Den 17

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Den 17

Poslaťod valajda » 26.12.2007 23:55

Potkám se s někým zítra v 7:45UTC? Krejčo??
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Semrad » 28.12.2007 10:30

Vcerejsi let byl dost poklidny, vcelku vse vychazelo i kdyz ne na 100%. Letel jsem to stylem jak leteli v realu. Ovsem napodobit Schwenka se mi nechtelo a tak jsem dobiral i ve slabsim stoupani. Blazz, ktery celou dobu vedl se mi ztratil po tretim otocaku, nastesti dozadu. Takze az na spatne ustredovani zadny vetsi zadrhel. Dokonce jsem letel dokluz asi 15km pred třetim otocakem, sice pomaleji, ale nemusel jsem dotacet. Tak jsem odrazil i utok Vaska Korinka, ktery mi pekne slapal na paty.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod chrobak » 28.12.2007 11:08

no já sem to zazdil hned na začátku, kdy sem nenašel stoupání pod mrakem, tak sem musel točit +1, potom se kus vrátit, abych se dostal za kopec, počítám že to byla ztráta tak 7min :( , potom už sem letěl na jistotu a docela se mi i místy dařilo....

gratulace MSE, FR2, MCC, RG7, VK...


toto je ta osudná chyba:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Martin D. » 28.12.2007 11:27

Udělal jsem stejnou chybu jako chrobak ale vrátil jsem se a odstartoval znova, sice s půl hodinovou ztrátou ale co už. Měl jsem nervy v kýblu, protože já neměl ani startovní výšku a všichni otáčeli druhý otočák. Celý let to bylo celkem v pohodě. Ale moje chyba přišla až na konci kde jsem se zadrbal. Na SY jsou si to počítal drbal jsem se tam 6 minut aby mi to vyšlo až domů. Nj když se Vám před nosem rozpadne mrak a v okolí nic není. :cry: Po minule jsem si moc náladu nezlepšil ale hlavně, že jsem doma.
Gratulace všem. :wink:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Václav Kořínek » 28.12.2007 14:03

Tak jsem si projel můj a Martinův let. O všem rozhodnul stoupák u třetího otočáku. Rozpadnul se přesně ve chvíli, kdy se dostal na svah a kdy já k němu doletěl. Přitom mi tam stačilo jen dobrat na dokluz, jenom 350m.
Jinak celý let byl perfektní, vše mi vycházelo přesně tak, jak jsem měl naplánováno. Na třetím legu jsem dokázal Martina stáhnout o pět! minut. Jak nemám standart v oblibě, tak jsem spokojený.
Gratulace všem rychlíkům.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec


Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron