Valajdovi pokusy o tvorbu letišť

Fórum pro vývojáře scenerií a objektů
Forum for developers

Poslaťod valajda » 08.01.2010 23:44

rozjel jsem to bez domluvy s Milošem, má už něco nafocené, tak abys nedělal už hotové!
Jinak jsem ještě nic nezačal, takže napiš, co bys mohl mít, Miloš se snad ozve, jestli to v databázi má a pak se domluvíme :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod valajda » 21.08.2010 23:10

..až v úterý udělám státnice (snad), zkusím se pustit do LKVP. Po dlouhé pauze to bude ze začátku zase neohrabané, ale snad si vzpomenu. Dnes jsem si ho nafotil, takže textury v podstatě připravené. :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Cadfael » 22.08.2010 06:46

prima. Držíme palce u SZZ!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re:

Poslaťod KimiR alias Lukas » 02.04.2012 01:22

valajda píše:..až v úterý udělám státnice (snad), zkusím se pustit do LKVP. Po dlouhé pauze to bude ze začátku zase neohrabané, ale snad si vzpomenu. Dnes jsem si ho nafotil, takže textury v podstatě připravené. :wink:


LKVP se teďka hodně změnilo,Postavil 3.hangár pro firmu XAir-Aby p. Čimera měl parkovat kde své cessny,Postaven Bazén.Nové sociálky.Rozšířil se kemp o další bydlíky.Modeláři vylepšili svůj prostor kolem maringotky a změnil se odletové informace (neboli čtverec)díky bazénu se posunul až za PHM směr k pojížděčce.Dále vyrostla garžáž mezi Starým hangárem a novým gangárem č.2.Mno a rarita v dnešn době,2 střechy vlastní solární panely pro ohřevb vody :D.Jedny jsou na spolčence pro ohřev vody do nových sociálek a druhý na dětském Hradu pro ohřev vody v Bazené :D.Ale takové detaily ta asi nebudou což :D .Dle FSX verzi tam ještě chybí a i nová řídící věž.Prostě jako člen LKVP se toho tu dost změnilo.Ono nafotit,to je hezké,ale aktuální rok je zase o něco jiné a nové
Obrázok

Obrázok
KimiR alias Lukas
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 03.06.2006 09:47
Bydlisko: Velké Poříčí u Náchoda

Predchádzajúci

Späť na Scenery development

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron