Day 11

plachtařská soutěž především pro CZ SK komunitu

Day 11

Poslaťod ram » 04.03.2009 10:08

Musím se omluvit všem, co měli plánovanou zónu 8:30. Task byl psán ještě na původní Vysočinu 1 a nikdo jsme si toho nevšimli. Teď už je to změněno na dvojku, tak pokud se stihnete připojit, tak můžete. Jinak by jsme zajistili na zítřek asi náhradní server, v tom případě pošlete email, že chcete letět 5.3.2009 v 8:30 CET. Pokud by to někomu nevyhovovalo, tak se budeme snažit vyjít vstříc. Týká se to HCE, VK a GP1 (CN letí).
Náš ústav se vám tímto omlouvá za politováníhodný omyl, ke kterému dochází maximálně jednou za 10 let.
Obrázok
Obrázok
ram
 
Príspevky: 869
Registrovaný: 11.01.2007 20:23
Bydlisko: Orlová, Czech Republic

Poslaťod Václav Kořínek » 04.03.2009 12:16

To nevadí. Já dneska stejně nemohl (lítal jsem po bance), zítra musím k doktorce na periodickou prohlídku, v pátek mne čeká nákup, k tomu mám odpolední... Takže budu muset škrtat třetí nulu.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 04.03.2009 18:50

Aaaaaaa, moje chyba. To je tak, kdyz se delaji tasky dopredu. Vubec me to ani nenapadlo, mam jeste nainstalovane obe. Ted koukam, ze je to jeste jinak, task byl delany na dvojce, ale beta 1. Tak ted vubec nevim co je posledni.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 04.03.2009 18:55

Vysočina 2 myslím žádnou betu neměla... Ale to máš úplně jedno, vysočina 1 nebo 2 - liší se to jen termickou mapou. Ten task musí jít zaletět tak jako tak.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Semrad » 04.03.2009 19:00

Cadfael píše:Vysočina 2 myslím žádnou betu neměla... Ale to máš úplně jedno, vysočina 1 nebo 2 - liší se to jen termickou mapou. Ten task musí jít zaletět tak jako tak.


Task je delany na Vysocina 2.0B1 jak je vidno z briefingu. Bohuzel ted vubec nevim , jak to bylo opraveno a zda vubec. Kurna to je prekerka. :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Cadfael » 04.03.2009 19:05

B1 je myslím zcela totožná s finální verzí, rozhodně žádné změny velké nebyly. Proboha nelam si s tím hlavu - task musí souhlasit a pokud někdo bude mít problém, jak je to rukama (jeho). :) V reálu termoska dělá v těch verzích ještě větší bordel než my a taky se lítá :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Poslaťod Janek » 05.03.2009 00:59

Tak, a jsem v p... Když taky někdy doletím, zblázní se mi PC a nemůžu odeslat IGC. Zkouším to přes stránky Litteam Cupu i nouzově mailem, ale je to kousnuté, všechno se načítá sto let a ven prostě nic neodejde (dostat se vůbec k mailu byl docela kumšt) :twisted:
Zvláštní je, že některé stránky jdou normálně a rychle (třeba tohle i naše modelářské fórum, ovšem obrázky už ne). Doufám že je to jen něco v síti a ne nějaká potvora u mě v PC :shock:

Zkusím to ještě ráno, snad to půjde a bude vzato do výsledků :cry:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Janek
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 23.09.2008 14:02
Bydlisko: Milčice (Blatná)

Poslaťod Semrad » 05.03.2009 17:11

Janek píše:Tak, a jsem v p... Když taky někdy doletím, zblázní se mi PC a nemůžu odeslat IGC. Zkouším to přes stránky Litteam Cupu i nouzově mailem, ale je to kousnuté, všechno se načítá sto let a ven prostě nic neodejde (dostat se vůbec k mailu byl docela kumšt) :twisted:
Zvláštní je, že některé stránky jdou normálně a rychle (třeba tohle i naše modelářské fórum, ovšem obrázky už ne). Doufám že je to jen něco v síti a ne nějaká potvora u mě v PC :shock:

Zkusím to ještě ráno, snad to půjde a bude vzato do výsledků :cry:


IGC mame na mailu, az se sejdou vsechny logy, tak to bude zahrnuto do vysledku.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Semrad » 05.03.2009 19:06

Vcera se opet potvrdilo, ze mi neni souzeno. Hned prvni stoupak mne vypekl a klasicky zaver byl take hodne spatny. V minule sezone jsem asi dosahl maxima a ted uz to proste dal nejde. Neumim vyhravat. Potvrdil se mi tip na viteze, ale nebude to mit jednoduche. Erik ma stabilni formu a nedivil bych se, kdyby se poslednim závodem dostal do cela.

Report je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz

Gratulace vsem.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod erycP » 05.03.2009 19:12

Semrad píše:Vcera se opet potvrdilo, ze mi neni souzeno. Hned prvni stoupak mne vypekl a klasicky zaver byl take hodne spatny. V minule sezone jsem asi dosahl maxima a ted uz to proste dal nejde. Neumim vyhravat. Potvrdil se mi tip na viteze, ale nebude to mit jednoduche. Erik ma stabilni formu a nedivil bych se, kdyby se poslednim závodem dostal do cela.

Vcera to bola loteria, aj stupania 2.3 m/s, aj 1.5 m/s. Na doklz som isiel s DDH -200m a nieco k tomu, veril som delfinom, ale neboli az take skvele ako som predpokladal, takze som musel spomalit a 50 sekund v cieli na vitaza bolo pri takomto kratkom tasku dost bodov, ktore budu urcite chybat... Takisto CG vsetkym, vcera snad ani pole nebolo...

Obrázok
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Janek » 05.03.2009 20:27

Semrad píše:IGC mame na mailu, az se sejdou vsechny logy, tak to bude zahrnuto do vysledku.

Díky, díky díky :D

Asi vypadám trochu hystericky, vždyť nejde o život a moje výkony s výsledkovou listinou nezamíchají :lol: Ale mrzelo by mě to a kromě toho nesnáším, když se staví na odpor potměšilá technika (v tomto případě modem).
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Janek
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 23.09.2008 14:02
Bydlisko: Milčice (Blatná)


Späť na Litteam Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron