O co závodíte?

plachtařská soutěž především pro CZ SK komunitu

Poslaťod Svato » 12.12.2008 10:37

Jsou to nádherne ceny určite motivujici k nejlepšim vykonum,pro mne sice nedosazitelne ale už i učast na virtualnim letaní v Condoru mi je odmenou .Dík lidem kterí se na tom podíli.
Svato
 
Príspevky: 58
Registrovaný: 15.10.2007 17:01
Bydlisko: Levice

Paradni, tak jeste vymysleme cenu pro polni mistry ( tedy pr

Poslaťod jirka » 12.12.2008 11:22

tak nevím kdo bude polni mist :lol: :lol: :lol:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Poslaťod Semrad » 12.12.2008 12:17

Cadfael píše:krása... koukám že jsi použil stejného dodavatele, jak já na trofeje pro Skyrace a SBC kdysi.


Nejspis ano a jak se jim vedlo? Ja jsem totiz resil a resim problemy. Nejdrive mi neposlali etue(krabicky) k medailím. To, ze mi prilepili stitky zezadu na medaile jeste beru, protoze jsem vyslovne nenapsal kam je chci. Jenze dnes jdu prelepovat stitky na krabicky(prave dosly) a koukam jak z jara. Chtel jsem to nobl a tak jsem to nechal udelat v anglictine. Samozrejme to zmrskli, misto 1st a 2nd mam vsude koncovku rd. Asi to delal nekdo jako ja a nebo proste kopiroval a zapomnel opravit. To vsechno bych presel, kazdy je omylny. Trochu mi vadi, ze neodpovidaji na maily. Ani Ň a tak mne překvapilo, že krabičky přišly. Snad prijdou i opravene stitky.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 12.12.2008 13:02

to je divné, oni to sice vždycky lepí zezadu, protože vpředu není asi kam, ale mě to poslali do týdne absolutně v pořádku a kompletní. Objednával jsem to přes web, adresu bych někde našel ale z hlavy si ji nepamatuji.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Predchádzajúci

Späť na Litteam Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť
cron