Výsledky z mých tasků?!

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Ponechat výsledky tasků z mé tvorby?

Ano
16
94%
Ne
1
6%
 
Celkom hlasov : 17

Výsledky z mých tasků?!

Poslaťod Semrad » 23.09.2007 19:33

Neco mne trapi a chtel bych znat vas nazor. Pod tihou udalosti, ktere se dozvite zrejme az na konci souteze, jsem se rozhodl pro hlasovani o zasadni otazce. Ponechat moje vysledky z tasku mnou vytvorenych nebo je nezapocitavat? Vzhledem k tomu, ze jsem je testoval, tak mi tim mohla vzniknout urcita vyhoda a nerad bych se dockal jakehokoliv obvineni po soutezi. Proto se ptam uz ted.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Lukas Chaloupka » 23.09.2007 19:37

Rozhodně ponechat. Myslim si že každej pro má pár tasků za sebou takovou věc vůbec nebude řešit takže bych v tom problémy neviděl.
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Cadfael » 23.09.2007 19:38

Já sice taky vím, na co narážíš, ale to s tím nemá nic společného. Rozhodně jsem pro, aby každý, kdo vytvářel tásk, ho mohl soutěžně letět, a byly mu z něho započítané výsledky. V opačném případě bychom totiž neměli co lítat :) Už se to tu diskutovalo mnohokrát, a není to žádná výhoda. Já letěl jeden svůj tásk kdysi asi desetkrát, za stejných podmínek, a umístil jsem se na všech dosažitelným pozicích. Žádný tásk se nedá naučit dopředu - rozpadne se jeden mrak, kam přijdeš o pár vteřin později, a je to jiný tásk. Takže rozhodně uznat!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 23.09.2007 19:54

Ja si taky myslim, ze je to uplne fuk a zvláště na flatland mapě jako je Slovakia (Tatry nepočítám pro rejpaly :lol: ). Tam je to jen o mracích, kde se to dá natrénovat je svahovej task protože tam ty stoupáky jsou většinou nejsilnější na jednom místě a jsou tam po většinu času ale tady ne.

I kdyby si skončil první tak jsem rád, že jsi měl čas a ty tasky pro nás udělal, a že jsme si krásně zalítali, ne jak já když jsem udělal jeden svůj task, kde jsem trochu přitvrdil. :lol: Měl jsem nachystané 2 další, které byly pěkně vypečené, ale tak nebudu vás trápit. Třeba v čisté jsme na CZSK ani jednou neletěli. :wink: A to je na závodech normální počasí. :wink:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod VIZE » 23.09.2007 20:24

Samozřejmě že ano. V tomto jsem zajdno s Milošem - kdo by pro nás ty tásky vytvářel, kdyby je jejich autoři nemohli následně létat v závodě...
Myslím že si děláš zbytečné starosti.
Víťa
Víťa Ženíšek
Obrázok
VIZE
 
Príspevky: 143
Registrovaný: 23.04.2007 09:19
Bydlisko: Děčín, ČR

Poslaťod Skymartas » 23.09.2007 21:56

Samosebou že ponechat. Vždyť každý task se zaletí jinak a naprosto nevidím důvod, proč nad touhle otázkou polemizovat... :wink:
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Ivo Kulich » 26.09.2007 16:53

Rozhodně ponechat,na tak dlouhých tascích se to nedá naučit navíc je velký rozdíl mezi letem online a offline,už jenom čas startu... :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Krejca » 26.09.2007 16:59

No tak čas startu by asi sel nejak sehrat i v offlinu, ale na te trati nikdy nepoletis stejne.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)


Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron