Den 7

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod M.Svozil » 22.11.2007 23:54

PIT píše:Hi there,
Do you know pilot with comp. number SF? (Stanley Fighter, EU-HIGH, EU flag) who was on server with us?! I am affraid it can be just another cheather. :(

He is not registered at participants list, so how he got password?! ;)
http://speedbattle-cup.com/participants.php?lang=en

He is not on results list too:
http://speedbattle-cup.com/results.php?lang=en

Where is he come from!? Well... Have no fun to race with such unknown, ghost pilots. He was really fast, but it was a little unlikely in my eyes.

Of course I may be wrong and we have just new talented pilot...


he is new here...pass got through TS and will make registration in near time
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod =M@trix!= » 23.11.2007 00:01

Lukas Chaloupka píše:MZ díky za spolupráci :D


není zač a nápodobně. já jsem taky spokojen - doletěl jsem ... :lol:
Naposledy upravil =M@trix!= dňa 23.11.2007 00:02, celkovo upravené 1
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod PIT » 23.11.2007 00:01

I see! I am sorry than! I was wrong!
Who won on "our" server, btw? :)
PIT
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 26.06.2007 08:43

Poslaťod =M@trix!= » 23.11.2007 00:02

OO - Pavel Foldyna (cca 103km/h)
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod Václav Kořínek » 23.11.2007 08:23

Tak tomu říkám propadák!!! Jak to mohli zalítnout za 120km/h?! :?:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Martin D. » 23.11.2007 08:25

Václav Kořínek píše:Tak tomu říkám propadák!!! Jak to mohli zalítnout za 120km/h?! :?:
Štěstí přálo. :wink: Kdyžto nám ani ne. :(
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Ivo Kulich » 23.11.2007 09:50

S RM jsme se sešli v horách a letěli oba pod tutovej mrak.Termoska vypnul termiku,nic jsme tam nenaletěli tak jsme to dotáhli do Ružomberka :wink:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Václav Kořínek » 23.11.2007 10:53

Já jsem to měl až k 1TP rozjeté dobře. Jenže potom jsem tak trochu doplatil na neskutečný Krejčův pink - jednu chvíli byl 300m vlevo nademnou, potom kilometr vpravo dole a hned zase vlevo o 3km vedle... Hlídat situaci na trati a k tomu Krejču mi nějak nešlo. Měl jsem vyhlédnutý mrak vlevo, jenže najednou tam byl Radek, tak jsem šel rovně a hups, Radek předemnou. To jsem nevydržel a šel doprava. Pod mrakem jsem dostal max. +1,2, tak po dvou, třech otočkách jsem pokračoval k otočáku. Tam se asi 5-7km před ním udělala chmurka. Nezbylo, než ji vzít a točit až do základny v +1 +1,8. A k tomu se přihrnuli ti zezadu (vlastně celý 28 členný peloton) a samozřejmě drtivá většina si to šinula skrz tenhle stoupák v mojí výšce. Korunu všemu nasadil myslím PWA, který asi 20m níž začal točit v protisměru. A takhle se opravdu lítat nedá... Většina letivších šla otočit a potom se zachraňovali moc nízko. Střelci KL, JJJ a další na to doplatili, RX, CCC, MSE mi sice poodletěli o 10km, ale Martin na to taky doplatil a Krejča s Martinem D. letěli (podle hlášek na TS) taky na doraz. Vyšlo jim to a potkali jsme se na druhé straně kopců pod kumulem (já oblítával kopce sedlem na jihu), jenže já dost nízko, páč mraky před svahama nic nedaly nebo bylo stoupání nad svahem a RX s CCC nalítli nad kopcema +3. Když jsem se dostal na 7km před 2TP, nalítli jsme s GP9 +1,8 v čisté. Dotočil jsem do 1700m a šel otočit s tím, že nazpátek tam znovu něco vemu na dokluz. Nevzal jsem skoro nic, stoupání zesláblo na +1, tak jsem jen zadelfínoval a nasadil na dokluz. Ani na 160km/h to nad první hřeben nevycházelo, takže jsem zpomaloval, až jsem hřeben lízal na 90km/h na pětkách klapkách. Pomalu nad další hřeben, před ním to něco nakoplo a po "přelíznutí" jsem mohl konečně zrychlit, trochu. Vlastně celá část od Ružomberoku mne stála dost rychlosti. Ta smečka za mnou mne předlítla a dala mi skoro minutu. :evil: No hlavně že jsem to dotáhnul. :!: A hodně poposkočil v pořadí, po tom tříkolovém propadáku na začátku...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Krejca » 23.11.2007 16:24

Kua to není možné, ti co mají 120 to beztak vychytali tak že odletěli o těch 5-10 minut později a to se celkem lehko dohání, když letí před tebou 30 letadel a každý ti najde stoupák. No a v tom kritickém místě před nástupem do hor kdy se tam najednou všechno rozpadlo a museli jsme najít něco v čisté nebo to risknout dál tak oni tam dle mého dojeli už pod jistý stoupák, tím na všechny udělali těch 5-10 minut no a když se ještě podařilo jim trochu uletět na dokluzu tak je to těch 120km/h.

Tak si myslím, že to někteří letěli.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 23.11.2007 16:45

Krejca píše:Jasne ja odrovnávám soupeře. Když vidíte, že mám mega ping a litam vam po celem obzoru tak přece nemůžete očekávat, že najdete moji správnou polohu. Já tam ty stoupání měl navíc jsem točil skoro pořád s CCC a bavili jsme se spolu přes TS takže stačilo letět za CCC a bylo by to stejné.


Neslo vubec o ping, slo o ten stoupak. Kdyz jsem tam s CCC doletel tak uz tam nic nebylo a to jsme byli u vedlejsiho mraku cca 2 km. Mel jsem na prvnim legu stoupaky od +2,4 do +3,2 a jen co jsem te potkal u otocaku, tak najednou termika nikde. Byl jsem rad za +1,5 m/s. CCC i ty jsi mel kliku, ze to tam nahodou CCC nasel, bohuzel ja jsem neriskoval a sel radeji sednout. Ty mas snad vysavac na termiku. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 23.11.2007 17:00

Semrad píše:CCC i ty jsi mel kliku, ze to tam nahodou CCC nasel
Byla to kllika na správném místě a ve správném čase. :D
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Krejca » 23.11.2007 17:41

Jo díky Martine já bych to tam nenašel a byla by to pro mě taky konečná.

Tam se to prostě začalo všechno rozpadat, takže to že by jste zůstali v tom stoupáku co jste byli by vám ani nepomohlo dle mého názoru. Ten kde jsem vám hlásil byl fakt peknej ale jak rikas hned se rozpadl.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 23.11.2007 17:48

Ten mrak, co puvodne tocil CCC, tam jeste byl, kdyz jsem se vracel z kopcu. V me vysce uz nemelo cenu neco hledat a tak jsem radeji sedl v Martine. Treba bych se pod CCC jeste chytil, ale to jsem radeji neriskoval, protoze v opacnem pripade by to byl nevyhnutelne crash, protoze bych se odtud uz nedostal.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron