Day 15

Historicky první a nejstarší mezinárodní soutěž, létá se v pátek

Day 15

Poslaťod Semrad » 14.03.2009 17:37

Vcerejsi task jsem si opravdu uzil, nechybelo nic z adrenalinu,beznadeje i stesti, jestli se to tak da nazvat. Protahl jsem si zazitek na maximalni mozny cas, vic uz to neumim. :twisted: Proč to? Z velkou pravděpodobnosti to byl muj posledni let na delsi dobu. Duvodu je spousta. Co se tyka vykonnosti, je stale stejna. Narazil jsem na hranici svych moznosti a moznosti stylu, ktery letam. Jedinym moznym, je zmenit styl. To znamena mene doletavat, ale take mit vice uspechu. Jenze v mem pripade by to neslo. Nemam potrebne stesti. Strelecky letat? To bych nedoletl 90% tasku s mym stestim. Vsechny dosavadni vysledky jsou tezce vydrene a vypocene. S vykony jsem spokojen, ostatni jsou proste lepsi nebo maji vice stesti. To beru a je to normalni. Jenze tech duvodu je opravdu spousta a nekdy dost zavaznych, ktere tady nebudu ventilovat. Jednoduse jsem ztratil chut letat. Ja ktery nevydrzel sveho casu bez Condora ani den, i z dovolene jsem jezdil domu. To uz odval cas. Kdyz budu mit chut, tak si zaletam.

Takze vsem at se dari.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

PS: Lado v zavetri toho moc nenatocis. :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Václav Kořínek » 14.03.2009 18:08

Měl jsem volno, chuť si něco zalítnout a když jsem viděl, že se letí Slovakia, neodolal jsem. A opět se potvrdilo, že když letím jen tak, pro radost, jde mi to. Až na malý (a tradiční) zádrhel kolem Oravy, byl celý task pohodový. Nasadil jsem Erikův styl a s co možná nejmenším točení doletěl s velice solidním výsledkem.

Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod erycP » 14.03.2009 19:00

CG Vasku, pekne odletene. Takisto gratulujem vsetkym, aj tym v poli. A Martine, snad to nebude take zle, ako to vyzera, prejde tyzden dva a chut sa ti dufam vrati. A s chutou aj pohoda a to je polovica dobreho casu...
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Václav Kořínek » 14.03.2009 19:04

Eriku, tobě snad ani nemá cenu gratulovat. :wink: :lol: Nauč se už točit, aby měli i ostatní šanci. To tvoje lítání rovně... Ale jinak samozřejmě CG.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod jirka » 14.03.2009 19:29

task pěkný,na Erika prostě nemam a Radek mně da vdycky na pr......,vis včera,chlapi jak to lítáte -já toho snad nechám :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Y77 » 15.03.2009 01:12

No pole pěkný,ještě že byla blízko hospůdka :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Y77
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 17.11.2007 00:02
Bydlisko: Dvůr Králové nad Labem CZ


Späť na Skyrace

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
cron