Day 12

plachtařská soutěž především pro CZ SK komunitu

Day 12

Poslaťod erycP » 11.03.2009 17:43

Sice este Litteam Cup neskoncil, aj tak uz pred poslednym taskom chcem podakovat vsetkym, ktori sa pricinili o to, ze sme si mohli krasne polietat celych 12 tyzdnov: GP1 za web, MSE, SMS a RM za tasky - dik kluci za odvedenu pracu. A taktiez vsetkym hosterom, u ktorych sa lietalo. A vsetkym zucastnenym uspesny posledny task sutaze.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Poslaťod ladis » 11.03.2009 18:58

I ja dekuji vsem, kdo nam umoznili letat skvelou soutez a vsem pilotum!

Zaroven mam dotaz - jaka se dnes leti scenerka? Musim ted odjet a prijedu az na 20h, tak abych nezjistil, ze mapu nemam... Diky!
Obrázok užívateľa
ladis
 
Príspevky: 314
Registrovaný: 26.02.2008 01:31
Bydlisko: Jičín

Poslaťod valajda » 12.03.2009 00:55

Sláva vítězům, čest poraženým... :wink:
Šumava se mi dnes stala osudnou, ale, stejně bych si v takto vyrovnané konkurenci stěží nikam pomohl byť i sebelepším výsledkem. Jen s Pavlem Foldýnou jsme poměrně dlouho sváděli takový malý boj o každý bodík,co? :lol:

Chválím realistické létatelné tasky, kde téměř vždy čekal drobný oříšek na rozlousknutí. který to vše ještě víc zatraktivnil.
Větší pochvalu si zaslouží piloti ve virtuálním plachtařském nebi, bez kterých by byla nuda Condora létat.
A největší pochvalu si zaslouží skupinka organizátorů, že něco tak pěkného, na zpříjemnění střed, vůbec vymysleli a dotáhli to až do zdárného konce! Díky

P.S. Jen ta bedna pro vítěze a počet medailí by mohly být trochu větší (cca pro 6) :twisted:
Obrázok
Obrázok užívateľa
valajda
 
Príspevky: 790
Registrovaný: 04.01.2007 19:24
Bydlisko: Praha

Poslaťod Y77 » 12.03.2009 07:44

Taky díky za skvělou práci všem organizátorům , hosterům za servery Paťovi za web .Klucííííí velké díky!!!!!!! :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Y77
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 17.11.2007 00:02
Bydlisko: Dvůr Králové nad Labem CZ

Poslaťod kaaia » 12.03.2009 09:57

Diky vsem organizatorum a gratulace vsem soutezicim. Bylo to pekne poletani.
kaaia
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 08.09.2006 08:31

Poslaťod Fazol » 12.03.2009 12:52

Chtěl bych poděkovat všem,co se podíleli na této skvělé soutěži. Tato soutěž mně osobně dala mnoho zážitků a zkušeností,které se vždy do budoucna hodí. Soutěž to nebyla určitě jednoduchá.Ale vo tom to je :-) Jednoduchou trať umí zaleťet kde kdo,ale těžkou trať,to chce hoooodně nervů a trpělivosti. Pořád je co učit se. Ještě jednou DíííííKY kluci.

PS:Valajdo,prostě jsi byl lepší. Ale příště,se jen tak nevzdám :lol: :lol:
Obrázok
Fazol
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 04.02.2007 11:46
Bydlisko: Frýdlant nad Ostravicí

Poslaťod Ivo Kulich » 12.03.2009 22:01

Nezbývá mi než se taky přidat.Díky všem organizátorům za pěknou soutěž :!: Gratuluji všem rychlíkům našeho virtuálního nebe :wink: Byl to napínavý boj do posledního tasku. :lol:
Ivo Kulich
 
Príspevky: 419
Registrovaný: 25.05.2006 14:03
Bydlisko: Bělá pod Bezdězem

Poslaťod Václav Kořínek » 12.03.2009 22:46

Hezké polítání, docela se dařilo, žádné (velké) organizační zaskřípání... Prostě díky.
A teď už jen zbývá se zeptat: "...král je mrtev, ať žije král..."? Neboli Quo vadis? :wink:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
Václav Kořínek
 
Príspevky: 1484
Registrovaný: 20.11.2006 19:40
Bydlisko: Liberec

Poslaťod Semrad » 14.03.2009 09:04

Mame to za sebou a az budou vsechny logy, tak udelam konecne vysledky.

Dopadlo to dle mych predpokladu. Presto musim vyseknout poklonu Erikovi, ma opravdu velky talent a potencial. Leta naprosto spolehlive a s jistotou. Trochu mne prekvapilo, ze ta tlacenice na spicce nebyla vetsi. Zamer pritahnout vsechny ceské piloty se nezdaril uplne. Chybeli mi Milos Koch, Jarda Petr, Martin Dvorak a nekteri dalsi. Na druhou stranu se objevila spousta novych tvari, coz je pozitivni. Jsou ovsem i negativa, ktere nejsou jen v nasi komunite, ale je to celosvetovy condori trend. Napadat a urazet organizatory soutezi, pri kazdem technickem problemu. Organizovani soutezi neni zamestnani, aby u toho mohl sedet organizator cely den a mohl resit vypadky providera a tak podobne. O tom jsem uz napsal dost a nemyslim si, ze to vsichni pochopi. Spokojenost je urcite s vykony, i kdyz to mohlo byt z me strany lepsi, ale rezervy mel kazdy. Presto to bylo napinave az do konce. Byl podan jen jeden protest, ktery byl nasledne zamitnut. Po oznameni oficialnich vysledku jeste bude par dni na kontrolu z vasi strany a pripadne nesrovnalosti budou vyreseny.

Dekuji vsem za ucast a sportovni chovani.

Report z posledniho dne je na http://virtualsoaring-cr.tym.cz
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Semrad
 
Príspevky: 2505
Registrovaný: 01.09.2006 10:02
Bydlisko: Chrudim

day 12

Poslaťod Hans » 14.03.2009 09:53

Taky přidávám také veliké díky našim organizátorům, není nad to si zalítat, pokecat a trochu se pohecovat s prima partou a ještě k tomu nad našima scenérkama.
Obrázok užívateľa
Hans
 
Príspevky: 205
Registrovaný: 09.01.2007 23:35
Bydlisko: Praha

Poslaťod tomas » 14.03.2009 21:05

Díky za parádní polétání! Tasků jsem letěl jen pár, ale vžydcky jsem si tyto náramně užil a středeční večer odrelaxoval v houfu ostatních pilotů.

Edit: Hergot u toho relaxování byl vlastně někdy člověk zpocenej až na pr... jaký to byly nervy :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomas
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 26.06.2006 20:56
Bydlisko: Jablonec nad Nisou, CZ

Poslaťod ladis » 15.03.2009 00:52

tomas píše:Edit: Hergot u toho relaxování byl vlastně někdy člověk zpocenej až na pr... jaký to byly nervy :)


To znam az moc dobre. Jednou jsem si vzrusenim malem zlomil zub. 8)
Obrázok užívateľa
ladis
 
Príspevky: 314
Registrovaný: 26.02.2008 01:31
Bydlisko: Jičín

Poslaťod Honza AF » 16.03.2009 20:48

Taky připojuji díky všem lidem, kteří se podíleli na organizování celé soutěže a samozřejmě gratulace vítězům, ale i všem učastníkům. Honza
Honza AF
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12.03.2009 19:59

Poslaťod Fil » 18.03.2009 21:13

Rovněž děkuji všem organizátorům i nepřátelským pilotům :) za bezvadnou dobře připravenou soutěž.

Bohužel jsem se v poslední době připojoval vždy na poslední chvíli, a vrcholem mé aktivity bylo "rychle" odletět závod z čisté vody, a zas honem od toho, tak jsem si ani nevšimnul, že dnes už se neletí a poslední závod byl před týdnem :shock: :D . Dobré věci prostě utíkají rychle.
Fil

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Fil
 
Príspevky: 177
Registrovaný: 06.05.2007 11:33


Späť na Litteam Cup

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron