Den 3

Historicky první a nejstarší mezinárodní soutěž, létá se v pátek

Poslaťod jirka » 20.12.2008 20:32

gratuluju dolituvším ,škoda toho jineho era
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Y77 » 20.12.2008 22:08

Velká gratulace všem :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Y77
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 17.11.2007 00:02
Bydlisko: Dvůr Králové nad Labem CZ

Poslaťod Martty » 20.12.2008 23:54

Ke včerejšku jen krátce, neb jsem na sebe pořád ještě naštvaný :x . Do 1.TP velká pohoda co jsem potřeboval to jsem našel, tam kde jsem pořeboval :) . Těsně před 1.TP na svahu, z malé výšky +6m integr. nádhera, rychlovýtah. Ale pro další vývoj to bylo tragické, protože mně to oproti původnímu plánu zlákalo si zaletět na východ podél kopců. Samozřejmě úplně zbytečně, protože tam už nic podobného nebylo. Poslední rozumná věc, kterou jsem včera udělal, bylo dotočení před opuštěním kopců asi do 1800m v +2m. Pak už jsem jen z frustrace kupil chybu na chybu. Přeskok jsem zbytečně hnal, protože jsem potkával lidi, kteří otáčeli dlouho po mně. Dva mraky nedali nic, nebo jsem to spíš nedokázal ustředit. Poslední ránu jsem dostal od Iva :wink: . Z ničeho nic se objevil zleva přede mnou, protože letěl rovnou a ne po horách. Na 1.TP jsem měl na něj docela solidní náskok a najednou nic a ještě byl výš než já :twisted: . Ivo šel pod jeden velký mrak, já jsem pohrdl, přestože jsem byl níž a šel pod čerstvou chmurku. To bylo poslední včerejší špatné rozhodnutí. Pak už jen chvilka zmítání a výběr pole. Takže tak. Gratulace všem co dolétli.
Obrázok
Martty
 
Príspevky: 100
Registrovaný: 29.10.2006 23:38

Predchádzajúci

Späť na Skyrace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron