Den 28

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Poslaťod Jarouš » 05.02.2008 09:23

Semrad píše:
Jarouš píše:Andreas a Stefke se do této chvíle pokusili situaci vyřešit stylem:

Vlk se nažral a koza zůstala celá ... volně přeloženo:

Všichni jsme si rovni jen někteří jsou si rovnější.

Když to shrnu:

1) tím, že JJJ dali penalizaci v DAY 28, uznali jeho vinu
2) tím, že nepřepočítali body, dali obrazně oni a JJJ penalizaci 139-ti pilotům v Day28
3) tím, že v Day 25 JJJ penalizaci nedostal (byl 3x on-line), dostalo obrazně řečeno penalici od JJJ "pouze" 161 pilotů.

Osobně si myslím, že výše zmíněný pokus pořadatelů se nepovedl! Přesto ... pořadatelé jsou oni! a jejich rádoby Šalamounské řešení nezbývá než respektovat.... Z důvodu respektu k práci, jakou pro nás Andreas a Stefke dělají, se tímto se v této věci nebudu dále angažovat.


Ono bude problem v tom, ze to nebude tak jednoduche, predelat vysledky. Nevim jak maji udelany script, ale zjevne nefunguje automaticke prepocitani pri odebrani nebo pridani vysledku rucne. Stale doufam, ze jen zapomneli zmacknout prislusny cudlik. Urcite se nekdo ozve az pujde konecne forum a vse ostatni. Podle mne dostal JJJ za usi a o to slo. A Andrease se Stefkem bych moc nedrazdil, uz tak mam pocit, ze je to prestava bavit a mohli bychom prijit o soutez.


Na druhou stranu si za ní sice jen trochu, ale platíme.
Andreasovi a Stefanovi jsem napsal velmi smířlivý mail, kde jsem pouze podotkl výše zmíněné. Body se přepočítávat nebudou, protože on dostal 500 bodu penalizaci, jako by třeba vlétnul do zakázaného prostoru. Tím vlastně souhlasí s jaho výsledným časem, pouze dostal -500 bodů! Proto taky ty mé výhrady.
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Semrad » 05.02.2008 09:33

Aha, tak toho jsem si nevsiml. Jsem doufal, ze dostane -500 i do celkovych vysledku. Hmm, takze nic. :(
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod M.Svozil » 05.02.2008 10:15

Ofiko forum právě naskočilo..
Obrázok Obrázok
M.Svozil
 
Príspevky: 1666
Registrovaný: 18.09.2006 12:49

Poslaťod Jarouš » 05.02.2008 10:39

Hmm, tak to je marný boj :(! Pokud není mechanismus, jak rozpoznat, že se v daném dni někdo před startem připojil vícekrát, pak si myslím, že by se měli změnit pravidla a rovnou to povolit, nebo je změnit úplně ....
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Semrad » 05.02.2008 10:58

Je to marne, vzdy se najde nekdo, kdo bude podvadet. Jen mi je divne, ze se k tomuto kroku cim dal vic odhodlavaji spickovy piloti. V minulosti CN, LS, GD5 a jsou urcite dalsi...jen jednou byl zachycen podvodnik-zacatecnik nebo to snad byl take nekdo ze spicky s jinym jmenem. :?: Rikam to stale dokola, nechapu co z toho maji. Ja nemam radost uz z toho, ze se za nekym vezu a proto to take nedelam a letam na svoji hlavu i kdyz delam chyby.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Jarouš » 05.02.2008 11:03

Jsem rád, že Andreas i Stefan řekli oficiálně, jak to je. Z jejich úhlu pohledu můj protest musel vypadat legračně, ale v daný okamžik jsem to považoval za správné. I nadála si stojím za názorem, že pokud se mají ctít pravidla, JJJ je porušil. V Day 25 i 28 vystřídal několik časových zón s jediným vysvětlením, že mu selhal PC. Je zvláštní, že v obou dnech mu PC v 19:45 vydrželo :lol: ! Hold klikař.

Myslím, že v tento okamžik opravdu nemá cenu dál cokoliv podnikat. SBC, tak jak je nastavené nyní, dává od dnešního dne oficiálně prostor k naprosté anarchii a je opravdu pouze na nás, abychom tak nečinili. Tak jako organizátoři věřím, že většina lidí závodí pro potěšení nejen sebe (viz. JJJ) ale všech.
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Predchádzajúci

Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron