Den 34

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

Den 34

Poslaťod valajda » 24.02.2008 09:10

Tak dnes jsem mohl letět jen ve 4:45 UTC. Obával jsem se, že nevstanu, ale povedlo se a stálo to snad za to!!!
Letěl jsem s Gorecznym a byla to pohodička. Kdybych neudělal chybu na 3.legu, dostal bych i Piotra, ale za blbost se platí. Nevytočil jsem známou termiku na svahu S od Lesců až po strop s tím, že dál chytnu něco lepšího...tam mě dohnal.... :roll:
No nic, ať se vám daří, počasí luxus, svahy nosí, radost letět... :wink:

edit: já jsem trotl... ještě minimálně o min jsem se okradl na dokluzu, tak příště si už na to dám bacha
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Fil » 24.02.2008 17:36

Opravdu to mohla být pohoda, kdybych na druhém legu nezačal letět slabomyslně. Což následně vyústilo v pěknou louku u druhého otočáku. :roll:
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33

Poslaťod Semrad » 25.02.2008 13:47

Po zdravotni prestavce jsem se vydal opet do boje. Vse vychazelo vcelku dobre. hory jsem preletel rychle, i když se stestim. Pak se to zacalo kazit, sice jsem mel dostatecny naskok, ale stoupani mi neprichazelo tak jak bych potreboval. Docela mne vypekl i svah u Lesce, kde jsem zvykly na mnohem silnejsi stoupaky nez jen slabe pres +3. Posledni stoupak pred dokluzem taky moc nevysel, ale s tim se nedalo nic delat, nic lepsiho nebylo. Da se rict, ze temer celou trat jsem letel mimo interval. Byl jsem spokojeny az do uploadu igc. No je z toho opet prumerny vysledek diky rychlikum.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Gratulace vsem.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod jirka » 25.02.2008 15:15

docela to slo až ke tretímu otočnaku,pak sem pohrdl stoupakem a bylo z toho pole 40 km pred cílem .Nejak nemužu přijít na to jak dovedete tak rychle odejít a držet 30 km naskok ,když odchazím s hned za váma :cry: :cry:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Václav Kořínek » 25.02.2008 17:35

Ten "opovržený" stoupák mne stál slušnější umístění. Ale to mne nerozhází, neboť jak jsem psal, SBC poletím jen z nudy, turisticky.
A teď kdo mne trumfne:

Obrázok

Takhle to dopadne, když se člověk kochá a na PDA má "odzoomováno". :lol: Až pěkný kus za páskou mi došlo, že jsem ji neprotnul.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec


Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron