CZSK Cup - vyhodnocení

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

Poslaťod Patrik Gach » 07.11.2007 15:15

Je upravena prva stranka www CZSK Cup Final Resolutions.
P.S.
Milosi POZOR je tam hudba !!! Ale zacina pianko .
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod Cadfael » 07.11.2007 15:31

jo, tak za tohle upozornění fakt díky, my starci máme v takových situacích problém :)

Jinak, uděláte tam kluci i finální celou výsledkovou listinu? Bylo by to hezké ji tam mít...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod ram » 07.11.2007 17:56

Přidávám se s děkováním organizátorům CZSK Cupu. Gratulace nejlepším, těm, co se jim tolik nedařilo, patří taky uznání za to, že to nevzdali a bojovalu až do konce Už se těším na příští ročník, který bude doufejme ještě lepší. On je opravdu SBC koncipován hodně pro střelce a to spousta pilotů od nás není. Dík patří rovněž Milošovi a jeho týmu za skvělou scenérku (nejen dle mého názoru tu nejlepší, která do Condora existuje), bez kterí by CZSK Cup nebyl CZSK Cupem.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Cadfael » 07.11.2007 18:41

:oops: pýřím se, ale člověka taková chvála opravdu moc potěší.. :wink: Ono nejlepší je vždycky relativní, ale doufám, že CR a SK nám budou připadat fajn vždycky, i když jdou flatland, protože prostě doma je doma. Cizáci CR neocení určitě... :?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Fazol » 07.11.2007 19:56

Taky všem gratuluji,hlavně Markovi a Patrikovi za skvělou soutěž a skvělý web. A samozřejmě taky všem ůčastníkům této soutěže. No a taky hlavně Milošovi za skvělou scenérku. Mi osobně tato soutěž dala spoustu zkušeností a hlavně spooooooustu nových kamarádů. Takže kluci ještě jednou dííííky. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

PS:už se těším na další ročník :lol:
Obrázok
Fazol
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 04.02.2007 11:46
Bydlisko: Frýdlant nad Ostravicí

Poslaťod Václav Kořínek » 30.03.2008 14:10

Píšu to sem, protože mám na mysli vyhodnocení celého CZ-SK Cupu.
Letos to už je vlastně mimo mísu, ale na příští rok mám takový návrh (v duchu pátečního rozhovoru na TS):
nelítat mistrák jako jeden "podnik" (ala SBC), ale rozdělit celou sezónu - tj. od 1.1 do 31.12. - na několik soutěží (např. po měsíci - 12 za rok, nebo 6x za rok po dvou měsících a pod.) s tím, že by se vyhodnocovala každá zvlášť + vyhlášení celkového vítěze/mistra nějakým výpočtem ze všech uskutečněných soutěží.
Prostě to, co vymyslel Marek nyní, ale rozmělněno do více "podniků". Po ohlasech, které slyším tady a občas i na offico fóru, by bylo přijatelnější tohle řešení kvůli atraktivitě a ne jako v SBC, kde snad polovina přihlášených už nelítá, neb ji to nebaví/nemá o co bojovat atd.
Můj návrh je odlišný od Markova (jestli jsem ho tedy dobře pochopil) v odlítání více soutěží během roku (dostane se tak i na nás zoufalce, co už nemůžeme lítat v reálu :) ) a neuspořádání jednoho (závěrečného) podniku jako oficiálního mistrovství. Tedy něco ve stylu celostátní plachtařské soutěže, jen s nějakým vhodným vyhodnocením...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 30.03.2008 14:50

Kdyz jsme u vyhodnocovani, spis mne mrzi, ze nikdo nedostal za sve umisteni na bedne , v minulem rocniku, ani diplom! A to se mluvilo puvodne dokonce o cenach.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 30.03.2008 23:09

Semrad píše:Kdyz jsme u vyhodnocovani, spis mne mrzi, ze nikdo nedostal za sve umisteni na bedne , v minulem rocniku, ani diplom! A to se mluvilo puvodne dokonce o cenach.

Jo,jo je to přesně tak :cry: Ten diplom by potěšil...
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Predchádzajúci

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron