Day 32

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Day 32

Poslaťod Václav Kořínek » 17.02.2008 09:59

Sice jsem dnes hned v půl osmé psal Andreasovi jestli mne může "přeložit" na 17:45, ale nevím, jak to dopadne. Máme tady zase vnučku a to se lítat fakt nedá... :lol:
Pokud tedy nedostanu heslo, že mi jej někdo potom poskytnete, prosím?
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Re: Day 32

Poslaťod Semrad » 17.02.2008 11:18

Václav Kořínek píše:Sice jsem dnes hned v půl osmé psal Andreasovi jestli mne může "přeložit" na 17:45, ale nevím, jak to dopadne. Máme tady zase vnučku a to se lítat fakt nedá... :lol:
Pokud tedy nedostanu heslo, že mi jej někdo potom poskytnete, prosím?


jasne... :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 17.02.2008 22:51

Ach jo, ty dokluzy jsou posledni dobou zaklety, ale mohlo to dopadnout mnohem hur. Tak muzu byt rad. :oops:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Y77 » 17.02.2008 23:31

To mi povídej,ja chytil blbý interval na poslednim otočáku a nezbylo mi nic jinyho než poličko. :oops:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Y77
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 17.11.2007 00:02
Bydlisko: Dvůr Králové nad Labem CZ

Poslaťod Semrad » 18.02.2008 10:20

Vcera to bylo jak na houpacce, vykriky nadseni se s tridaly s vykriky hruzy. Po pomalejsim zacatku jsem se dostal dopredu. Tri vypecene mraky me vrhly opet do boje o uviseni ve vzduchu. Po druhem TP se to zase vylepsilo a vypadalo to na slusny vysledek. Podarilo se mi dohnat CCC, ale na dokluz mi chybelo 200 metrů. Svou nerozhodnosti, jsem si hodne pritizil. Na posledni chvili jsem se rozhodl dotocit. Jenze jsem byl nejak nizko. A tak jsem si vyrobil z -97 asi -290, asi 160 metrů nad terenem se nade mnou Termoska slitoval. Zrejme si myslel, ze mne vytrapil dost a nadelil mi +2,6. Naprosto necekane, bohuzel jsem byl uz bez vody a tak me v záveru mimo IK a V2 porazil i CCC, ale ten startoval o malinko drive a tak jsem se "smal" nakonec ja. Tedy do smichu jsem mel hodne daleko. Dekuji CCC za peknou spolupraci, i kdyz jsme leteli z pocatku hodne odlisne, tak v krizovych situacich mi pomohl. Bohuzel je rychly jako blesk, tak me malo pusti pred sebe, abych mu to nekdy mohl oplatit. :lol: Podle IGC jsem byl na tom temer stejne jako Kuijpers, jen s tim rozdilem, ze on byl o par desitek metru vys.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 18.02.2008 13:57

Kdyby se nám, Martine, povedl ten konec nevím kde bychom ted byli... :(
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod chrobak » 18.02.2008 14:01

No, já vůbec nechápu, jak můžu být čtvrtý :D včrera sem byl celý let znechucený z toho, že to nemůžu pořádně ustředit, točil sem jenom slabé stoupáky...ale letěl sem dost na jistotu a to se ukázalo ve finiši jako klíčové, jo a chci poděkovat klukům na TS za informace o zvedech bo sem byl pořád o krok zpět...Ivovi za stoupání na dokluzu, pak mi bylo trochu blbé tě předletět... :? :?


gratulace IK, MSE,AR, CCC
Naposledy upravil chrobak dňa 18.02.2008 17:10, celkovo upravené 1
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 18.02.2008 16:25

Martin D. píše:Kdyby se nám, Martine, povedl ten konec nevím kde bychom ted byli... :(


Na Tima ani Jennena by to nestacilo. Ja jsem byl s nima, lepe receno s Jennenem nastejno. Tim dobral driv a vlastne byl stale prede mnou, zhruba ve vzdalenosti jako ty. Tim po otoceni posledniho TP letel hodne na sever. To byla moje nejvetsi chyba, protoze po trati se vse rozpadlo, kdezto vsude okolo byla spousta mraku. Pitomych 100 metru vysky a co to nadela starosti.
Ani nevis jak jsem se te lekl na dokluzu, kdyz jsem te kontroloval, tak jsi byl daleko, ale to treti misto by sis zaslouzil.

Nezapominejte pogratulovat Arnoldovi, vylepsil body pro tym. Mozna poprve jsme tymy vyhrali. Jen tak dal kluci.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 18.02.2008 18:14

Tak Tim nám to nasolil pěkně, to kloubouk dolů. :wink:

Jinak gratulace všem a hlavně, že jsme vyhráli týmy. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Václav Kořínek » 18.02.2008 23:45

Co bych se dlouho rozepisoval:
s SBC končím. Organizace se naprosto vymkla kontrole, někdo je protěžovaný, druhý musí držet hubu a krok... Náhodou jsem si pročetl stanovy a ejhle - oni jsou změněné! Proto se Andreas neobtěžoval poslat mi alespoň mailem, ať táhnu do prdele (a to jsem mu poslal pm ještě před začátkem jointimu, měl jsem nastaveno 7:45, že nemůžu letět, protože hlídáme vnučku jsem mu psal kolem 8:45 našeho času), protože si vymysleli, že nebudou ručně přesouvat pásma, proto nemám uploadnuté IGC, ikdyž jsem mu ho poslal mailem s opětovnou poznámkou, proč jsem letěl až večer.
Myslel jsem si, že za 10EUR, co jsem zaplatil, bude organizování SBC na úrovni.
Takže občas poletím Skyrace (když budu mít volno) a jinak mne uvidíte online až na CZ-SK Cupu. Ať vám to lítá.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 19.02.2008 00:07

Václav Kořínek píše:Co bych se dlouho rozepisoval:
s SBC končím. Organizace se naprosto vymkla kontrole, někdo je protěžovaný, druhý musí držet hubu a krok... Náhodou jsem si pročetl stanovy a ejhle - oni jsou změněné! Proto se Andreas neobtěžoval poslat mi alespoň mailem, ať táhnu do prdele (a to jsem mu poslal pm ještě před začátkem jointimu, měl jsem nastaveno 7:45, že nemůžu letět, protože hlídáme vnučku jsem mu psal kolem 8:45 našeho času), protože si vymysleli, že nebudou ručně přesouvat pásma, proto nemám uploadnuté IGC, ikdyž jsem mu ho poslal mailem s opětovnou poznámkou, proč jsem letěl až večer.
Myslel jsem si, že za 10EUR, co jsem zaplatil, bude organizování SBC na úrovni.
Takže občas poletím Skyrace (když budu mít volno) a jinak mne uvidíte online až na CZ-SK Cupu. Ať vám to lítá.


No tak, IGC tam dodavali, zrejme se k tomu jeste nedostali. Nehazej vidle do rybnika. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 19.02.2008 00:12

Tady nejde o to IGC (pole s průměrem 105 není ke chlubení), ale o samotné jednání ze strany Andrease. Kdyby mne s nějakým zdůvodněním poslal někam, budu otrávený, ale mávnul bych nad tím rukou. Tohle není poprvé. Dá se pochopit, že asi chtějí předejít dalším problémům ala Jenen, ale mohli by rozlišovat mezi podvodníkem a člověkem, který lítá poctivě a jen má potřebu nějakého "ústupku" z důvodů, jenž neumožňují letět v daný čas. A jak říkám, psal jsem ještě před svojí zónou.

Edit: 23:25 IGC se tam objevilo. Nechuť účastnit se SBC zůstává...
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 19.02.2008 08:20

Ono jde o to, ze mozna i tretina zucastnenych leti v jinou casovou zonu a odpovidat kazdemu je dost opruz. Nekdy nejsou vubec u netu, jednou se mi stalo, ze mi odpovedeli za den mozna dva s omluvou, ale to bylo vloni. Vetsinou si clovek sezene heslo sam, nekdo i na vsechny zony. :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Fil » 19.02.2008 21:33

Nedávno jsem taky žádal Andrease o změnu timezony. Další den dokonce poslal omluvu, že nebyl na netu. Letěl jsem tedy s jinym heslem jinou timezonu a igc jsem pak běžně odeslal přes upload (nastaveno jsem měl ale 12.45 a letěl jsem až 18.45 UTC). Naopak při mém opomenutí změny jointimu o čtvrtek dřív jsem rovněž letěl v 18.45 místo 12.45 a igc již uploadnout nešlo. Poslal jsem ho tedy mailem a hoši ho zařadili.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33


Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
cron