží úctu a velké poděkování, a ne kritiku za svou práci.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia
cron