Den 26

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Václav Kořínek » 27.01.2008 22:59

Tak když koukám na výsledky, tak si můžu akorát nafackovat... Mohlo to být hodně vysoko. :evil:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 28.01.2008 10:39

Ja jsem naopak letel prilis opatrne a udelal dve fatalni chyby, ktere vzesly prave ze strachu. Nemel jsem jit severni cestou na prvnim legu a kdyz uz jsem sel, tak jsem to mel dotahnout az do Tater. Druhá chyby bylo zdrzeni po tretim TP, kde jsem opet neodhadl situaci a zdrzel se tam strasne dlouho. Nakonec na dokluzu bylo jeste dost mraku. Jen na poslednim legu jsem ztratil 10 minut, protoze jsem otacel posledni otocak tesne za Sjodinem, ktery byl nakonec v cili o deset minut drive. Tentokrat to nebyla smula, ale ciste serie spatnych rozhodnuti, co me stala vysledek.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Gratulace SMS, RM, AR a FR2, samozrejme i vsem ostatnim.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod chrobak » 28.01.2008 10:59

no mě se docela dařilo až po 2 otočák, po jeho otočení se rozpadly dva mraky, a tak nezbívalo než to pustit dál, první se mi zdálo, že nejlepší varianta bude vzít to k mraku, který byl u svahu, ale bohužel sem špatně rozpoznal terén a z jednoho svahu byli dva a ja byl zavřený v údolí, při snaze o přeskočení hřebene, když už sem se viděl na minimálce pod úrovní stromů, sem s tim nakonec práskl na takové malé mýtince, a docela sem si oddych...

ale ikdyž, takový outlanding v 1100m, když sou základny 1400, mě moc nepotěšil...


gratuluju všem co dolítly, včera to byl dost těžký task ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 28.01.2008 12:20

Ted jsem si porovnal IGC s KL. Prvni leg byl katastrofalni, druhy a treti leg jsem byl na chlup stejne rychly jako KL. Chyba na zacatku posledniho legu me podle ocekavani stala hodne, ale co jsem zjistil a vubec to nechapu. Na dokluzu letel ze stejne vysky KL 200 pres sedlo a ja jen 140 a vychazelo mi to tak tak. Proto nechapu jak mohl jit o 100 metru v mensi vysce pres sedlo. Ze bych mel tak straslive spatny odhad. :?: :!:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 28.01.2008 12:37

Václav Kořínek píše:Tak když koukám na výsledky, tak si můžu akorát nafackovat... Mohlo to být hodně vysoko. :evil:


Kdyz tak koukam, co jsi tam provedl, to je tedy dost silne kafe. Jsem myslel, ze jsi ztroskotal na tom sedle, ale tohle jsem necekal. To bylo naprosto zbytecne, ba primo uplne pitome.:wink: Ty facky by byly na miste. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Skymartas » 28.01.2008 14:34

Tak poprvé včerejšek skoro vyšel podle představ, i když ......
Původně jsem chtěl jet ve skupině s IK a 61, ale od začátku jsem tahal za kratší konec. Na startu jsem o cca 4 km zpozdil a celou dobu byla tahle ztráta konstantní. Nemohl jsem přijít na to, že mám při cca stejné rychlosti větší opadání a míň stoupu. Až ke konci 1 legu jsem přišel na mírně pootevřené brzdící klapky :evil: (d...l). Následná snaha Iva a Brábu dohnat mohla skončit po 2TP v údolí, kam jsem dorazil sice rychle, ale hodně pod šiškama. :evil: Naštěstí jsem tam mohl na rozdíl od RAM točit alespoň 1,5 a nemusel na jih. IK a 61 byli dávno pryč. Konec již byl poklidný díky poměrně "silnému" stoupání na posledním legu.

Gratulace všem co dolétli a i těm, co bohužel ne.
[url=http://www.condor.cc/pilot_details.php?id=10288]
Obrázok[/url] Obrázok
Obrázok užívateľa
Skymartas
 
Príspevky: 351
Registrovaný: 16.05.2006 20:35
Bydlisko: Jičínsko

Poslaťod Václav Kořínek » 28.01.2008 15:32

Semrad píše:
Václav Kořínek píše:Tak když koukám na výsledky, tak si můžu akorát nafackovat... Mohlo to být hodně vysoko. :evil:


Kdyz tak koukam, co jsi tam provedl, to je tedy dost silne kafe. Jsem myslel, ze jsi ztroskotal na tom sedle, ale tohle jsem necekal. To bylo naprosto zbytecne, ba primo uplne pitome.:wink: Ty facky by byly na miste. :lol:

Nevím, jestli to bylo z toho poznat. Původně jsem chtěl vrchol oblítnout zprava. Pak jsem zpomalil s tím, že to vyjde (tady musím říct, že přesně nad tím kopcem byl nádherný mrak a muselo to tam parádně stoupat na svahu). Nakonec jsem to rozjel a počítal s mojí "fintou" - těsně u svahu přitáhnout a klapky naplno dolů. Asi by to vyšlo, jenže jsem nepočítal, já vůl, že tam bude takový klesák. Nad kopec to dalo, nad stromy ne. Jediná možnost byla posadit to na palouček na vrcholu, otočil jsem to doleva, nad zemí přitáhnul a bum, křídlo v prdeli. Sice jsem vizuálně byl mimo stromy, ale jak známo, ty klamou. Takže se teď vymlouvám na střevní chřipku, že jsem byl mimo. Takovouhle chybu vyrobit, to je ostuda... :!:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron