CZSK Cup '08

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Semrad » 07.04.2008 20:21

jirka píše:není škoda to rozhadat,uvidíme při ostrým startu


Obavam se, ze se na ostrem startu neuvidime. Jedno jmeno bude chybet stoprocentne a to dost zasadni. Mel jsem nekolik kontaktu z nasi komunity a muzu rict, ze nechut letat CZSk Cup vzrusta. Mrzi mne, ze jeden clovek dokaze rozvratit nasi komunitu, kvuli svemu egu. jak se rika, kdo chce kam....
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 07.04.2008 21:04

Ježíši Kriste, nesejčkuj!
Pro mne to má být vrchol...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Skymartas » 07.04.2008 21:23

... a je to tady... :cry: ... tohle je opravdu nemilá situace v téhle super
komunitě, která byla už jednou "zažehnána", a ..... :? :(
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Lukáš Jiřičný » 08.04.2008 15:05

Obrázok užívateľa
Lukáš Jiřičný
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 10.05.2006 08:10
Bydlisko: Chrastava - Liberec, ČR

Poslaťod swt » 08.04.2008 18:50

No musím říct že se docela bavím!

Z pohledu nezaujatého pozorovatele se tedy přikláním k názoru, který tu někdo vyjádřil slovy "kvůli svému egu".
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Ivo Kulich » 08.04.2008 21:17

No kluci ani já se letos neobjevím na CZSK cupu.Důvod si můžete domyslet sami...Zdraví IK-čko :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod swt » 08.04.2008 23:18

Jestli to je proto co myslím tak ať ti to Ivo lítá!
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Ivo Kulich » 09.04.2008 09:56

No Sváťo díky ale není to ten pravý důvod.Nemám chuť za téhle situace lítat CZSK cup :wink:To si raději polítám s ostatníma jen tak pro radost...
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod bumper » 01.05.2008 16:57

Ivo Kulich píše:No Sváťo díky ale není to ten pravý důvod.Nemám chuť za téhle situace lítat CZSK cup :wink:To si raději polítám s ostatníma jen tak pro radost...


Kdyz to tu tak prohlizim, ma vubec nekdo chut CZSKcup litat ? Proc se nikdo neprihlasil na to forum co je tu link ? http://forum.czskcup.info/ To opravdu M.Svozil nejak tezce urazil celou komunitu czsk condoraru ? Me osobne nic neudelal, krom toho ze mi umoznil v lonskem roce paradni politani s vetsinou lidi z tohoto fora v pekne " domaci " soutezi. Muze tu nekdo teda nejak primo napsat, co se vlastne kolem CZSKCupu a osoby M.Svozila stalo ? Vim, ze je " horka hlava ", ale vsechno horky se da vetsinou nejak zchladit, a pokud se nepletu, nikdo jiny tu podobnou soutez nechysta :( Podle me to je skoda :cry: To se opravdu neda nejak vratit do stavu, jak to bylo loni ? Ja si tu totiz pripadal jak v jinem svete, malokde se sejde takova skupinka lidi co si rozumi a nehadaj se jak nekde na periskopu a podobne. Ono to ale asi v dnesni dobe jinak nejde, skoda ...
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Cadfael » 01.05.2008 17:11

Já budu zcela úpřimný - já proti Markovi osobně nic nemám, ale velmi mi vadí, že tady mnohokrát bezdůvodně urazil a napadl Petera a občas používá velmi agresivní tón vůči všem, kdo s ním v čemkoli nesouhlasí. Co se mě týká, tohle mi vadí natolik, že CZSK cup lítat nebudu, pokud se Marek Peterovi neomluví a nezačne se s námi normálně bavit - ale připadá mi, že o tuhle komunitu ztratil zájem, takže je to bezpředmětné. Navíc považuji nové fórum pro mě osobně za zbytečné, protože mi připadá více než dostatečné tohle. Je sice krásné, ale vedlo by časem k rozdělení komunity. A to já osobně podporovat nebudu, možná i další - a to je možná důvod, proč se tam skoro nikdo neregistroval. Já si vážím jeho práce a schopností, ale nestojím o Condora natolik, abych musel překousnout věci, které bych nepřekousl ani v realitě. A co se týká CZSK cupu, já myslím, že uspořádat společné létání není problém - řada z nás lítá teď v pátek pro radost, bude Řáholec, a třeba se najde někdo další, kdo uspořádá něco jako CZSK cup. Mě osobně ale tyhle soutěže moc neberou, raději si zalétnu a poklábosím jen tak, pro radost...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 01.05.2008 17:53

bumper píše:
Ivo Kulich píše:No Sváťo díky ale není to ten pravý důvod.Nemám chuť za téhle situace lítat CZSK cup :wink:To si raději polítám s ostatníma jen tak pro radost...


Kdyz to tu tak prohlizim, ma vubec nekdo chut CZSKcup litat ? Proc se nikdo neprihlasil na to forum co je tu link ? http://forum.czskcup.info/ To opravdu M.Svozil nejak tezce urazil celou komunitu czsk condoraru ? Me osobne nic neudelal, krom toho ze mi umoznil v lonskem roce paradni politani s vetsinou lidi z tohoto fora v pekne " domaci " soutezi. Muze tu nekdo teda nejak primo napsat, co se vlastne kolem CZSKCupu a osoby M.Svozila stalo ? Vim, ze je " horka hlava ", ale vsechno horky se da vetsinou nejak zchladit, a pokud se nepletu, nikdo jiny tu podobnou soutez nechysta :( Podle me to je skoda :cry: To se opravdu neda nejak vratit do stavu, jak to bylo loni ? Ja si tu totiz pripadal jak v jinem svete, malokde se sejde takova skupinka lidi co si rozumi a nehadaj se jak nekde na periskopu a podobne. Ono to ale asi v dnesni dobe jinak nejde, skoda ...


Neco je v planu, pokud ovsem Marek neprijde k rozumu. Bohuzel jeho chovani znechutilo tolik lidi, ze se mi zda tento stav jako nevratny. Prestal dokonce komunikovat i s temi co nedavno oznacil za nejlepsi pratele. Nechapu jeho postoj a kdo si precte ten zamceny tread, tak nepochopi vubec. Co se da delat. Jak rikam, bud Marek zmoudri a nebo udelame svoji soutez, ktera je v jednani.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod bumper » 01.05.2008 18:11

Cadfael píše:Já budu zcela úpřimný - já proti Markovi osobně nic nemám, ale velmi mi vadí, že tady mnohokrát bezdůvodně urazil a napadl Petera a občas používá velmi agresivní tón vůči všem, kdo s ním v čemkoli nesouhlasí. Co se mě týká, tohle mi vadí natolik, že CZSK cup lítat nebudu, pokud se Marek Peterovi neomluví a nezačne se s námi normálně bavit - ale připadá mi, že o tuhle komunitu ztratil zájem, takže je to bezpředmětné. Navíc považuji nové fórum pro mě osobně za zbytečné, protože mi připadá více než dostatečné tohle. Je sice krásné, ale vedlo by časem k rozdělení komunity. A to já osobně podporovat nebudu, možná i další - a to je možná důvod, proč se tam skoro nikdo neregistroval. Já si vážím jeho práce a schopností, ale nestojím o Condora natolik, abych musel překousnout věci, které bych nepřekousl ani v realitě. A co se týká CZSK cupu, já myslím, že uspořádat společné létání není problém - řada z nás lítá teď v pátek pro radost, bude Řáholec, a třeba se najde někdo další, kdo uspořádá něco jako CZSK cup. Mě osobně ale tyhle soutěže moc neberou, raději si zalétnu a poklábosím jen tak, pro radost...


V tom pripade jsem se tady stal asi nedobrovolne " stavkokaz " ja se na to forum totiz prihlasil a nevidel bych na tom ani nic tak spatneho, udelat ke strance souteze i zvlast forum, ale to uz je asi opravdu jedno :( Urcite to tu uz ale nehodlam rozmazavat, je mi jasne, ze to je stejne zbytecne. Marek se s rudym hadrem pred ocima asi neuklidni a lidi co tu litaji nejake jeho aktivity mimo toto forum bojkotujou, tak jsem to tedy pochopil. Me osobne to tedy zily netrha, nejsem soutezni typ :roll: jen mi to loni prislo uplne paradni, prave proto, ze me jinak krom CZSKCupu zavodeni vubec nebavi. To ze se da jinak litat jen tak pro radost je mi jasny, sam tak s kamosema obcas politam. Me tu slo spis o to, rozvest tu treba jeste debatu a vratit to do starych koleji, protoze mi prislo, ze to tu jednoduse umrelo a nikdo se o to uz vic nezajimal. Asi jsem dnes nejak na mekko :wink:
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod bumper » 01.05.2008 18:19

Semrad píše:Neco je v planu, pokud ovsem Marek neprijde k rozumu. Bohuzel jeho chovani znechutilo tolik lidi, ze se mi zda tento stav jako nevratny. Prestal dokonce komunikovat i s temi co nedavno oznacil za nejlepsi pratele. Nechapu jeho postoj a kdo si precte ten zamceny tread, tak nepochopi vubec. Co se da delat. Jak rikam, bud Marek zmoudri a nebo udelame svoji soutez, ktera je v jednani.


OK, pochopil jsem a diky za odpoved.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Václav Kořínek » 01.05.2008 18:50

Nejsi sám přihlášený na tom foru. Pořád jsem doufal, že se CZSK Cup uskuteční a byl jsem i rád za nový formát.
Mně Marek nic neudělal. Chápu ale ty, kteří se cítí (právem či neprávem) Markem jakkoliv osočeni. Na druhou stranu musím pro objektivitu taky říct, že Marek má právo se cítit stejně. Kdysi se tohle řešilo u piva, respektive před hospodou a pokračovalo se dál s pivem. Byl bych rád, kdyby se ti, kterých se to týká, v rámci možností sešli (zde na foru nebo osobně), vše si vyříkali a jelo by se dál, lesem či močálem černým, kolem bílých skal...
Nicméně, doufám, že i Marek pochopí, že je blbost tuhle malou komunitu nějak trhat, dělit na česko - slovenskou.

Jsem zvědav, jak se budou věci dále vyvíjet. Zatím to, bohužel, vypadá na "vývoj proti mně". Lítáte v době, kdy já nemůžu a krom jednoho startu na ASK a malé episodě v CZECH-Race jsem od skončení SkyRace neletěl. Samotného mne to nebaví...
Tím chci říct, že pokud se CZSK Cup neuskuteční a náhrad/y nebudou ve "formátu" CZSK Cupu, je pro mne Condor do další sezóny SkyRace nebo SBC (fuj!) nepředmětný.

Dodatek: je hezké lítat jen tak, ale každý toužíme po závodech, vyhrávat je ....
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 01.05.2008 21:27

Ano, forum k soutezi je v poradku, ale tady bylo nastaveno ultimatum na ceske forum. Dalo se hlasovani, absolutni vetsina to odmitla a byl to prave Marek kdo vse vyostril a z tohoto fora odesel. Bohuzel mi unikl ten posledni smazany prispevek. On s nami zrejme nechce byt a ja to respektuju. Vsechno to slo resit uplne v klidu, proste by se zustalo tady. Pripadne by se teda reklo, ze pro CZ-SK Cup se udela specialni forum. S tim by se dalo souhlasit, ale Marek odesel driv nez by se dospelo k rozumnemu reseni. Ja bych byl take rad letal Cup, ale nemusim opravdu letat za jakoukoliv cenu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

PredchádzajúciĎalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron