Czechoslovakia 3.0 je zde

Veci čo sa týkajú Condora

Czechoslovakia 3.0 je zde

Poslaťod Cadfael » 15.12.2012 20:47

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Nová verze vysoce detailní a realistické scenerie Czechoslovakia, je zde, s novým designem.

- Nové textury a termická mapa
- Více než 17000 nových 3d osad v krajině
- Nové letiště Vysokov
- Nová textura stromů

Ke stažení z http://www.condorworld.eu


Pozor: CS3 smaže při instalaci Czechoslovakia 2.0, nelze je mít obě současně. Pokud ještě někde lítáte na CS2, tak novou verzi zatím neinstalujte!

Velké díky mé bandě testerů (Honzovi, Jirkovi, Oldřichovi a Radkovi) - odvedli famózní práci v časovém tísni, a pochopitelně Erikovi, který mi tradičně nafotil obrázky a stará se nám o servery.

Všem vám chci popřát krásné vánoce a co nejvíce štěstí a zdraví do nového roku. Snad se budeme potkávat v Condorovi i nadále.

A teď jdu stavět RC model, můj první balzový kit ze stavebnice, krásný DH4, na což se těším už čtrnáct dní, kdy jsem po nocích dodělával scenerii a Condora nechci pár dnů ani vidět.. :-)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Czechoslovakia 3.0 je zde

Poslaťod erycP » 15.12.2012 21:52

Diky Milosi za tvoju pracu - a prajem vela relaxu pri stavbe rozsypu - mne by sa z KITu rozsypali nervy :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Czechoslovakia 3.0 je zde

Poslaťod alf » 16.12.2012 19:48

Už se těším, hned v pondělí dávám příkaz do banky.
A těšil jsem se, že Rakousko bude na Vánoce :cry:
Obrázok
Obrázok užívateľa
alf
 
Príspevky: 253
Registrovaný: 10.10.2009 20:42
Bydlisko: Šumperk

Re: Czechoslovakia 3.0 je zde

Poslaťod Cadfael » 16.12.2012 22:11

možná bude na vánoce, jen je otázka na které :) i když, bude-li vůbec, tak snad už v létě. Je tam ještě práce na půl roku

i když... možná to bude jinak
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Czechoslovakia 3.0 je zde

Poslaťod Cadfael » 03.01.2013 20:52

Pokud máte problém s připojením k multiplayeru a dostáváte hlášení: modifikovaný terén, tak si prosím z mého webu stáhněte malý patch, který vám vyčistí virtualstore.

http://www.condorworld.eu/index.php?id=420

Pokud se připojíte k serveru bez problémů, tak ho nepotřebujete stahovat ani instalovat. Je pro obě verze, Pro i Demo.

Od 4.1. je vyměněný instalační program scenerie, který již tento fix obsahuje. Pokud si stáhnete instalační program po tomto datu, patch nepotřebujete.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron