Den 8

Historicky první a nejstarší mezinárodní soutěž, létá se v pátek

Den 8

Poslaťod Krejca » 14.12.2007 20:12

Čaute všeci, mohli byste mi někdo z open class napsat IP adresu serveru na dnešní Skyrace. Nějak mi nefachá serverlist.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Krejca » 15.12.2007 02:03

Do háje, na to můžu říct jen zku**ený Novozélandský zásuvky. Pekne jsem si vsechno pripravil odletel jsem byl jsem v čele spolu s CCC a dalšími. No a najednou blackout. Notebook se uplně vypl. Vedle mě zrovna přišel Peter Harvey co lítá taky Grand Prix a řekl. Já to nebyl. No tak jsem začal zjišťovat čímtobylo až jsem na to přišel. Sice jsem si vzal redukci do zásuvky a taky jsem si ji zapl a nabíječku připojil k notebooku jenže tady v téhle zemi to funguje jinak a to tak, že se musí ještě na zasuvce zapnout aby do ní běžel proud. No sakra takže ja si myslel že nabíjím a nenabíjel jsem. Co na to říct snad jen že chybami se člověk učí a sž příště pojedu na Zéland nebo do Austrálie tak už vím že si mám pustit proud. Takové plyne ponaučení za cenu jednoho dobrého výsledku který jsem mohl mít. Mohl, ale to už se nedozvím.

Jinak gratulace CCC,MSE a OO super výkon.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 15.12.2007 11:04

Vcera to vypadalo jako hodne spatny den, zacatek jsem hodne pokazil, ale postupne jsem to bud dohanel nebo alespon drzel stavajici stav. Rozhodujici bylo vetsi dotoceni nez vyrobili ostatni, tim jsem je dohnal az na Karstena, ten mi plachnul. Dokluz byl trochu adrenalin, prolétavali jsme prusekem lesa na kopci.:twisted:

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Martin D. » 15.12.2007 11:51

Včera to byl celkem pěkný rychlý task. Škoda, že se odpojil RX, protože to měl taky dobře rozletěné. Ale taky jsem udělal spoustu chyb. Po první otočce se dalo klidně skoro až ke druhé letět po svahu ale já tam blbec točil na každém rohu. :lol: A dokluz, to byl fakt adroš. Musel jsem 10 km před finishem dotáčet abych přeletěl hřeben. :D Jinak jsem spokojený, je to moje první 1000 b. ve větším závodě. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Ivo Kulich » 15.12.2007 12:09

Včera super počasí.Hnal jsem to jak to šlo a u 1TP jsem to samozřejmě utavil.Spoléhal jsem na mrak před otočákem ale bylo tam asi +2m,nevydržel jsem a pokračoval až na hranu.Velké zpomalení,zachraňování... :evil: Pak už se nedalo nic dohnat.V těch osumnáctkách to byl včera dost adrenalin.Rychlý, hodně lidí,moc pěkný.MSE všem vypálil rybník neboť za 1TP byl někde kolem desátýho místa a skvěle je dohnal.
Gratuluji CCC a OO.
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Semrad » 15.12.2007 12:48

No to je neskutecny, ja za nima zenu co muzu a oni se vesele foti(viz ofiko forum). Ja stihl jeden snimek, tak jsem na tom byl pred predposlednim stoupakem.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 16.12.2007 09:21

Tak nevim co si mam myslet. Andreas Wissmann crashnul sto metru pred paskou, tak to prezentoval Condor a stejne tak vypadaly vysledky z pocatku. No a najednou koukam, ze mu je pripsan normalni vysledek. Nevim jakym zpusobem to rozbil, jestli to nebylo po srazce, ale kazdopadne o zmene vysledku neni nikde ani slovo. Njn nekteri si jsou rovnejsi. :cry:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Jarouš » 16.12.2007 11:14

By mě zajímalo, jak toto funguje při vyhodnocování v Condorovi, neb v reálu je regulerní vzdálenost před páskou, při které je již výsledek uznán! Určitě tě mě opravte, ale je to nějaké procento z celkové vzdálenosti, myslím 0,1% nebo tak něco! Pokud to vyhodnocuje SeeYou a je nastaven nějaký standard, pak je možné, že byl už vlastně za hranicí doletu.
Obrázok
Obrázok
Jarouš
 
Príspevky: 341
Registrovaný: 22.05.2006 21:35
Bydlisko: Úvaly

Poslaťod Krejca » 16.12.2007 11:46

No nevím myslím že nic takového v reálu není.Třeba na EGC 2007 v Issoudunu doletěla Open class 100km trať, ale plno jich sedělo na letišti ale tak 30-300m od pásky a dostali jen body za vzdálenost ne body za rychlost prostě seděli v poli.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 16.12.2007 12:33

Jarouš píše:By mě zajímalo, jak toto funguje při vyhodnocování v Condorovi, neb v reálu je regulerní vzdálenost před páskou, při které je již výsledek uznán! Určitě tě mě opravte, ale je to nějaké procento z celkové vzdálenosti, myslím 0,1% nebo tak něco! Pokud to vyhodnocuje SeeYou a je nastaven nějaký standard, pak je možné, že byl už vlastně za hranicí doletu.


Pokud je to vyhodnocovano Seeyou, tak je mozne, ze nesouhlasila delka trati(chyba v kalibraci), cimz jsem prisel o treti misto na SBC. Podle me se na SkyRace berou vysledky primo z Condora. Kdyby se to stalo nekomu jinemu, tak by to bylo tezko uznano. Na druhou stranu mozna, ze doslo ke srazce ve vzduchu a pak je asi spravedlive vysledek uznat, ale nikdo jiny na zem nedopadl. Stalo se to primo pred cumakem meho era, kdyz jsem sedel uz na zemi, ale na potvoru jsem sledoval nekoho jineho.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim


Späť na Skyrace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
cron