Den 24

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Den 24

Poslaťod Semrad » 20.01.2008 09:13

Dnes to bude zase narez, nizke mraky vysoke kopce. Po vcerejsku se mi ani nechce letet. :?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 20.01.2008 10:59

Ze ja vubec letel, nikdy neni tak spatne, aby nebylo jeste hur. Tak jsem pro zmenu skoncil ve stromech. Nakopla mne termika, ztrata rychlosti a byl jsem tam.Provence a narrow termika, to je smrtelna kombinace. :evil:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 20.01.2008 14:57

:lol: Martine nic si z toho nedělej, já Provence mám rád asi stejně jak ty, jenže já na tom musím lítat kvalifikaci :-D. Zatím se mi daří, že jsem to ještě nerozbil.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Martin D. » 20.01.2008 20:46

Stará dobrá Provence, opět nesklamala. Po 10 km jsem v poli, můj record.
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Semrad » 20.01.2008 23:02

Ja vedel co me ceka, protoze jsem si vubec neveril. Vsechno zacalo dobre, trefil jsem hned silny stoupak, presto jsem neletel pres kopce na zacatku, letel jsem severneji a chtel to obletet. Naletl jsem stoupak, ale byl slabsi a mnohem uzsi. Bohuzel jsem ho netocil dal a sel ke svahu, ten nedaval a tak jsem vybral jediny mrak a opet nic co by stalo za toceni. Letel jsem dal, na rohu jsem nasel petimetr, ale strasne uzky tocit to neslo a tak jsem chvili traverzoval. Dal nad svahem se udelala chmurka na svahu, letel jsem tam. Prvni otocka byla v poradku, rychlost jsem udrzel. Jenze jsem si nechal klapky na L a vic jsem utahl prvni cast zatacky a jak jsem to chtel prodlouzit, tak jsem se dostal do silneho klesaku. Pak uz jen automaticke reakce, pritazeni ztrata rychlosti a trsatka na strome. Kdybych se nedostal mimo stoupani, tak by me to zvedlo, zase tak malou rychlost jsem nemel. Uz mam Condora plne zuby, posledni dobou to bylo jen boj o preziti a tentokrat to konecne nevyslo. je jistota, ze nepoletim v pondeli MNS a je i pravdepodobne, ze koncim s GP. Stejne tak uvazuji o ukonceni praci na Japonsku, protoze to bude jeste nebezpecnejsi nez Provence, v rukou kreativnich tvurcu tasku primo hromadny hrob a nechce se mi poslouchat, jak je to strasna scenerka.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod ram » 20.01.2008 23:23

Ale, ale, Martine.... :) , to nemyslíš vážně? Že ne?
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Jarouš » 21.01.2008 08:39

Gratulace všem, co se s tratí úspěšně poprali!

Martine nezoufej, vždyť to sám znáš, příště zase bude líp :wink: !

Na druhou stranu tě chápu, jsem na sebe taky naštvanej. Kdo by viděl mé IGC cca 10 km za TP1, tak pochopí. Nechápu, jak jsem takovou "kravinu" mohl vymyslet, a hlavně minout ten stoupák :cry: ! Jiank děkuji KY, super spolupráce!

Těším se zase příště na startu!
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Rosťa Frič » 21.01.2008 08:53

Tak jsem byl nakonec jedinej co to dotahnul s ASW28-18 nemam bohužel planepack1 a je fakt depresivni koukat na kulicha jak se okolo prohani v ASG :D
Jsem rad ze jsem to dotahnul...par dobrejch rozhodnuti a par blbejch da logicky prumer.... a MSE nezoufej. Zase bude líp :!:
Rosťa Frič
Condor (FR2)
FI(GLD) - LKRA
ASW19 (D-3761)
Rosťa Frič
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 20.01.2008 16:17
Bydlisko: Louny, LKRA

Poslaťod Cadfael » 21.01.2008 09:41

Naopak, Martine, urychleně dodělej Japonsko, a budeš se jim všem mstít a mstít a mstít jako Méďa Béďa, a radovat se, jak debilové stínají japonské třesně :) Mohli bychom v rámci psychohygieny dokonce vymyslet interní soutěž developerů, kdo bude mít víc zabitých debilů - ten dostane flašku :) Hned začínám rozšiřovat počet stromů v CR :) Jinak neber si to tak, já tyhle krize prodělal mnohokrát, a věř, že z nich člověk zase vyleze... Není důvod ztrácet sebedůvěru. Chtěl bych umět lítat jako ty.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 21.01.2008 10:08

Diky za moralni podporu. Nejsem ani tak nastvany z toho, ze jsem to rozbil, jednou za cas se to hold stane, i kdyz by nemelo. Bohuzel behem poslednich tasku ze me nejak vyprchala radost z letani a hodne tomu pridava muj zdravotni stav. Proste letat kazdy den takhle tezke tasky je nad moje sily. Zkusim jeste letet ve stredu GP, slibuji lepsi pocasi a pak se rozhodnu co dal. Kazdopadne MNS nepoletim.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 21.01.2008 11:16

Létat každý den je trochu moc, já teď s časových a rodinně-politických důvodů létám jen tak jednou týdně Skyrace, mohl bych teoreticky až tak 2-3x, ale víc bych ani nevydržel - podle mě denní lítání člověka utahá tak, že opravdu pak ztrácí chuť a radost. Já se na ten jeden let týdně vždycky hrozně těším. Proto soutěže jako GP jdou mimo mě, tolik času a energie má asi málo kdo.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 21.01.2008 11:21

Jinak teda vyborne borci, opet jsme stahli Holandany, ale ostatni se nejak zacinaji dotahovat. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 21.01.2008 16:12

Hehe kdo si stáhne moje IGC uvidí. Já bojoval a co mi bylo odměnou? Seděl jsem 2,5 km před letištěm :-D. A to sem se měl učit do chemie a pascalu. Ještě jsem u toho PC asi chytil nějakou chřipku nebo co, opravdu úžasný den.

Jinak díky V2ko za podporu :-D, měl jsem být trpělivější a udělat v posledním stoupáku který nešel ustředit o pár otoček navíc a mohl jsem být doma. Nevadí, příště.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod chrobak » 21.01.2008 18:48

tak to je teda škoda RX, moc se mi včera líbilo, jak si s tím bojoval i tak to musel být super výkon, kdytý by si zasloužil víc než těch 500b. :!: :!:
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod chrobak » 21.01.2008 18:50

tak a k mému letu, jelikož ted taky lítám každý den, tak se mi už moc nechtělo letět, a když sem viděl že to je Provence, tak té chuti teda podstatně ubylo.Letěl sem bez žádné předletové přípravy a vůbec sem nevěděl v horách kudy letět a asi mě to nakonec stálo ňáké ty body...

po opakování startu, když sem se na začátku nechytil sem si říkal, že upadnu ještě jednou a dost, vypínám!!nakonec sem se chytil a mohl jít na start mezi prvníma, první tři mraky dávaly pod dva metry, tak sem nešel do základny, ale jen sem vždycky trochu dobral, do prvních hor sem letěl s MJJ po svážku, který dával tak půl metru, pak tam byl mrak a ten dal krásné 3,2 pak to byl už jen dlouhý přeskok k těm velkým horám, na jejich úpatí byl poslední možný mrak, který by me z 1300m. zachránil,jinak bych šel sedat na to jezero, po dlouhém hledání sem našel +3,5 byla to svahová termika a málem sem to tam taky na tom svahu zapíchl, ale měl sem štěstí, že v místě, kde sem měl rychlost 80km/h a byl pod urovní stromů, které zasahovaly do mojí trajektorie letu, bylo +5 a to mě vytáhlo... mrak dal asi 2550, takže sem mohl jít do těch velkých hor vlevo od jezera a nebylo to tam špatné, no a pak už sem skočil na svah, (kde letěla většina lidí, co dělala předletovku :roll: :roll: ), pak už se nějak dostat z hor a hurá dom....


na dokluzu se ukázala převaha ASG nad LS na přeskocích na větších rychlostech, docela sem čuměl...

jo a děkuji za gratulace na serveru, zase mi nešel chat...

gratuluji JP, IK, 22
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Ďalší

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron