Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Veci čo sa týkajú Condora

Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod Cadfael » 04.03.2018 08:39

Vzhledem k tomu, že mám skladem poslední licenci V1 a další už asi nedostanu, tak jsem stáhl z prodeje scenerie pro V1 i Condora V1
Nicméně pokud by někdo ještě měl o staré scenerie nebo o Plane Packy (mám 3 poslední skladem) zájem, dají se koupit na mých stránkách přes menu Mé produkty , V tomto menu vidíte všechny produkty, které jsem kdy měl, máte je stále trvale ke stažení včetně vašich licencí, a dají se přes ně koupit i staré produkty pro V1.

Edit: no stáhl, nechal jsem je tam jako staré produkty, ale už to popravdě nějakou dobu nikdo nekoupil a myslím že už asi ani nekoupí
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod bumper » 05.03.2018 04:21

Ha... tak to budu muset asi ještě trošku poupravit svůj web. Ve čtvrtek jsem Ti tam dal reklamu na prodej Condora 2, ale stále tam nechávám odkazy na prodej scenerek do Condora 1. Tak to budu muset překopat a odkazovat už jen na produkty pro Condor 2, jestli jsem to teda dobře pochopil :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod Cadfael » 05.03.2018 09:42

Díky, to jsi hodný. Mám je tam stále, jen tam prosím dej pro V1 přímý link na staré produkty:
https://www.condorworld.eu/index.php?p=25
U nových pro V2
https://www.condorworld.eu/index.php?p=2

Scenerie nechám v prodeji, ale Condor V1 už rychle dojde a nevím, zda ho ještě budu mít
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod bumper » 06.03.2018 18:38

Díky za info, nějak to dnes přelinkuju a asi odkazy změním už jen na nové produkty pro Condor 2 a taky na free scenerku Vysočiny. Jinak jsem teď koukal na e-shop a ty staré scenerky pro Condor 1 jsem tam vůbec nenašel, jen PP, ale ještě to prolezu :) Ten web měl zrovna nějaký výpadek i včetně fóra, tak možná, že jsi tam zrovna něco "ladil" :)
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod Cadfael » 06.03.2018 20:38

ne, mám produkty na více stránkách - jsou tam nahoře čísla stránek a šipky vlevo/ vpravo. Scenerky tam stále jsou
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod bumper » 06.03.2018 20:56

Cadfael píše:ne, mám produkty na více stránkách - jsou tam nahoře čísla stránek a šipky vlevo/ vpravo. Scenerky tam stále jsou


Už jsem to našel, ale nakonec jsem se rozhodl odkazovat už jen na produkty pro Condor 2, abych to nemusel za chvilku předělávat znovu. Jinak doufám, že už to nebudeš nikam přesouvat, protože musím pak neustále kontrolovat přímé odkazy, což nedělám rád. Nalinkoval jsem to tak, jak to máš na webu teď. Odkaz na Condor 2, na scenerky pro Condor 2 a na nové větroně. http://medlanky.bumper.cz/condor.html Snad tím trošku přispěji k prodeji, vážím si Tvé práce i práce ostatních tvůrců, takže rád aspoň takto trošku vypomohu.
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
bumper
 
Príspevky: 831
Registrovaný: 07.06.2006 19:44
Bydlisko: Brno

Re: Ukončení prodeje V1 a scenerií pro V1

Poslaťod Cadfael » 07.03.2018 08:17

Díky moc. Kdybych přesouval, dam vědět, ale snad už ne...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
cron