den 37

Největší mezinárodní soutěž v sezóně

den 37

Poslaťod chrobak » 07.03.2008 08:30

Tak včera to bylo hodně o štěstí, protože těch variant jak letět zrovna mnoho nebylo...zase sme udělali slušné body v týmech, tak díky klukům, kteří se o ně zasloužily 8)

gratuluju všem co dolítli, nebo to nerozbyli...
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Semrad » 07.03.2008 15:05

Dovolil bych si nesouhlasit, tento task nebyl ani tak o stesti jako spis o ciste hlave a rozvaze. Ten kdo to hnal dopredu "plakal nad vydelkem". Letel jsem pomalu mezi prvnim a druhym TP, zatim co CCC, RX a CWI to hnali dopredu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 07.03.2008 15:24

Přikláním se k chrobákovi. Kdo chytl dobrý interval, neměl problém. Bohužel, já takové štěstí na provence nemám, takže jsem to opět posadil do pole. :roll:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Semrad » 07.03.2008 17:30

To je vec nazoru, tlacit to nadoraz a spolehat na to, ze budu mit stesti neni zrovna dobra strategie na Provence. Rozhodne jsem nebyl vys jak CCC a presto jsem se na tom svahu k druhemu TP dostal nad neho. Take jsem nedostal zadne stoupani, pro to dulezite jsem si musel dojit, mimochodem ten mrak tam byl, když tam RX a CCC leteli. Stejne tak RWR, ktereho jsem videl prímo pred sebou, k nemu nesel. Me se rozpadl moc brzo a tak jsem mel malou komplikaci, ale nakonec to vyslo dál přes sedlo. Pak to uz bylo v pohode. Jen na dokluzu jsem udelal asi botu, kdy jsem si spatne prohlédl cílový sektor a misto abych ziskal, tak jsem ztratil, ale na vítezství na serveru by to stejne nedalo.

Repot je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 08.03.2008 09:37

No vidíš, já letěl tak nějak stejně jako ty, na 180km/h, u druhého otočáku sice nízko, ale na 120-130km/h na nule, jen jsem se musel sbírat ze země na svahu blízko 2TP. Ke svahu před 3TP jsem dolítnul ve chvíli, kdy se začal rozpadat ten mrak. Opatrně jsem vyrazil k otočáku, 10km za čelem. Když jsem se vrátil zpět na svah, nikde nic, jen po trati na těch malých hřebenech byl mrak. Buď jsem ho netrefil, nebo byl už v závětří. Karsten a spol sedli, já vypustil vodu a dotáhnul jsem to na 20km před cílem. Pak jsem už neriskoval a sednul. Prostě blbý interval. Sandor (LS) a Blazz dolítli jako první, my za něma ne a ti za náma zase dolítli.
Prdel byla sledovat Karstena. Ten dělal jednu botu za druhou. Ti, co se ho drželi, dopadli jako on. Já, ač jsem se pral s Discusem (se standartem jsem neletěl ani nepamatuju), tak jsem byl pořád blízko nich. Karsten letěl jako s 18-ti metrem, takže to utavil.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec


Späť na SpeedBattle Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
cron