Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Veci čo sa týkajú Condora

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 23.11.2013 00:07

No trochu to trvalo, ale konečně přišel čas zakoupit kondora. Nechci čekat na to až mi příjde poštou, (když už se rozhodnu tak chci mít všechno hned :lol: ) ale rád bych zakoupil pomocí downloadu elektronicky a tuto možnost jsem nalezl zde : https://secure.shareit.com/shareit/cart.html?PRODUCT[300019351]=1&backlink=http%3A%2F%2Fwww.condorsoaring.com%2Forder.htm&cookies=1 Chtěl bych se zeptat zda zde zakoupený kondor je také v češtině, nebo budu muset neště něco shánět, zda má někdo s nákupem z tohoto zdroje zkušenosti, nebo zda je ještě jiná možnost elektronického nákupu. Za odpovědi a rady předem děkuji
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Cadfael » 23.11.2013 10:12

Ten link je hlavní prodejní kanál Condora přes ShareIt. Dostaneš verzi 1.1.5 s možností volby čestiny. Můžeš ho nově koupit i na mém portálu www.condorworld.eu
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 23.11.2013 17:51

Jj, díky za odpověď. Já to tedy objednám u tebe. Jestli jsem to dobře pochopil, tak pokud budu platit platební kartou a ne přes paypal (nemám tam účet), tak si stejně počkám až se uskuteční převod a pak teprve budu moci stáhnout. Omluva za pro tebe asi stupidní otázky, ale já a komp fakt jen základní uživatelská obsluha :roll: Kdybych tolik nemiloval létání a kdyby mě tak strašlivě Condor nenadchl, tak bych asi nepodstoupil tento pro mne vysilující "zápas" s virtuálním prostředím internetu :lol:
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Cadfael » 23.11.2013 18:17

napiš mi na cadfael@condorworld.eu nebo přes moje Skype - condorworldsupport, bude to nejrychlejší se domluvit tak. Jestli to chceš okamžitě a platit platební kartou, tak nejrychlejší je to na tom ShareIt. Já ten prodej dělám pro lidi z Čech, kteří chtějí platit převodem z účtu, nebo si to nechat poslat na dobírku, případně si k tomu chtějí koupit mé scenerie se slevou. Na Slovensku zase prodej zajištuje Rišo, majitel tohoto fóra. Zatím ty scenerie sám musím kupovat na ShareIt, takže je to spíš služba, vydělám na tom asi tři koruny díky novému kurzu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 30.11.2013 20:15

Tak Condor úspěšně nainstalován. Nebylo to bez problémů, ale díky ochotě a přesně cíleným radám Cadfaela, bez kterých bych byl úplně v pr...čicích, jsem to zvládl. Tímto mu chci ještě jednou veřejně poděkovat - Miloší díky.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Cadfael » 01.12.2013 11:03

nemáš vůbec zač, hlavně ať si Condora užíváš a začneš s námi létat... :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 16.01.2014 15:29

Ahoj, tak se pomalu začínám otrkávat na soutěžích kde úspěšně a pravidelně obsazuji jedny z posledních pozic :lol: Pročítám fórum a hltám rady a zkušenosti ostatních a neskutečně mě to baví. Co mám ale teď za problém jsou zkratky které se používají na chatu při závodech. Pokud se mě netýkají, tak je to jedno, ale pokud někdo něco napíše mě a já nevím o co gou, tak nemůžu odpovědět a to je při nejmenším neslušné. Může mi prosím někdo vysvětlit zkratky typu : tks, cg, bb, thx, .......je toho povícero, ale všechny si nepamatuji. (na fóru se zkratky používají také, ale význam se mi tam nalézt nepodařilo.)
Na případné odpovědi už asi nebudu reagovat, bo musím odjet do Rakouska takže děkuji předem. Snad se připojím na net někde cestou na pumpě a při hodně velkém štěstí bych možná mohl odletět na pumpě i dnešní závod, ale na to asi nebude dostatek času, takže až o víkendu.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod jirka » 16.01.2014 16:49

bb-- že se loučí
thx--díky
cg--gratulace
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
jirka
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 21.01.2008 14:08
Bydlisko: Hradec nad Svitavou

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Cadfael » 16.01.2014 17:30

ještě se používá
cu - see you - uvidíme se příště
hi ahoj
hi all - ahoj všichni
ap autopitot (někdy)

případně si nainstaluj TeamSpeak a připoj se na něj, my spíš mluvíme po něm než píšeme. Já když řídím, nedokážu psát (připomělo mi to v Marečkovi nebo kde to Kemr říká- když kouřím, tak zvracím :-) )
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 16.01.2014 20:09

Super, díky. Na většině benzinek je už wifi, tak jsem se mohl připojit. Že to budou anglické zkratky mi bylo jasné, jen jsem nevěděl jaké. TS už nainstalovaný mám, jen se musím dokopat koupit sluchátka s mikrofonem.
Bohužel musím valit dál - ráno musím skládat v Rakousku - takže dneska on-line nepoletím ani na benzince. O víkendu si to zaletím, abych mohl porovnat.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 22.07.2014 17:10

Ahojte,

po několika letech se zpět začínám vracet k virtuálnímu létání. Ted už mi to čas dovolí. Někteří si mě ještě určitě budou pamatovat :) Jak tak všechno zase projíždím, tak koukám, že se toho hodně změnilo ale co se nezměnilo, tak se stále čeká na Condor v2. :)

Tak budu muset začít od začátku. Condor DVD i s licencí mi někdo vyhodil při stěhování do nového bytu. :( Takže budu muset koupit condora, potom koukám, že i naše scenérky. Cadfael se činil a vzdávám hold Tvé práci. Všechna čest. :wink:

Jen se chci zeptat, kde bych mohl stáhnout/koupit další scenerie. Nějak už si nepamatuju ty hlavní condor stránky. Děkuji mnohokrát za pomoc.

Někteří si mě budou pomatovat pod

CCC :)

Martin.
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod erycP » 22.07.2014 17:13

Martin D. píše:Jen se chci zeptat, kde bych mohl stáhnout/koupit další scenerie. Nějak už si nepamatuju ty hlavní condor stránky. Děkuji mnohokrát za pomoc.

Vitaj naspat, Martine :)
Kde kupit? No, preto sme davali na titulku fora (vpravo) reklamny banner volajuci sa "Kde koupit Condora a scenerie?" :rofl:
Takze aj Condora ja scenerky priamo u Milosa na webe: http://www.condorworld.eu

Cus,
Erik
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1900
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 22.07.2014 17:20

Díky za rychlou reakci. Tak okej :) po výplatě nebo možná i dříve jdu na to.. Potom to chce zase rozlítat a navázat na dobré výsledky, co byly předtím.. :) ikdyž ta úroveň a kvalita pilotů už bude asi jinde.. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Cadfael » 22.07.2014 18:03

vítej zpět, ztracený synu! :) Jinak abych si udělal reklamu - moji zákazníci pokud si u mě koupí scenerie nebo Condora, tak to taky mají doživotně ke stažení včetně licencí - myslím doživotně webu, nebo v horším případě mě :-) Pokud si pamatuješ svůj login na www.condorworld.eu tak tvoje licence scenerií které jsi měl jsou k stále k dispozici včetně stažení scenerií. Ostatní scenerie se dají stahovat z Condor Clubu...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Cadfael
Site Admin
 
Príspevky: 4402
Registrovaný: 06.05.2006 18:58
Bydlisko: CZ, Brno

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 22.07.2014 18:05

Jasně, že pamatuju login. Byl jsem tvůj betatester, takže mi na meil chodí pravidelně novinky, takže to sleduju "ze zadu" :) Ale myslím, že ty licence jsem už ztratil.. Ještě na to musím kouknout.. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
cron