Den 22

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Semrad » 14.01.2008 10:07

Vcera jsem vynechal RedBull a bylo to hned znat. :lol: Letel jsem prvni leg udolim stejne jako vecer Jarda. Nevypadalo to az tak spatne, ale po prvním stoupáku v horách jsem udelal zasadni chybu, nesel jsem dál po svahu, ale preskocil jsem oba svahy a letel primo na otocak a z toho pramenily dalsi chyby, ta nejvetsi znamenala ztratu tri minut, kdy jsem spatne odhadl svah a musel jsem se vracet. Ten po kterem jsem mel letet tak jsem preskocil a po kterem jsem letet nemel, jsem vzal. To byly docela skolacke chyby. Nejvic ze vseho mne stve, ze clovek udela chybu, ale uz nema sanci to dohnat. Zvlast, kdyz se leti jen na par stoupaku. V podstate po kazde chybe je pro mne konec zavodu. Kazdopadne nutno rict, ze jsem to nezvladl po takticke strance.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Gratulace vsem, ale hlavne prvnim trem, co zaridili stazeni naskoku holandanu. Dobra prace.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Ivo Kulich » 17.01.2008 09:24

Tak mi před chvílí přišel mail SBC.Já vůl si zapoměl přehodit zonu.Myslíte,že to projde,když poletím večer?
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 17.01.2008 09:42

Ivo Kulich píše:Tak mi před chvílí přišel mail SBC.Já vůl si zapoměl přehodit zonu.Myslíte,že to projde,když poletím večer?


Urcite, ale napis jim o tom, poslou ti heslo, ale hlavni je, ze o tom budou vedet.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron