den 16

Historicky první a nejstarší mezinárodní soutěž, létá se v pátek

den 16

Poslaťod Cadfael » 08.02.2008 16:19

to jsem zvědav, zda karstena napadne dát do briefingu IP serveru a vůbec dneska poletíme, těm potratům už zase nejede web. Už nemám sil to hlásit přes jejich IS... Abych parafrázoval svůj oblíbený seriál Sousedé, toto nem dopadne dobre :?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod jirka » 08.02.2008 16:27

taky koukám že se ne a ne připojit :evil: :evil: :evil:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Cadfael » 08.02.2008 16:53

Mluvil jsem s Karstenem, už kontaktuje SBC aby dali buď do mailu, nebo na CCC stránku IP adresy. Ten Condor web je skutečně poslední dobou katastrofa, doufejme, že jim konečně dojde, že takto je to neúnosné a začnou se tomu trochu věnovat
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Martin D. » 08.02.2008 20:03

IP nám tam dali. Šikovní kluci... :P
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Krejca » 08.02.2008 20:30

Wou, po příjezdu z lyžáku se nějak na to dvoukilo necítím ale tak asi poletím
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Martin D. » 08.02.2008 23:26

No, tak dneska jsem tomu teda dal. :( Mohl jsem to celé letět po svahu ale já si vesele točil dál. Budu rád když budu předposlední. :? To byl dneska zase nějaký zkrat mezi ušima.
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Poslaťod Václav Kořínek » 08.02.2008 23:45

No, sice lepší jak včera, ale i tak jsem málo tlačil.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 09.02.2008 11:29

Ze vcerejska mam smisene pocity. Let to byl nadherny, ani jednou jsem neprotocil, letel jsem jen rovne po svahu. Rozladeny jsem z varia Vaska. proste nevim co se stalo. Zatim co on letel po svahu na rychlosti a s velkym stoupanim, tak ja bojoval o vysku na 130km/h. Najednou byl ten svah hluchy a mel jsem co delat abych to nejak slusne dotahl domu. Urcite bych nevyhral, to bylo jasne, ale byl bych na urovni Vaska, což by bylo o 30 bodu vic. Ja vim, ze jsi na to vario zvykly, ale zkuz popremyslet o protazeni casu. Takhle totiz davas dost zcestne informace oproti nam co mame integrator na delsi cas. To i mych 10s je na hranici, ale uz je to blize k realite. Proto hlasim hodnoty az po ustredeni. Ja to mam zprumerovane na mSY a podle toho letam, condori prumer je jen pro kontrolu.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Gratulace vsem.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod jirka » 09.02.2008 11:36

to vám tedy gratuluju.já se nemužu připojit už dva dny :twisted: :twisted:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Václav Kořínek » 09.02.2008 11:36

Semrad píše:Ja vim, ze jsi na to vario zvykly, ale zkuz popremyslet o protazeni casu. Takhle totiz davas dost zcestne informace oproti nam co mame integrator na delsi cas. To i mych 10s je na hranici, ale uz je to blize k realite.

Stalo se, je na 10 sec. :wink:
Jinak během letu jsem udělal tři chyby. První - nepovedený start. Byl jsem v 1600m. dost daleko před páskou, musel jsem malinko přizvednout a tím ztratil rychlost. Druhá - točení pod mrakem v polovině druhého legu. V pohodě by to vyšlo na ty severní svyhy před 2TP. Další točení za 2TP před svahem bylo nutností, měl jsem jen 950m. a čekal jsem, že to dole na svahu tolik neponese. Třetí - díky mizerné mapě jsem zakufroval po otočení 3TP. Díky vracení se do správného údolí jsem ztratil plno sekund (ještě že tam bylo sedlo, jinak bych byl v řiti).
Největší slabinou je, že mám málo nalítáno na svazích a neumím pořádně využít vlastností ASGéčka. Zbytečně zpomaluju na 150km/h, když stačí 170. No a nakonec ještě pořádně neumím zrychlit na klapkách. Ze stoupáku mi to jde, na svahu (když je moc silné stoupání, dám klapky na 6 a přitáhnu na 120km/h) to nefunguje. ASGéčko se jen prosedne, ale nezrychlí. Co mne ale nejvíc frustrovalo, byl Martin a jeho rychlost. Ne a ne se ho zbavit... :wink:
Gratulace všem.
Naposledy upravil Václav Kořínek dňa 09.02.2008 11:50, celkovo upravené 1
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Cadfael » 09.02.2008 11:37

já měl včera docela problém, protože se mi rozkalibrovaly pedály a při prvním startu jsem byl schopen letět pouze v silném skluzu nebo s hodně vyšlápnutým pedálem. Ty svině mi to dělají už delší dobu, protože mi letadla mají tendenci pořád mírně točit doprava. Musel jsem přistát po jointime, naštěstí mám condora v režimu emulovaného full screen, tak jsem byl schopen trochu překalibrovat joy a pedály a zkusil jsem druhý start. Nicméně před prvním přistáním jsem vypustil vodu a pak si nebyl jistý, zda to na podruhé půjde vůbec uřídit, tak jsem letěl víceméně test a pro radost - bez vody nebyla moc šance se držet stáda... Ale let to byl opravdu pěkný, svahům nevěřím tak jsem dost i točil, ale krásný a pohodový výlet to byl...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Cadfael » 09.02.2008 11:41

Jirko, teď se nedá připojovat přes serverlist z webu, ale musíš přímo do okna mutliplayer psát IP adresu příp. port oddělený dvojtečkou serveru, kde chceš letět. V briefingu byly IP adresy (chyběla tam ta dvojtečka, takže než na to člověk přišel připojit se nešlo), jinak na webu speedbattle jsou IP adresy na titulní stránce. Dokud to ti pazdráti nespraví, tak člověk nic jiného než servery podporované www nemůže lítat :?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 09.02.2008 11:44

jirka píše:to vám tedy gratuluju.já se nemužu připojit už dva dny :twisted: :twisted:


Proc? Staci si sehnat IP adresy, nekde se daji urcite sehnat. Skyrace a Spedbattle je ma na strankach a i tady ti nejake nekdo poskytne. Kazdopadne, by se meli uz zamyslet, tohle je uz vypadek straslivy. Nekdo by mel vytvořit nahradni serverlist. Protoze tohle muze vest k hluboke depresi. :twisted: Sebepoškozovani, kdyz clovek mlati hlavou o stul a muze byt i hur. :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 09.02.2008 11:45

Václav Kořínek píše:
Semrad píše:Ja vim, ze jsi na to vario zvykly, ale zkuz popremyslet o protazeni casu. Takhle totiz davas dost zcestne informace oproti nam co mame integrator na delsi cas. To i mych 10s je na hranici, ale uz je to blize k realite.

Stalo se, je na 10 sec. :wink:


Diky. :lol: Pekne jsi mne vcera prohnal. :P
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 09.02.2008 11:55

Koukám na Martinův let: právě díky tomu, že jsem vsadil na tu hranu před 3TP (ten vysoký svah na sever od něj) jsem mohl mít takový dokluz. Na 200-210km/h to stoupalo natolik, že jsem tam dostal na DDH z -300 na +50.
Hmm, projíždím IGC v SeeYou a tu mapu scenérky nechci ani vidět. Po tom točení v půlce druhého legu jsem udělal děsný oblouk na sever. A to jsem letěl podle tý mapy. Takže další zbytečná ztráta. Kdo má ext. PDA, je ve výhodě.
Naposledy upravil Václav Kořínek dňa 09.02.2008 12:02, celkovo upravené 1
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Ďalší

Späť na Skyrace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron