den 4

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod M.Svozil » 13.11.2007 04:09

Jarouš píše:
tomas píše:
Jarouš píše:Aaaach jo, asi plachtařsky senylním :)!

TIMTO POTVRZUJI TO, CO TU ZAZNĚLO PŘED PÁR DNY!

ANO, SKUTEČNĚ PO OTOČENÍ 1.TP NELZE ZNOVU STARTOVAT :twisted: !

.......


Nerad bych tu roznášel nějaké fámy, ale zrovna teď na serveru řešil tuším že AW1 jestli může znovu odstartovat a to dokonce po otočení všech TP (mimo protnutí cílové pásky). Ostatní mu potvrdili, že může, že to sice Condor neregistruje jako restart tasku, ale See You to pozná, popřípadě hned nepozná, ale lze dohledat, že ve startovním sektoru člověk v danou dobu byl......Ale je to informace typu "jedna paní povídala..." :) (konkrétně KL a JJJ) :wink:


Díky za zprávu, pro DAY4 už mi to stejně nepomůže, neb po zjištění, že restart není možný, jsem letěl rovnou na TP2 :)! Každopádně jsem teď psal Andreasovi, aby mi k tomu napsal nějaký result.



Restartovat se dá po otočení jakéhokoliv TP..prakticky jsem to v neděli vyzkoušel. SeeYou to normálně vezme jako restart, akorát letíte start a otočené otočáky bez hlášení Condora.
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Jarouš » 13.11.2007 07:57

M.Svozil píše:
Jarouš píše:
tomas píše:
Jarouš píše:Aaaach jo, asi plachtařsky senylním :)!

TIMTO POTVRZUJI TO, CO TU ZAZNĚLO PŘED PÁR DNY!

ANO, SKUTEČNĚ PO OTOČENÍ 1.TP NELZE ZNOVU STARTOVAT :twisted: !

.......


Nerad bych tu roznášel nějaké fámy, ale zrovna teď na serveru řešil tuším že AW1 jestli může znovu odstartovat a to dokonce po otočení všech TP (mimo protnutí cílové pásky). Ostatní mu potvrdili, že může, že to sice Condor neregistruje jako restart tasku, ale See You to pozná, popřípadě hned nepozná, ale lze dohledat, že ve startovním sektoru člověk v danou dobu byl......Ale je to informace typu "jedna paní povídala..." :) (konkrétně KL a JJJ) :wink:


Díky za zprávu, pro DAY4 už mi to stejně nepomůže, neb po zjištění, že restart není možný, jsem letěl rovnou na TP2 :)! Každopádně jsem teď psal Andreasovi, aby mi k tomu napsal nějaký result.



Restartovat se dá po otočení jakéhokoliv TP..prakticky jsem to v neděli vyzkoušel. SeeYou to normálně vezme jako restart, akorát letíte start a otočené otočáky bez hlášení Condora.


Super, díky za info! Akorát jsem tím pádem blbec na druhou, že jsem se nechal totálně zblbnout a letěl po restartu hned na TP2 :) ...
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Lukas Chaloupka » 13.11.2007 17:19

Je to jen můj osobní postřeh, ale pokud je task složitější - řekněmě polní - případně se tam dá nějaké krizové místo jako třeba kopečky na dokluzu - spousta zvučných jmen z prvních pozic skončí v poli. Tam se potom kážou zkušenosti (který nemám), rozvaha (kterou hledám), taktika (kterou se snažim zformulovat) a není to jen o štěstí.
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Semrad » 14.11.2007 20:09

Chtel jsem porovnat ASG s Ventusem na minulem tasku ve stejnych podminkach s ghostem. Stejny cas, bohuzel podminky vubec neodpovidaji, tam kde maji byt mraky nejsou a obracene. Tim padem jsem to nemohl regulerne porovnat. Mimochodem, neprelezl jsem prvni kopec, proste celou cestu tam nebyl zadny mrak. To by mne zajimalo jak to vygenerujou jednotlive servery, jestli to je vubec regulerni. Jsem z toho docela zmaten, mozna to je jen u offline, coz tvrdim uz davno. Rikal jsem, ze to je ovlivneno casem, ale ted jsem se presvedcil, ze ze muzou byt podminky rozdilne i ve stejny cas. Zkousel jsem to dvakrat a pokazde byla situace jina.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 14.11.2007 20:31

No Martine to je tak vždycky.Jakmile si dáš načtení tasku z IGC nebo FTR z letu online tak počasí neodpovídá resp. termika(umístění stoupáků).U tasku který si sám vytvoříš tak si taky můřeš toto zaškrtnout v nastavení počasí :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Ivo Kulich » 14.11.2007 20:35

Jo a ještě jakmile ten task běží na více serverech tak tam pak počasí je stejné.Kdybys to chtěl mít stejný jako den4 musel by ti někdo z SBC poslat originalní FPL :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 14.11.2007 21:08

Hm, tak to potom jo. Stejne se mi ASG vubec nelibi, i kdyz dam trimm, tak to stejne vyplave a nedrzi to. Zustanu u Ventuse i kdybych mel byt posledni.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 14.11.2007 21:11

ASG forever! :) Já ho mám rád, mazlíka... i když jsem s ním obvykle poslední.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 14.11.2007 21:15

Cadfael píše:ASG forever! :) Já ho mám rád, mazlíka... i když jsem s ním obvykle poslední.


No prave, kde bys byl na Ventusu, ze? :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 14.11.2007 21:17

tamtéž, lidově se říká v prdeli :) Kluci, to není až tolik o letadlech, ale o pilotech. Letadla rozhodují v řádu sekund, piloti v řádu hodin :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 14.11.2007 21:33

Na druhou stranu jsem se ted dival na vysledky. Jsem druhy na Ventusu a jen nejaky dve minuty za normalnim pilotem(KL nepocitam mezi normalni piloty), takze to vubec neni spatny.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron