Den 22

Historicky první a nejstarší mezinárodní soutěž, létá se v pátek

Den 22

Poslaťod Semrad » 22.03.2008 00:01

Teda to se dari, opet pole a to mi chybelo tak 20 metru na preskok sedla. Vracim se a chytnu +4, jenze to zacalo padat na metr a stejne to nedalo, tak jsem se jeste proletl a pak sedl u UWE, aby se nebal. Opet spatne rozhodnuti, ale o tom az v reportu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 22.03.2008 00:14

Odstartoval jsem prvni, coz byla nejvetsi bota, kterou jsem udelal. Zatocil jsem to k svahu aby me podrzel no a na vedlejsim se udelala chmura, musel jsem se vrátit a vytočit byla tam 3ka. Dotočil jsem nezbytně nutné a přeskočil za hřeben kde se udelala chmura, dotočil jsem do báze co to dalo a vydal se na jih přeletět sedlo, samozřejmě mi chybělo asi 50 metrů tak jsem musel zpátky a vytočit na +2 zase uplně do báze a druhý pokus, to už jsem ale měl ztrátu na první 30 km a to startovali o 4 minuty později. No tak už jsem to nikam nehnal, najednou se přede mnou objevil LJJ ale byl výš. Otočili jsme, ja za ním a jako poslední na serveru první otočku a vydali se k druhé, LJJ zvolil trochu odlisnou taktiku na které vydělal 500metrů, ale potom pro mě nepochopitelně vletěl do závětří a najednou byl 500metrů pode mnou. Druhou otočku jsem otáčel už před ním a za otočkou vytočil v 3.3+ a později v 3.7+ až do báze a vydal se na východ. Vypadalo to bledě, už jsem měl na zkoušku poslední mrak a najednou se za mnou na svahu udělala chmura a vysoko, vytočil jsem 2900 a následně přišel LJJ a začal točit pode mnou. Přeletěl jsem hřeben a potom jse už pomalu klouzal až do cíle. Na otočce jsem potkal CMK, který byl 30 km přede mnou, takže jsem byl spokojený. Doletěli jsem takřka zároveň ale CMK startoval asi 4 minuty přede mnou takže vyhral. Těsně za mě se zařadil LJJ doletěli 3 ASW a 2 Nimbusy sedli a 2 Nimbusy se rozbili tak to je dobrá reklama pro ASW :-). Ale mám jen 971 bodů, CMK není ve Sky-race registrovaný, čili se nepočítá ale body zůstávají stejné jako na serveru. Mohl jsem mít 999. No nevadí. Pojistil jsem si druhé místo a snad už to tak zůstane. 5K to dneska opět rozbil.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 22.03.2008 09:44

Report je online na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Pokracoval jsem ve stejnem duchu jako predchozi tasky, prvni polovina dobra, zbytek jen krec se spatnym koncem. V poslednim zavode se poperu o bednu, sance jsou male, ale udelam pro to maximum. Zdrave jsem se nastval a ted budou trisky letat. :lol: Jdu hledat vysledky, kolik by mi mohlo stacit. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Krejca » 22.03.2008 09:49

Tvoje názory se mění jak jarní počasí :-). Včera si říkal že končíš i se Sky-race :-D dneska že se popereš o třetí místo. To je správné, já ti přeju, že to udržíš.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Semrad » 22.03.2008 10:00

No co mam asi rikat, kdyz jsem kousek pod sedlem a vim ze se tam proste nedostanu. Prece nebudu rikat, super priste si to zopakuju. :lol: Vse se zmenilo s GP, ktere mne otravilo a navic to bylo moc zavodu za sebou, od te doby mi to nejde. Stejne to vypadalo na zacatku sezony, myslim tri pole behem 5 prvnich tasku, ted to jsou dokonce dve za sebou a uz pekne dlouho jsem nazaletl slusny vysledek. Mam depku, ale pokusim se to zlomit. Uvidi se co zlomim. :P
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 22.03.2008 10:43

Jejda, já koukám jako Puk. Dalo mi to na páté místo. :D
V posledních třech letěných tascích jsem třikrát udolal Martina. :) To znamená, že se mu Thermoska nějak mstí... :wink:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 22.03.2008 11:33

Václav Kořínek píše:Jejda, já koukám jako Puk. Dalo mi to na páté místo. :D
V posledních třech letěných tascích jsem třikrát udolal Martina. :) To znamená, že se mu Thermoska nějak mstí... :wink:


Mohl jsem sednout o kousek dal, mista bylo dost, ale nechtel jsem riskovat crash. :P
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 22.03.2008 11:49

Zjistil jsem kontrolou vysledku, ze je to nejak divne. Y8 letel podle mych zaznamu maximalne 6 tasku, pritom tam ma psanych 12, ale v jine tride neni. Ostatni vysledky taky moc nesedi, sice mi chybi asi tri tasky, ale stejne. Psal jsem KL a WH, jestli mi poslou *.csv vsech tasku. Ja mam posledni vysledek 832 bodu, takze tam nejaky maly prostor je. Bohuzel Kajochovi staci v poslednim zavode doletet za 600 bodu. Jahnke je zrejme mimo hru... UWEmu staci 900 bodu a AW1 staci 700 bodu. Pokud tam Y8 opravdu vypadne, tak bych mohl byt nejhur 5. a nejlepsim pripade 2., kdyz nikdo nepoleti. :lol:

Edit: Oprava Y8 je v misc western
Naposledy upravil Semrad dňa 22.03.2008 11:51, celkovo upravené 1
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod chrobak » 22.03.2008 11:49

gratulace Radkům ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
chrobak
 
Príspevky: 678
Registrovaný: 11.11.2006 23:37
Bydlisko: Krnov,CZ

Poslaťod Krejca » 22.03.2008 14:09

S Y8 to bude podobne jako s nasim IK. Nechal se asi přeřadit do jiné třídy, ale body se mu přičítávají v obou třídách.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)


Späť na Skyrace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron