ASK CS Gliding

Plachtařské závody v duchu SpeedBattle, 24/7
http://www.condorgliding.eu

Poslaťod ram » 07.06.2008 00:27

GothaR píše:Tak s tým kamzíkom to je gól :mrgreen:
Inak neuvažovalo sa niekedy nad iným termínom lietania s ASK ako v piatok večer? Je mi jasné, že tento termín sa už meniť nebude, lebo účasť bola skvelá a každý je už zvyknutý, no bol by niekto ochotný letieť niečo podobné (~100 km, tiež s ASK) napríklad v nedeľu večer? Tam by som mohol mať pravidelnú účasť, tak ak by mal niekto záujem, tak by z toho mohlo byť akési ASK Gliding B :)


Řekl bych to asi tak: domluvte se, udělejte si task a dejte vědět, server vám klidně pustím. Pokud chcete i nachystat task, tak dejte vědět jaký a jsem i toto nachystat. Jinak 3.ligu pouštím skoro každý večer, ale lítá se vnaprosté většině s PDA se standardy, nebo 15m.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

:)

Poslaťod erycP » 07.06.2008 01:47

zdravim vsetkych,
tak ja som si v piatok takmer urobil 5 hodinovku a 300 km na tom 150km trojuholniku ;) dakujem Vaskovi za pomoc pri hladani sa - mas tam PM, pozri :)

Obrázok
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Cadfael » 07.06.2008 08:09

bumper píše:i kdyz aspon jednoho srnca si tam nechat mohl :cry: To mam za to, ze netestuju, pak prijdu o sve oblibene zviratka, na co ted budu delat pri pruletech nalety :lol:


Je to přesně tak - pomsta bude má, řekl Pán. :) Ano, ano. Taky jsem se zlým svitem v oku nejenom zabil Otíka, ale zlikvidoval prakticky všechny statické větroně na všech letištích. Nejste hodni, smečko nezdárná... 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 07.06.2008 09:14

ram píše:Řekl bych to asi tak: domluvte se, udělejte si task a dejte vědět, server vám klidně pustím. Pokud chcete i nachystat task, tak dejte vědět jaký a jsem i toto nachystat. Jinak 3.ligu pouštím skoro každý večer, ale lítá se vnaprosté většině s PDA se standardy, nebo 15m.
Ok, keď budem mať čas, tak skúsim niečo zorganizovať :)
erycP: ako na to pozerám, tak mám pocit, že TP1 sme otočili spoločne a teba som videl letieť nejak viac na výchd, no myslel som si, že ideš iba za termikou :)
Ja som sa tam pomaličky dostal pod úroveň stromov a už to nemalo cenu. Tak snáď nabudúce.
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod Václav Kořínek » 07.06.2008 09:54

Tady je vidět typická chyba: odbočení z kurzu (kvůli stoupání) a po dotočení nasazení původního kurzu. Je potřeba tyhle odbočení (nebo např. v silnějším větru oprava snosu) korigovat, opět nejlépe podle mapy.

EDIT: Náhodou jsem na tohle narazil: http://aeroweb.cz/clanek.asp?ID=24&kategorie=10
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod bumper » 09.06.2008 14:07

Cadfael píše:Je to přesně tak - pomsta bude má, řekl Pán. :) Ano, ano. Taky jsem se zlým svitem v oku nejenom zabil Otíka, ale zlikvidoval prakticky všechny statické větroně na všech letištích. Nejste hodni, smečko nezdárná... 8)


Tak jsem konecne vzletl v bete Slovakie 4 nad Brno a musim hodit koment. To ze jsem tam nenasel medlaneckyho blanika s orlem na draze ... nevadi, to ze tam nejsou srnky ... nevadi, ALE PROC jsi zlikvidoval cele kominske sidliste vcetne meho baraku ?? Kde ted budu bydlet ? :) Tomu rikam tvrda pomsta, sice nevim za co to mam, ale je to tak :) Musim rict, ze tohle mi opravdu vadi a pri kazdem startu z " 15 " smer sidliste budu hlasite nadavat :twisted:
Ted z jineho ne primo " medlaneckeho " pohledu. Ta uprava mesta, pridani detailu, textura mesta, rozlozeni tech domecku s prihlednutim na moznosti Condora atd. ABSOLUTNI PARADA a 100:1 v porovnani s tim co bylo ve verzi 3.0. Mesto je ted paradni jak z blizka, tak pri pohledu z dalky, opravdu bezva. Prigl ma hraz a vubec celkove je ted Brno konecne dost podobne realu, aj tunel jsem tam zahlidl :) fakt moc pekne. Takze prosim,prosim, smutne koukam a modlim se za navrat kominskeho sidliste a priznavam, ze u te scenerky pak budu chrochtat blahem. Jo a jeste jsem si v te rychlosti prvniho letu vsiml, ze budova VUT je utopena v kopcu, tak na to koukni :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod Cadfael » 09.06.2008 14:26

člověče, já tam to tvý sídliště dával :) , okolí jsem dokonce porovnával (trochu) s mapou - akorát je nejde dělat z jednotlivých baráků a žádný typový objekt zcela neseděl - ale pokud mi pošlet náčrtek, jak to chceš upravit, rád to doladím.. Na VUT kouknu, ten jsem myslím nekontroloval. K těm érům - já je teď dávám jako součást letiště, abych šetřil objekty kvůli času natahování scenerie, a nedá se to s nimi přehánět. Myslím že žlutej orlík u hangáru je dost, ale jsem ochoten licitovat ještě o svém 1823, který jsem taky odstranil.. :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod bumper » 09.06.2008 16:24

Cadfael píše:člověče, já tam to tvý sídliště dával :) , okolí jsem dokonce porovnával (trochu) s mapou - akorát je nejde dělat z jednotlivých baráků a žádný typový objekt zcela neseděl - ale pokud mi pošlet náčrtek, jak to chceš upravit, rád to doladím.. Na VUT kouknu, ten jsem myslím nekontroloval. K těm érům - já je teď dávám jako součást letiště, abych šetřil objekty kvůli času natahování scenerie, a nedá se to s nimi přehánět. Myslím že žlutej orlík u hangáru je dost, ale jsem ochoten licitovat ještě o svém 1823, který jsem taky odstranil.. :)


Poslu po ICQ obrazek, jak to myslim s tim sidlistem, snad to pujde doladit, protoze potom uz to bude z meho pohledu fakt super. To ze tam nejsou staticke vetrone a srnecek, to me opravdu nevadi :) i kdyz u medlanek se mohla udelat vyjimka. Pro me tohle plne nahrazuje to, jak jsi dokazal doslova vypiplat to mesto. Jeste se dneska nad tou krajinkou poradne proletim.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Poslaťod GothaR » 13.06.2008 19:35

Letí sa dnes???
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod ram » 13.06.2008 19:44

GothaR píše:Letí sa dnes???


Letí, akorát nestíhám dát ani info. :cry:
Bude to na Slovakii 4.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Václav Kořínek » 13.06.2008 20:01

!!! Pozor, změna!!!
Neletí se na Slovakii4, ale na původní Slovakii3. Novou Slovakii si budete moct stáhnout dodatečně.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod GothaR » 14.06.2008 00:00

No tak toto bol pekny let :)
140 km za 3 hodiny... ale stratil som sa iba raz a to tesne pred cieľom, no našťastie som sa zorientoval a šťastne doletel.
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

Poslaťod ladis » 14.06.2008 10:55

Gratuluju doletivsim!

Ja vcera totalne vyhorel. Vubec se mi nepodarilo odstartovat, proste jsem potvrdil patek 13. (alespon se mam na co vymluvit :-) )

Priste to bude urcite lepsi 8)
Obrázok užívateľa
ladis
 
Príspevky: 314
Registrovaný: 26.02.2008 01:31
Bydlisko: Jičín

Poslaťod Cadfael » 14.06.2008 16:51

No na mě včera neměl nikdo. :) Opsal jsem si první kurz z mapy ne jako 238 ale jako 283 a tvrdošíjně se jím vydal. První chvíli jsem nacházel (mylně) shody mapy a terénu neboť vesnice Vrbno pod Praděděm vypadá ve Slovakií3 jako vesnice Bruntál, pak jsem začínal mít podezření, že jsem nevyrobil tu mapu příliš přesně, pak mi bylo jasné že jsem zcela mimo trasu a na závěr, že jsem i zcela mimo mapu, téměř cimrmanovský tah na H18... :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod GothaR » 15.06.2008 01:34

Cadfael: no mne sa zdalo, že si štartoval o dosť skôr ako ja (mne sa pred štartom rozpadli mraky, tak som sa tam zasekal asi na 20 minút kým som nabral výšku) a potom, keď som TP1 otočil skôr, tak mi bolo jasné, že si niekde na výlete :D
Inak ja ti ďakujem za železnice na mape, tá trať severne od cieľa ma totiž doviedla na správne miesto :)
Obrázok
Obrázok
GothaR
 
Príspevky: 346
Registrovaný: 09.05.2008 19:02
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Condor Gliding

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron