CZSK Cup - vyhodnocení

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

CZSK Cup - vyhodnocení

Poslaťod M.Svozil » 06.11.2007 06:43

Vítám všechny, co zbloudili až sem, i když je náš první ročník již po smrti 8)

Co bych chtěl říct všeobecně. Nebylo to lehký se ujmout něčeho takového, jako byla tato soutěž, ale pravda je, že jsem to vymyslel, tak jsem to musel i zrealizovat. Tímto chci poděkovat zejména Patriku Gachovi, který se sice neustále skrývá v pozadí, ale pro tuto věc udělal mnohem víc, než kdokoliv z nás.
Tímto veřejně díky Paťo a jsem tomu rád, že jsem našel jednoho z nejlepších přátel v životě.

Další věc, kterou chci zmínit, je překvapující účast a perfektní atmosféra celýho podniku. Opravdu mi to připomínalo místy poletování za komunistů, kde téměř každý fandil každýmu a jediné co tady chybělo, je akorát Avie s patranem nebo H+H, aby jsme mohli dotýčného v pondělí , v 5 hodin ráno dovézt domů..to je něco, co už na dnešních letištích není. (tím nemyslím transportní vozy) :lol:

Tímto děkuji všem, co s náma lítali..a je úplně jedno s jakým výsledkem, protože kamaradství a radost z toho, že je nás takovejch magorů na světě víc, je mnohem lepší, než všechny umístění.

Zvláštní poděkování patří zbytku CZSK Cup Teamu, což jsou:
Patrik GACH
Miloš KOCH
Jiří BROŽEK
Serveru Slovakia Race - Radek MÍČA, Pavol BEDNÁRIK, Petr ŽELÍSKA

Jardovi PETROVI a jeho ženě, kteří pomáháli dotvářet pravidla.
Sváťovi za úvodní hostingy

a samožřejmě všem tasksetterům - viz list:
Tasksetter Team:
MSE - Martin Semrád
RM - Radek Míča
22 - Marek Svozil
3W - Ulrik Sorensen
RX - Radek Krejčiřík
MK - Miloš Koch
SMS - Martin Stránský
VK - Václav Kořínek
OO - Pavrl Foldyna
JK - Jarek Kajoch

Pokud jsem na někoho zapomněl, nemějte mi to za zlé, ale píšu to v rychlosti.

Jsem taky rád, že jsme objevili i novou hvězdu v našem Czechokoslavak Teamu a tímto grratuluji R. Krejčíříkovi k jeho umístění. Doufám, že jeho tata konenčně uzná, že tenhle skvělej simulátor má nějaký smysl. :wink:

No a teď už jen jmenovitě:

Medaile za zásluhy v boji (poprvé v historii udělana 3x jedné osobě)

Miloš KOCH (MK) - Slovakia 3
Miloš KOCH (MK) - Server Hosting
Miloš KOCH (MK) - že mě neposlal tehdy do prdele, dík :lol:

Medaile za věrnost a obětavost
Patrik GACH (GP1) - nejlepší programátor PHP ve světě jaderných elektráren

Medaile za nejlepší task
Martin SEMRÁD (MSE) - den si domyslíte doufám sa...

Medaile za pětinásobné zranění v boji
Marek MITRUS /H8/

Medaile za účast (virtuální) :lol:
viz. www.litteam.sk/czskcup

Taky musím zmínit jednu nepříjemnost a sice vyloučení závodníků:
T. Sijek (GD5) - hrubé porušení pravidel (2 registrace a létání s thermal helperem)
N. Kiss (CN) - manipulace s IGC soubory


No a na závěr ty nejcennější:


Národní soutěž:

1. místo
Ivo KULICH (IK)


2. místo
Marek SVOZIL (22)

3. místo
Radek KREJČIŘÍK (RX)

Mezinárodní soutěž:

1th place
Ivo KULICH (IK)


2nd place
Marek SVOZIL (22)

3th place
Piotr RACZYNSKI (PIT)

Věřím, že v březnu se opět uslyšíme a v krátké době čekejte bonusové video a update www stránek :wink:

Officiálně jmenovaní obdrží mail s žádostí o adresu, kam Vám ty medaile méme poslat. (možná se najde i nějaká cena, říkal Paťo, ale musí si to ještě chvíli zkoušet, jestli se to vůbec pro výherce hodí) :wink:

P.S.: jo..dík sponzorům..doufám, že pro příště nějací přibudou..daňově to nějak ošetřím :lol:

CZSK Cup Team
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 06.11.2007 09:23

Marku, Patriku a všichni, opravdu moc děkujeme za tuhle soutěž, bylo to fantastické a aspoň pro mě nejlepší soutěž, co jsem kdy lítal. I já jsem strašně rád, že tu máme takovou skvělou partu bláznů, a moc se těším na druhý ročník, věřím pevně také nad CR. :wink: Kluci, odvedli jste práci, která zatím nemá v historii soutěží obdobu, zatím žádná velká soutěž nedosáhla vaší úrovně. Velká gratulace a díky.
Jinak udělění medaile "za zásluhy" mě nesmírně těší a lichotí, a děkuji. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Patrik Gach » 06.11.2007 12:17

Tak aj ja by som sa chcel všetkým poďakovať za účast v tejto súťaži.Bez pilotov ( condor positive ) by to asi nešlo ! Som veľmi rád že Vám táto súťaž páčila a vynaložená práca nebola zbytočná. Spoznal som tu veľa super ĺudí a to nie len ludí z CZSK Teamu ale aj pilotov a hlavne Marka !
Gratulujem víťazom !
Z Vašich kladných príspevkov usudzujem že sa tešíte na ďalší CZSK Cup a tak zase nastal čas práce a prípravy ďaľšieho ročníku pre CZSK Team.
Tak ešte raz ĎAKUJEM ! (LITTEAM)
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod chrobak » 06.11.2007 19:00

ja už sem děkoval výše...
to že Siejek je cheater by mě ani ve snu nenapadlo...o co mu šlo??byt v top 20.??či co?docela mě zklamal...myslim že sito poďelal i co se tyče budoucnosti v mezinárodních soutěžích...
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 06.11.2007 19:05

Taky vsem dekuji, byla to opravdu nejlepsi soutez co jsem zatim letal, jak po organizacni, tak po zavodnicke. Takovou atmosferu kamaradstvi a ochotu pomoci v jakekoliv situaci, jsem ve svem zivote nezazil. Prosel jsem hodne modelarskych soutezi, i kdyz modelari jsou take dobra parta, tak takhle pratelska atmosfera nikdy nepanovala. Kdybych mohl jeste dat namet na medaily treba jen pomyslnou, tak by to byl:

1. Ivo Kulich za nejspolehlivejsiho pilota(je naprosto neuveritelne s jakou jistotou leta)

2. Radku Micovi za statecnost(problemy s PC...me by klepla pepka)

Chtel bych slozit poklonu IK, 22,memu oblibenemu RX :lol: a samozrejme OO...dale vsem ostatnim co bojovali a dobre se bavili.

Vsazim na vas kluci a doufam, ze hodne prozenete vsechny v SBC a trvale se usadite v prvni desitce.

Vsem vam velice dekuji za prijemne stravene chvile.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 06.11.2007 19:16

Vsem gratuluji i MK, aby nesmutnel ze jsem si na nej nevzpomnel. Určitě by obsadil skvělé místo, ale vzal si za prioritu dělat pro nás krásné scenérky a zato mu děkujeme.

MSE cekal jsem boj az do posledniho konce, skoda ze se nekonal.

IK je opravdu vzor pro me a me condoří lítání to všechna čest. Zaletět dobře a kdykoli to neumí skoro nikdo, ani v SBC takovych pilotů moc neni jestli neni IK jediny. Vsichni ostatni litaj na hubu a bud to vyjde a vyhrajou nebo nevyjde a sedi. Viz KL a JJJ. Kdyby se pocitaly vsech 44 zavodu tak je jasne kdo vyhraje.

Jinak na to, ze je to moje prvni soutez v Condoru, kterou jsem letal celou tak jsem velice spokojeny. Minuly rok kdy jsem zacal litat Condora on-line tak bylo uz Sky-race a SBC v plnem proudu. Tak letos uz jsem zabehlej uvidime, zatim se dari ale to muze byt jen nahoda.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Cadfael » 06.11.2007 19:30

Díky Krejčo :) , ale neobsadil bych. Jsem už moc starý, opatrný.. :wink: Já jsem si zpočátku myslel, že plachtění je hodně o štěstí, ale později jsem pochopil, že sice taky, ale hlavně je o citu a talentu. A já jsem strašně rád, že máme tolik perfektních talentů, kteří se mohou směle měřit se světovou špičkou. Už aby bylo jaro a začal další ročník, opravdu se moc těším. Budu tvrdě bojovat o desáté místo :) , což je hranice mých možností, jak jsem tak vypozoroval. A nebude to lehké :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Ivo Kulich » 06.11.2007 21:03

No to jste mě teda kluci dostali.Ta vaše poklona je lepší než nějaká medaile :lol: .Asi si to budu muset vytisknout a zarámovat :lol: Ne teď vážně,snažím se lítat jako v reálu na jistotu abych se někde nezrakvil a nezničil éro.Vypadá to že se k lítání v dohledný době vrátím,už mě svrběj ruce až zase budu držet hrazdu rogala :wink: a usliším pípat skutečný vario.
Jinak už jsem děkoval organizátorům výše ale kluci pořadatelský byli jste fakt skvělý.Rozhodně nejlepší soutěž co jsem lítal.Skvělá soutěž a skvělí lidé,supr parta,no zkrátka už aby začal další ročník :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Krejca » 06.11.2007 21:11

Rogalo na to se vykasli poradny vetrone zacni litat. :wink:
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Ivo Kulich » 06.11.2007 21:15

Každý má svoje a na větroních lítám v Condorovi :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod PIT » 07.11.2007 13:46

Thank you very much CZSK Cup Team for great competitions! And all pilots from Czech and Slovakia and rest of the world who participated!
It was really nice to fly with you!

Thanks!
PIT
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 26.06.2007 08:43

Poslaťod LudaS » 07.11.2007 13:57

Ać jsem přes léto létal pouze sporadicky(a ne moc úspěšně) moc se mi to líbilo.Gratuluji vítězům a děkuji všem výše uvedeným organizátorům i pomocníkům :) Luděk
LudaS
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 12.02.2007 11:23

Poslaťod LudaS » 07.11.2007 14:01

To IK:
No co víš Tomáš Suchánek taky začal Tím že se stal mistrem světa na rogale :))) A známý plachtařský instruktor Rammert o něm prohlásil že to není člověk ale pták :))) A jak je vidět moc se nemýlil :)))
LudaS
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 12.02.2007 11:23

Poslaťod Ivo Kulich » 07.11.2007 14:08

Jo jo párkrát jsem kdysi viděl Tomáše na křídle a je to zážitek.
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Cadfael » 07.11.2007 14:10

No na druhou stranu, zůstat naživu taky není tak špatné :) Kdyby si Bůh přál, abychom létali, tak by nám dal ASW27 :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Ďalší

Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron