Den 14

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Lukas Chaloupka » 17.12.2007 00:51

Teda dneska to ale byly nervy :-D posledních 50 km sem letěl rychlostí něco kolem 140 km/ h aby mi to tak tak vyšlo do cíle a vyšlo :-D Z toho jak to vypadalo na začátku rychle se vyklubalo dvouhodinový snažení, pocení se, nervozního chroupání dýňovejch semínek a ke konci i trochu nevolnosti při pohledu na blížící se zem. Nu což sem doma :-D
"Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky"
"I´m Barney, I´m an alcoholic"
Obrázok užívateľa
Lukas Chaloupka
 
Príspevky: 197
Registrovaný: 22.10.2006 18:32
Bydlisko: Jaroměř

Poslaťod Ivo Kulich » 17.12.2007 13:24

Tak to jsem nadšen,zatím moje nejlepší umístění na SBC.Letěl jsem na serveru s MSE a CCC.Před startem jsme debatovali kudy poletíme a rozhodli se letět po západních svazích.Sice oklikou ale nemuseli jsme překonávat sedlo ve výšce kolem 2000m.CCC odstartoval první pak já,nakonec MSE.CCC jako většina vzal první stoupák,který já jen houpnul a pokračoval jsem na svah.Bez točení jsem dolítl po svahu k poslednímu mraku před 1TP,kde jsem dotočil výšku na přehoupnutí svahu k otočce.Otočil jsem a zjistil,že dostat se zpět na svah nebude tak jednoduchý.CCC byl kousek přede mnou a protáhl se,já bohužel ne.Tam se naše cesty rozešli.Letěl jsem po východnějším svuhu,který ale moc nedával.Pak už to byla jen otázka štěstí a termiky :wink: S CCC jsem se nakonec potkal za 2TP v +2m stoupáku kam přilétl první a byl výše.Mraky směrem po trase se žádný nedělali tak jsem vypustil asi 40l vody aby to líp stoupalo a vylezlo to na +2.3.Povedlo se dotočit základnu a pak jsem si to namířil na dokluz při nějakejch 160km/h.Před cílem jsem ještě trochu dobral v posledním mraku.Rozdíl mezi CCC a mnou byl nakonec 6vteřin což je bomba,když vezmu,že jsme si oba letěli podle svého a jinou cestou :lol: Takže gratulace CCC,RG7,22,VK,JP a ostatním co dolétli do finiše.
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Jarouš » 17.12.2007 13:44

No teda pánové, parádní výkon, moc vám gratuluji! Nejde mi Teamresult, to jste asi němčoury zaskočili natolik, že se rozhodli Day14 stornovat :)!?
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Fil » 17.12.2007 14:19

Gratulace za velmi pěkná místa a všem, co doletěli.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod Semrad » 17.12.2007 14:23

Ano presne tak, hledaji zpusob, jak se dostat na prvni misto. :lol: Vcera jsem mel opravdu smulu, ale podporil jsem ji svymi chybami. Moc jsem se zdrzel v horach a tim pak prisel o sanci doletnout. Proste nepochopim proc jsem se nechytil na tom svahu pred otocakem, z nervozity jsem udelal dost dalsich chyb. Takze smula nebyla hlavnim zdrojem neuspechu, to byla jen pricina mych chyb. Uz pred druhym otocakem mi bylo jasny, ze to nedopadne dobre. Sanci jsem mel, kdyz se rozpadl tem mrak, kde se IK s CCC setkali, mel jsem letet pod ten cerstvy, byl sice z trati, ale urcite by se vyplatil. Co naplat za dobrymi vysledky musi prijit i spatne. Gratulace vsem, hlavne bednicum IK a CCC a samozrejme dalsim RG7, VK,22 a vsem co doletli a dotahli tym na vrchol.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 17.12.2007 16:07

já jsem chyboval hned na začátku. Kdy byla páska stanovéná na 1700 a já startoval v 1588. :? Chytil jsem totiž flutter a tak jsem musel všechno vytáhnout co šlo a ještě k tomu jsem tam kopl sluz. Což mě stálo ty metry které mi potom chyběli a musel jsem dotáčet hned u prvního kumulu kde to IK jen houpl. Restatovat task se mi nechtělo, protože bylo hodně hodin a podle mě by se to nevyplatilo. Potom až ke druhé otočce jsme s Ivem letěli spolu. Otočili jsme a plán zněl, vrátit se na stejný svah jako jsme letěli sem. Jenomže mě to vyšlo a IK nee. :( nazpátek jsem to letěl úplně stejné jako tam. S Ivem jsme se setkali u 2. TP po mojí chybě, že jsem si zalítával dál za otočák a tam vykroužil, což byla blbost. A konec znáte, viz Ivo výše. :D Jak to vypadalo hnusně, tak z toho vylezl zatím můj nejlepší výsledek v SBC. :)

Gratulace všem co dolétli. :wink:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod =M@trix!= » 18.12.2007 00:25

no teda - tohle se mi líbí. jen tak dál kluci ... :shock: :shock: :shock: :shock:

Obrázok
Milan "Žejdla" Žejdlík (MZ)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
=M@trix!=
 
Príspevky: 723
Registrovaný: 06.12.2006 17:35
Bydlisko: Žďárské Vrchy

Poslaťod Semrad » 18.12.2007 00:36

Tak tohle uz se neda prekonat. Fakt gratulace kluci. 8)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 18.12.2007 08:32

Já to mám taky jak na houpačce - buď mám pole nebo crash a nebo doletím kolem první desítky. Typické střelecké výsledky... :wink: Gratulace Ivovi, Martinovi, Romanovi a Markovi (u něj nechápu, jak to takhle rychle dotáhnul do cíle, když startoval o půl hodiny déle než ostatní! :shock: ).
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Martin D. » 18.12.2007 08:57

Včera jsem byl ještě druhý a dneska jsem už první. :shock: Nechápu. Ještě chci poděkovat Ivovi za týmovou práci. :wink: Díky.
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Semrad » 18.12.2007 09:07

Presne tak, Marek musel predvest naprosto genialni let. Prave jsem se podival na jeho IGC. Absolutne nechapu jak se tam vzalo to stoupani pred druhym otocakem a vydrzelo mu celych 10 minut. :shock: Je to hold umeni nebo dar od boha.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 18.12.2007 09:09

Martin D. píše:Včera jsem byl ještě druhý a dneska jsem už první. :shock: Nechápu. Ještě chci poděkovat Ivovi za týmovou práci. :wink: Díky.


Pirker crashnul na predchozim serveru, kdyz mu udajne nefungovalo Q a tak letel jeste jednou a nebylo mu to uznano.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 18.12.2007 12:17

No to čumím :shock: .Taky dík za spolupráci Martine.Ještě bych poděkoval Vaškovi VK,který byl na TS a zavčas nás upozornil na ten kopec před cílem.Asi si tuhle výsledkovku budu muset vytisknout a vystavit :lol: :lol: :lol:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Martin D. » 18.12.2007 12:51

Ivo Kulich píše:No to čumím :shock: .Taky dík za spolupráci Martine.Ještě bych poděkoval Vaškovi VK,který byl na TS a zavčas nás upozornil na ten kopec před cílem.Asi si tuhle výsledkovku budu muset vytisknout a vystavit :lol: :lol: :lol:
Taky budu tisknout. :lol: :lol: JJ, taky děkuju Vašku. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod M.Svozil » 18.12.2007 17:20

Semrad píše:Presne tak, Marek musel predvest naprosto genialni let. Prave jsem se podival na jeho IGC. Absolutne nechapu jak se tam vzalo to stoupani pred druhym otocakem a vydrzelo mu celych 10 minut. :shock: Je to hold umeni nebo dar od boha.


Když jsem tam byl já, tak už byli všicni 25 min. na zemi. Bylo to absolutně poslední stoupání dne do 3000m a pak přes 90 km dokluz..zase jednou štěstí bych řek :lol:
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

PredchádzajúciĎalší

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron