Den 6

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Cadfael » 18.11.2007 21:12

No co jsem ti říkal :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Krejca » 18.11.2007 22:08

Tak a skončil jsem na skále. :-D Zkoušel jsem točit na L kách a tak to dopadlo. Pekne jsem to posadil na plocho, nic už s tim nešlo dělat. Bohužel to zahlásilo crash.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod =M@trix!= » 18.11.2007 23:54

tak my jsme to pěkně zazdily. Letěli jsme s PITem a LC jasně na čele. na 50km k finiši PIT šel přes sedlo do dalšího údolí. pda mi hlásilo možná ano-možná ne, tak že si dotočíme 150m ....
buch - během 4km jsme stratily 500m výšky a 20 minut jsme se z těch sr.... hrabali ven ... :? :? :?
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod Lukas Chaloupka » 19.11.2007 00:04

Ale co matrixi buďme rádi že sme se doplazili domů. timto děkuju RM za záchranu kejháku :-D
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Fil » 19.11.2007 01:41

Pokaždé, když jsem po startu přeletěl jezero, jediný mrak, co byl na druhé straně, se rozpadl. Dvakrát mi nezbylo nic jiného, než se vrátit na letiště a nechat se znovu vytáhnout. Napotřetí jsem odletěl, ovšem start kolem 16. hodiny, návrat v 17.45. Poslední chlap ve vzduchu.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod M.Svozil » 19.11.2007 02:10

..taky jsem odcházel okolo 15:45 a ke konci už nebylo z čeho vybírat.. :cry:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod valajda » 19.11.2007 02:23

Semrad píše:Dneska to je zase pro strelce a klikare. Na to ja nemam.


Tak teď nevím, jestli jsi Martine klikař nebo střelec?! První dvacítka ti nestačí? :wink:

Kluci, proč se vám tyhle tasky nelíbí? Oproti NZ byl přeci tenhle celkem normální?!
Opravdu nemám chuť neustále bojovat s nepřízní počasí!!! Záludnosti tu taky byly a nazývat to taskem pro střelce a klikaře?
Ze dneška nemám vůbec pocit, že bych musel nějak riskovat, jen jsem si v pohodě letěl, bez záseků.

Gratuluji dolétnuvším a prvním našim reprezentantům zvlástě! 8)
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Krejca » 19.11.2007 07:50

Fil píše:Pokaždé, když jsem po startu přeletěl jezero, jediný mrak, co byl na druhé straně, se rozpadl. Dvakrát mi nezbylo nic jiného, než se vrátit na letiště a nechat se znovu vytáhnout. Napotřetí jsem odletěl, ovšem start kolem 16. hodiny, návrat v 17.45. Poslední chlap ve vzduchu.


No ono taky byla pekna blbost tocit pred horama. Ja letel na 200km/h od pasky az na ty hory a svahoval jsem skoro az k otocce kde jsem vytocil. No a potom už je to jedno protože se mi postavil kopec do cesty. A co jsem porovnával s CCC který točil před těmi svahy takk jsem na něj udělal 2 minuty.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Martin D. » 19.11.2007 08:15

Krejca píše:
Fil píše:Pokaždé, když jsem po startu přeletěl jezero, jediný mrak, co byl na druhé straně, se rozpadl. Dvakrát mi nezbylo nic jiného, než se vrátit na letiště a nechat se znovu vytáhnout. Napotřetí jsem odletěl, ovšem start kolem 16. hodiny, návrat v 17.45. Poslední chlap ve vzduchu.


No ono taky byla pekna blbost tocit pred horama. Ja letel na 200km/h od pasky az na ty hory a svahoval jsem skoro az k otocce kde jsem vytocil. No a potom už je to jedno protože se mi postavil kopec do cesty. A co jsem porovnával s CCC který točil před těmi svahy takk jsem na něj udělal 2 minuty.
JJ Krejčo, to máš právdu, byla to blbost. Ale co už. :) Z chyb se člověk učí, takže příště ji už neudělám.
Jinak gratulace všem co dolétli. :wink:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Jarouš » 19.11.2007 10:17

Ahoj všem, přikládám gratulaci a musím smutně konstatovat, že
když jsme si včera s Martinem a Václavem dělali legraci, že první to bude mít stejně průměrkou 180km/h, bral jsem to s velkou nadsázkou, protože jsem tomu nechtěl věřit. Výsledek Kuijperse je pro mě osobně z říše fantazie :lol:
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Ivo Kulich » 19.11.2007 11:03

Gratulace klucí,jen to nechápu,letěl jsem přece stejným letadlem jako NX. :lol:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod valajda » 19.11.2007 12:57

Tak jsem si teď v SeeYou porovnal Kuijpersův a můj let! :-) Do půlky druhýho legu jsem se ho celkem držel, ač jsme neletěli spolu!!! :shock:

Pak zvolii jinou trasu a 13min bylo tam :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lukas Chaloupka » 19.11.2007 15:44

Víš Valajdo to je ale přesně to co mě baví - bojovat s nepřízní počasí, překonávat překážky. Za stávající podoby tasků překonávám jen ty překážky který si před sebe sám nakladu:-D
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod valajda » 19.11.2007 16:21

právě, právě, někdy mám dost potíží se svýma překážkama a ještě při tom bojovat s počasím?! :? Na to se ještě pilotně necítím :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Václav Kořínek » 19.11.2007 17:17

Krejca píše:
Fil píše:Pokaždé, když jsem po startu přeletěl jezero, jediný mrak, co byl na druhé straně, se rozpadl. Dvakrát mi nezbylo nic jiného, než se vrátit na letiště a nechat se znovu vytáhnout. Napotřetí jsem odletěl, ovšem start kolem 16. hodiny, návrat v 17.45. Poslední chlap ve vzduchu.


No ono taky byla pekna blbost tocit pred horama. Ja letel na 200km/h od pasky az na ty hory a svahoval jsem skoro az k otocce kde jsem vytocil. No a potom už je to jedno protože se mi postavil kopec do cesty. A co jsem porovnával s CCC který točil před těmi svahy takk jsem na něj udělal 2 minuty.

Blbost to nebyla. Vzali jsme první mrak za jezerem, potom, když jsem viděl, že mi to vyjde na první kopce, jsem přeskočil a skoro v +4m dotočil základnu a šel otočit. Po otočáku jsem znovu dotočil do základny - a pořád jsem byl před Jardou! Jenže jsem měl spoléhat na protažení se pod mrakama směrek na SV ke svahům a navázání na svah. Bohužel, vzal jsem to po trati k nádhernýmu mraku nad jedním kopečkem (ještě někdo to vzal za mnou). Tam jsem jednou širokou 360° zatáčkou zjistil, že nic a hned jsem mazal k těm příkrým svahům na SV. Když jsem k nim dorazil, byl jsem pořád před Jardou, ale nízko. Sice jsem "trefil" silný stoupák nad malým svahem, ale nedal se ustředit, byl moc úzký. Po pár otočkách zeslábnul a v tu chvíli mne doletěl i Martin.
Takže točit před kopcema blbost nebyla. Blbost byla nejít po svahu. Sice jsem dvakrát chytil "pětimetr" a začal dotahovat po svahu před 2TP na trati a po otočení jsem se dostal na 12km za Martina, ale vzal jsem směr na jiné kopečky než jsem chtěl (a než jsem měl nakresleno v mapě...) a bylo vymalováno. Chtěl jsem jít přímo na západ tím dlouhým údolím po jižních svazích, stačilo potom jenom trochu dotočit (ddh jsem měl -300m při MC+2,6) a mohl jsem na tom být jako Martin, možná trochu líp. :(
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

PredchádzajúciĎalší

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron