den 2

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod chrobak » 04.11.2007 19:45

np ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod ARNOLD » 04.11.2007 20:22

Letí někdo 19:45 našeho času?
Obrázok užívateľa
ARNOLD
 
Príspevky: 68
Registrovaný: 30.05.2006 12:21
Bydlisko: Družec

Poslaťod Václav Kořínek » 04.11.2007 22:45

Co mne může těšit na dnešním letu, je Karstenův skalp. :) Sednul asi dva kilometry za mnou.

EDIT: Ač přistál za mnou, tedy dál od cíle, má víc bodů...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 04.11.2007 23:08

Ja jsem to neskutecne pos*al, mel jsem na dokluz a vybral jsem spatnou cestu a nebylo cesty ven. Tak pekne to vypadalo, prumerku jsem mel nejakych 114km +dokluz by dal docela slusny vysledek a ja to takhle zku*vim. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 05.11.2007 06:45

Udrželi jsme třetí místo v týmech. Zatím super.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Václav Kořínek » 05.11.2007 10:55

Semrad píše:Ja jsem to neskutecne pos*al, mel jsem na dokluz a vybral jsem spatnou cestu a nebylo cesty ven. Tak pekne to vypadalo, prumerku jsem mel nejakych 114km +dokluz by dal docela slusny vysledek a ja to takhle zku*vim. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

No vidíš, já měl průměr 127km/h. A takhle se nechat doběhnout... Nevím, ale příště si rozmyslím letět s Karstenem. :wink: Jinak gratulace doletivším a Krejčovi a Radkovi zvláště.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod LudaS » 05.11.2007 10:57

Ahoj,
Asi jsem uplne blbej ale kde najdu celkove vysledky? nebo tymove vysledky? na ofic strankach umim zobrazit jen posledni disciplinu :(
LudaS
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 12.02.2007 11:23

Poslaťod chrobak » 05.11.2007 14:55

no na srtánkách to zatím není, ale de to poznat z toho banneru, krerý máme nastavený jako podpis tady na fóru...
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod chrobak » 05.11.2007 15:47

bože já to včera tak podelal :( :(
celou dobu až po otočení 2Tp. jsem letel společně s maďarama(sandorem, Blazzem...)po druhém oročňáku dva rozpady, výšky už moc nezbylo, oni přesto pokračovali pod jediný mrak, který byl "jakž takž" po trati, já sem mu nevěřil a ohl sem to lehce z kurzu, kde byli dva mraky vedle sebe, přiletím pod první, rozpad...přiletím pod druhý, hledám hledám to, nemůžu to najít, podívám se nad sebe a?rozpad...výška 600m, už sem se rozhodoval, jestli to posadit na pole, které bylo kousek ode mě, a nebo to (byť za cenu crashe) risknout...riskl sem to, jediný mrak ke kterému bych ještě mohl doletět, byl ten výše zmiňovaný "jakž takž" :D po traťi, když sem přeskakoval stromky na 120km/h ve výšce 470m na našel pod tím mrakem +3,tak myslel sem že mě jebne...kdybych tam vleťel rovnou...tak byl výsledný čas min. o 15min. lepší...no co už...aspoň sem to doletěl...

nakonec sem měl průměr horší než v pátek ve Sky-race...a to sem to letěl se Nimbusem a ne s Venusem...

jinak graluluju RX(super Radku),RM, IK, AR


V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod tomas » 05.11.2007 16:46

Dovolím si malou OT otázečku. Do kdy je možné přistát na letiště vzletu, "restartovat" (samozřejmě aniž bych se odpojil od serveru) a znova odstartovat? Je to do skončení Join time, otevření pásky nebo až do zavření pásky? Napadlo mě to včera v souvislosti s tím, když jsem čekal v tom dlouhym hadovi na Gridu a čekal a čekal...
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Cadfael » 05.11.2007 16:48

Pokud vím, tak restart tásku včetně startu z letiště je možný celou dobu co běží server, ale poběží ti čas samozřejně. Jakmile ale otočíš TP1, tak už restart tasku není možný. Doufám že si to pamatuju správně
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Martty » 05.11.2007 17:19

Při prvním letošním SBC jsem to také řešil. Vrátil jsem se po otočení 1.TP na letiště restartoval a zkusil znovu odejít na trať. Condor už restart tasku nenapíše, ale ten germán co to letěl se mnou taky znovu, tvrdil, že stačí jít pod startovní výšku a Seeyou to pak vyhodnotí správně jako restart tasku. Bohužel jsem opět nedoletěl, takže nevim jestli měl pravdu. Možná by to chtělo vyzkoušet :D . Při mojí letošní formě v SBC to možná bude velmi důležitá informace. 2 starty 2x pole. Oboje po mojich hrubých začátečnických chybách :twisted:
Obrázok
Martty
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 29.10.2006 23:38

Poslaťod Semrad » 05.11.2007 18:06

Hlavne, ze jsem vcera upozornoval na kopecky a jejich zradnost a sam jsem v nich skoncil. Byl jsem znechucen, ne tim, ze jsem sedl do pole, i kdyz jsem mel jasne na dokluz, ale tim jak se chovaji KL a JJJ. to co predvedli vcera bylo dost nechutny. Chtel jsem se s nima proletnout, ale celou dobu co jsem s nima byl(pred startem) to byl samy spek. Oni taktizuji jako by slo o jediny zavod. Odesel jsem s nima od startu, ale celou dobu jsem tusil, ze to neskoncilo. Ja to ovsem nevydrzel a letel dal, i kdyz jsem ztratil nesmyslne dlouhym tocenim. Samozrejme se KL utrhl a letel zpet na start a za nim ostatni, bohuzel u chudak Vasek Korinek, ten musel s nima trpet dal.

Musím se omluvit Vaskovi, ze jsem ho neposlechl s tou severni cestou, mel pravdu, byl bych doletl bez problemu. Bohuzel jsem mapu prohlizel v mCU a tam nejak vypadala jizni v pohode. Mel jsem pouzit PDA v Condorovi, tak bych to videl jasne. Chjo. Stane se. Horsi je, ze jsem stale v krizi. :cry:

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 05.11.2007 18:20

Já jsem si odlétl své...Celý task to bylo v pohodě, žádná krizovka...Sice jsem dělal chyby v tom že jsem hodně kroutil stoupáky na uchu což mně spomalovalo průměrné stoupání. Já měl v tom stejném stoupáku 1,9 a krejca tam měl 2,5. To byla velká chyba. A pro jistotu jsem to dělal celý let. :D Potom příšla velká chyba na dokluzu.....MC jsem měl na 3,0 metrech a na DDH bylo +400 metrů....Říkám si, super to by mohlo vyjít krásně. Ale bohužel poslední hřebínek který stál v cestě jsem nepřeletěl. :( Musel jsem se vracet asi o 2 kilometry nazpět abych něco vytočil, ještě jsem měl pech že tam byl jen 1,1.... :cry: tak jsem tam asi tak 5 minut točil než jsem se vyšplhal na hranu toho hřebínku. Podle mě jsem tam mohl ztratit tak 8 km/h. :( A pak už to byla hračka. Ale jinak jsem spokojený.
Gratuluju hlavně RX, RM, IK a AR. :wink:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Cadfael » 05.11.2007 19:00

MSE, nepodléhej depresi. Kdybys věděl, jak strašnou jsem měl já v pátek ve Skyrace, tak bys nevěřil. Já to včera zvládl ke své spokojenosti a deprese se rozptýlila. Já gratuluju hlavně KAB, FR1,VK,MCC, MSE, MZV, V2, LC, FR2, PS3, JAV, MZ, JP, OO, CCC, TJ a MK, protože nám většinou nikdo nepogratuluje, vy parchanti, a jak my co nebýváme na čele k tomu přijdeme :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron