...tak jsem naprosto dojatý

Fórum našich prvních velkých oficiálních závodů

...tak jsem naprosto dojatý

Poslaťod M.Svozil » 20.06.2008 18:00

...Já jsem to původně nechtěl vůbec komentovat, ale už jsem na to poukázal včera, že mazání a uzamykání threadů je to tu běžná věc.

Navíc jsem tě o to žádal, takže ti tímto děkuji a rovněž tě žádám o smazání mého účtu. Rád bych, aby rovněž zmizely všechny mé příspěvky tady.

Předem děkuji a dál si uživej hry na poloboha. :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Cadfael » 20.06.2008 18:13

nemáš zač. Příspěvky mazat nebudu a tvůj účet je tímto zablokován. Asi nikdy nepochopíš, že tady nikdo proti tobě nic neměl, ale tvůj pravidelně se opakující zvyk rozpoutávat zde hádky a urážet bezdůvodně lidi, kteří ti nikdy nic neudělali, je proti zásadám zdejšího fóra. Nejsme periskop, aby si tady někdo mohl léčit své flustrace. Klidně si mysli, že si hraji na boha (když už, tak už - polobůh je mi málo :) ), ale uniká ti, že jsem byl požádán majitelem webu, abych společně s ostatními adminy dohlížel na to, aby tohle byl web pro lidi, kteří si chtějí přátelsky povykládat o condorovi a společně zalétat. A urážky do tohoto konceptu nezapadají. Nic proti tobě Marku nemám, a přál bych ti, aby ses díky své nátuře nedostal do podobných konfliktů i s lidmi, co létají tvoje soutěže, velmi krásné a kvalitní, mimochodem. Byla by to škoda.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na CZ-SK Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron