den 5

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Ivo Kulich » 16.11.2007 10:17

Pěknej task a jak povídal RM sežrali jsme jim tu fintu s nízkejma mrakama i s navijákem :lol: .Šel jsem po startu na jižní okraj 1TP a tam jsem pomalu zjištoval jak jsou základny nízko a že to co jsem si naplánoval jako nejlepší cestu se mi pomalu rozplívalo...Otočil jsem ,přehoupl se přez jedno sedlo ,něco dobral ale na další sedlo chybělo tak 50m.Nezbejvalo než to obletět a tam jsem chytil největší ztrátu,ještě jsem se musel zachraňovat nad šiškama ale vyšlo to :wink: Nakonec jsem si to chtěl prodloužit u 2TP a tak dohnat trochu tu ztrátu ale mraky mě zas vypekly a nic mi nedaly.Nakonec jsem byl rád že jsem to dotáhl do cíle :wink: Gratulace MSE a CCC i všem co to dotáhli na letiště :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 16.11.2007 16:22

Protoze tu scenerku znam a hlavne mam z ni velky respekt, tak jsem do kopcu z jihu vubec nesel a radeji jsem volil jistotu otevreneho severu. V druhe casti mi pomohl trochu KL, ale nijak jsem jeho honeni nehrotil. Letel to zhruba stejne jak bych to letel ja sam. Bohuzel jsem nejak neodhadl jeho cas startu, bylo to ale jen 2min a 22 vterin. Me se to zdalo vecnost nez jsem za nim odstartoval, cekal jsem ze bude delsi. Stejne jsem ho nechal odejit driv a ja se tam zbytecne placal i kdyz jsem mel na dokluz. Mohl jsem nahnat mozna nejaky km/h navic. V poledne jsem byl jeste v dobre nalade, splnil se mi prvni cil, byt alespon jednou v desitce. Kdyz jsem dorazil domu a sel se pokochat, tak jsem byl hodne zklamany, spadl jsem o jedno misto. Zase je to dost velka bodova ztrata na prvniho nedalo to ani 900 bodu. Ale skrabu se nahoru i pres to moje pole v prvnim dni. Snad se forma vraci.

Gratulace vsem co podstoupili hrdinny boj se scenerkou.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 16.11.2007 16:43

:D :D ...mám ale bezkonkurenčně největší uletěnou vzdálenost.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 16.11.2007 18:11

Schvalne jsem projel IGC NX a KL, dalo se to letet jizneji, tam ty kopce nebyli moc vysoky, zhruba jaky jsem mel ja a pak uz leteli stejne jako ja. Kazdopadne NX tam byl nekolikrat dost na hrane.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 16.11.2007 22:52

Dalo se to letět tak, jak jsem si to naplánoval. Ta ztráta výšky před sedlem byla mojí chybou - měl jsem letět přímo a ne zkoušet pochybný svah. Potom, po přeletění sedla, jsem na starém známém místě hned vlevo za sedlem naletěl +5m (podle igc +7-+12m). Ten stoupák tam je vždy... Pak už to byla pohoda (resp. by byla, kdybych měl plnou vodu). Ztráta 37min, což nebýt, tak by byl průměr kolem 119km/h, tedy 20-25 místo celkově...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Fil » 18.11.2007 12:57

Crash! Ty kopce kolem 1TP se ukázaly ve velmi špatném světle. Tak dlouho jsem se pokoušel zvednout, až jsem v jednom údolí hledal místo k přistání, šišky však byly blíž. Nejhorší je, že do těch hor se snad asi vůbec nemuselo. Zkušenost pro příště. Cg MSE, CCC a všem, co doletěli.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron