Day 10

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Day 10

Poslaťod Semrad » 02.12.2007 09:07

To jsem dnes hodne zvedavy. Bude zalezet jake budou termicke podminky. Podle vetru to bude masakr.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 02.12.2007 10:31

Držím všem palečky.Letím až večer.Teď jsem v práci :evil:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 02.12.2007 12:29

Termika je sice dobra, ale stejne to je mazec. Vypadalo to suprove, sice se mi nepovedl zacatek, jak je u mne zvykem, ale pak jsem to dohnal. No a pred druhym otocakem jsem udelal taktickou chybu a bylo to v haji. :(

Dnes to tipuji na 60.-80. místo a okolo 700 bodu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 02.12.2007 21:45

Tak jsem to dneska pořádně zesral. :( Záčátek celkem v poho. Po první otočák taky bez problémů a potom to přišlo v horách, následoval jsem KL, potom mi tam jeden stoupák nedal a už to bylo v prdeli. On to zvládl ale já jsem to nezvládl. Tak jsem s tím švihl někam na kopec. To byla taky maturita, najít místo na přistání. :roll:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Krejca » 02.12.2007 22:30

No já brutálně asi pokazil začátek. Nebo spíš jsem si letěl své tempo, ale Karsten nás dohnal hned v půlce prvního ramene ačkoli startoval o 5minut později spolu s skupinkou JJJ, WH, HW a spol... No potom sem se jakžtakž držel na dohled smečky a pak přišlo to krizové místo nikdo nemohl najít pořádné stoupání jen Karsten už byl vysoko a mohl přeletět přes hřeben, Jennen ačkoli točil kousek nademnou pod stejným mrakem tak já tam měl sotva +2 a on snad +5 jak mi zmizel. No nakonec jsem nejak vytočil a opatrně na 150km/h přeskočil hřeben. Ti dva zmizeli a potom už to byla hračka spolu s Jerrym jsme to dotáhli až do cíle. Ale 10 minut jsem ztratil na Karstena jezus. Jestli budu mít 800 bodů tak budu rád. :lol:

Provence + 15m třída + Karsten na serveru = Katastrofa
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 02.12.2007 22:52

Provence nesnasim, bojim se tam jak malej kluk. Podle toho vypada vysledek. Kdyz je navic namixovane takhle protichudne pocasi, tak je to tuplem mazec. Ja jsem pokazil zacatek, pak jsem dostal dva silne stoupaky a vsechno jsem dohnal. Dostal jsem se na druhe misto na dohlet Bnt, ten startoval driv. Pak jsem udelal taktickou chybu a jel po svahu, ten mi nedaval. Samozrejme mi to nevyslo na navetrny svah kde byly mraky. Obletl jsem to, ale ostatni me preskocili a pak jsem udelal tu samou hovadinu. Nedobral jsem a spolehal na svah a letel na druhy TP. Jenze -3 me splachlo a pak uz jsem sledoval jak me valcuji. Musel jsem dobrat a jeste jsem s klikou preletl posledni kopec. Proste Provence nikdy dobre nezaletnu. :(
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 02.12.2007 23:33

Já jen můžu děkovat Stvořiteli za ten malinký palouček, ač v půlce s pěkným rygolem, kde jsem to mohl posadit. Překvapil mne rychlý rozpad a klesání na nasluněných svazích. A taky snaha dohnat zpackaný start. Až na čtvrtý pokus vyšel, s padesátimetrovou ztrátou a s malou rychlostí.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 03.12.2007 10:37

Prohledl jsem si IGC nekolika zucasnenych. Prvni leg jsem zvladl dobre i kdyz s malou ztratou. Na druhem legu jsem to totalne dokopal. Spoléhal jsem na svah a ten me seredne vypekl. Ovsem jit do te uzlabiny co sel KL a Ivo, to by mne ani ve snu nenapadlo. Jak si to tak v duchu a pro kontrolu v SeeYou projizdim, tak bych ten kopec preletl napřimo a nemusel jsem si delat ten zbytecny vylet kolmo na trat. proste v horach nejak ztracim orientaci. Vsechno je dusledkem strachu z tehle scenerky. Takze pokud nemusim tak ji neletim. Mohl jsem byt i tak okolo 30. mista, kdybych sel ke 2.TP po hrebeni a ne pred svah. Byl jsem tam stejne vysoko a dokonce kousek pred RX. Neveril bych jak se da rychle ztratit 500 vyskovych metru. :cry:

Gratulace IK a vsem ostatnim.

Repot je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Lukas Chaloupka » 03.12.2007 16:59

Task docela pěknej nezažil sem nide žádnou krizovku - i když ten konec nebyl zrovna pohodovej :-D Řikám to nerad ale asi by se mělo hlásit že Juskowiak se rozštípal okamžitě po startu a v mrtvolkách není:-( viděli sme ho s Radkem
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Krejca » 03.12.2007 17:07

Mě to přijde tak, že ten kdo nepošle IGC tak nedostane crash ale vubec se ve výsledkách neobjeví. Jako letos. Možná se mi to ale jen zdá.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Cadfael » 03.12.2007 17:24

Stefan a Andreas asi nemají čas a sil ručně dvakrát týdně kontrolovat logy ze serverů. Když někde hraje nefér, tak je to jeho vizitka a člověk si o něm pomyslí své. Vykašlal bych se na to i na něj :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Lukas Chaloupka » 03.12.2007 17:37

ten člověk měl ještě natolik drzosti, že po nehodě na fóru žádal o heslo na 20:45. Alespoň se mi zdá že to je on :-(
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř


Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron