Moznost stiahnutia tasku pre PDA

plachtařská soutěž především pro CZ SK komunitu

PDA

Poslaťod Patrik Gach » 10.12.2008 13:28

PDA a usetrenie casu !
Pripravil som pre Vas moznost si stiahnut task pre PDA.Je to ale iba pre tych co pouzivaju SeeYou. Ked sa zobrazi briefing tak v spodnej casti mate moznost si stiahnut aktualny task pre PDA a task si mozete pozriet aj 3D v Google Earth 1 hod. pred startom.Task pre PDA je v cup subore.
Staci to nahrat do pda a nahrat si task. Dufam ze Vam to usetri cas. Ked budem mat cas tak Vam aj vyrezem v seeyou scenerky ktore sa budu lietat a dam to na web.Budem Vas informovat.

Svato, dufam ze som ti troska zvacsil chut :), pod lietat !
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod swt » 10.12.2008 14:21

Dobrá práce, jestli to je založený na fpl convertoru kterej jsem díky Markovi zkoušel (jako workaround na konverzi apt->cup) tak bych měl postřeh na zlepšení.
mSeeYou má (aspoň ta verze co mám teď já) takovou zajímavou vlastnost, že může načíst několik cup souborů najednou ... takže např. v PDA by mohly bejt soubory
- slovakiace.cup (ten přímo ze scenerky)
- a-slovakia.cup (soubor s konverzí apt->cup, portože letiště condora nejsou v cup souboru ale daj se používat jako otočáky tak je potřeba je nějak dostat i do pda)
- task1.cup - soubor generovanej přes ten tvůj generátor, kterej by ale obsahoval jen "-----Related Tasks-----" a to pod tím

a pak by stačilo obměňovat (a generovat) jen ten poslední soubor.

A jestli to lidi s externíma PDA budou používat, tak se modli aby to někdy nehodilo chybu, bo ti pak utrhnou hlavu, až poletěj někam jinam :lol:

Edit: teď mě napadlo, že kdyby to generovalo čistě jen task, tak bych neměl jak zkonvertovat ty apt do cupu ... takže možná nějaký zatržítko "task only" ?
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod tomas » 10.12.2008 14:49

...sem se chtěl jenom zeptat....jaká třída se dneska poletí?...néé, nekamenovat, to je jen hloupej vtip...
Patrik Gach píše:Pripravil som pre Vas...

Paráda, díky! Už se těšim až vyzkoušim.

Cadfael píše:Udělal jsem novou sekci pro Litteam 2008/9. Asi bychom měli odstranit sekce...

Pokud ne přesunout, hlasuju pro nechat.
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Patrik Gach » 10.12.2008 16:26

swt píše:A jestli to lidi s externíma PDA budou používat, tak se modli aby to někdy nehodilo chybu, bo ti pak utrhnou hlavu, až poletěj někam jinam


Tak teda vsetko rusim a nic som nanapisal :)
Ja za nic nerucim, je to beta verzia v ktorej moze byt vagon chyb. A moze sa stat ze poletis task o dlzke 23765km. Tyden dovolenky a si doma :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod swt » 10.12.2008 17:10

Ne v poho, to bylo samozřejmě žertem, a v Condorovi se na to přijde rychle. V reálu se mě stalo, že jsem si zapomněl přepnout PDA z varianty A na Bčko, a celejch 40km jsem se radoval jak kalím že mě nikdo nedolítává, a pak jsem se holt 40km zase vracel pěkně zpátky a pokračoval po Bčku a nadával a nadával ... 8)
Obrázok užívateľa
swt
 
Príspevky: 934
Registrovaný: 11.05.2006 14:57
Bydlisko: CZ

Poslaťod Patrik Gach » 10.12.2008 17:12

Tak teda budem pokračovat :)
OK.
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod Krejca » 10.12.2008 19:26

Díky Paťo, já sám jsem konvertor zkoušel minulý týden hned na ostro na sky-race a funguje to bezvadně. Jediná chyba, kterou ti možná už přetlumočil marek tak je, že se neudělá nastavení bodů, jako 0,5km cylindry a příletová páska a odletová páska. A to jsem musel donastavit ručně.

Teď když už ani nebudu muset dělat FPL a jen si stáhnu CUP tak to bude geniální a přesně tak jsem to Markovi navrhoval, že by to tak bylo nejlepší.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod Patrik Gach » 10.12.2008 19:43

No zistil som to aj ja.Ze su tam chyby. No budem sa to snazit napravit.Teraz v Day 1 by to malo byt v poriadku. Uz som to opravil :) rucne ! Dik za info.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Patrik Gach
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 16.05.2006 00:52
Bydlisko: SK , Levice

Poslaťod tomas » 11.12.2008 12:02

Díky Paťo,
prohlédnout si task před letem tak pěkně v Google Earthu a stáhnout si Cup s připraveným taskem, tomu já říkam luxus.
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Krejca » 11.12.2008 13:57

Jen takový detail, stalo se to jen mě nebo jste taky vcera meli v PDA jako odletový bod ruzomberok mesto a ne letiste jak tomu ve skutecnosti bylo? Nebo naopak ted si to nepamatuju.
"Fly fast, live slow"
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Krejca
 
Príspevky: 950
Registrovaný: 02.02.2007 13:30
Bydlisko: LKHN (Hranice)

Poslaťod tomas » 12.12.2008 08:40

Na task v Condoru dnes kouknout nemohu, ale v PDA jsem měl čtyři body Ružomberok, dva identické nad městem a dva identické nad letištěm. Start byl z toho jednoho nad letištěm. Start mi to "odpíplo" obojí téměř současně.
TJ

Edit: Jen takovej malej offtopic, mě teď napadlo :) Ještě je v Ružomberoku ta celulózka? Když jsme dřív jezdili do Tater, vždy jsme se modlili, aby nám stop vyšel jako Ružomberokprůjezdní, páč ten smrad byl docela síla :twisted:
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod Cadfael » 17.12.2008 20:32

to je skutečně luxus - pánové, klobouk dolů - takovou úroveň předletovky a webu jiná soutěž nemá!
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Litteam Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron