Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Veci čo sa týkajú Condora

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod erycP » 25.07.2014 22:33

Martin D. píše:Ještě jedna otázka, ukládám si flighttracky a potom si exportuju igcéčka, abych si to mohl po letu prohlédnout, ale když se podívám do Program Files/Condor/Flighttrack tak tam žádné soubory nemám.. Přitom v condoru v rozboru letů si je mohu otevřít a ty uložené tam vidím.. :?:

Klasika, virtualstore pod Windowsami :) Skus otvorit kniznicu: %LocalAppData%\VirtualStore
Tam budes mat Condora a aj flightracks atd.
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 26.07.2014 06:56

erycP píše:
Martin D. píše:Ještě jedna otázka, ukládám si flighttracky a potom si exportuju igcéčka, abych si to mohl po letu prohlédnout, ale když se podívám do Program Files/Condor/Flighttrack tak tam žádné soubory nemám.. Přitom v condoru v rozboru letů si je mohu otevřít a ty uložené tam vidím.. :?:

Klasika, virtualstore pod Windowsami :) Skus otvorit kniznicu: %LocalAppData%\VirtualStore
Tam budes mat Condora a aj flightracks atd.

Díky. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 27.07.2014 08:53

Jak to je ted se závody?? Asi je ted mrtvější období že?? Koukám že akorát summersoaring, ale to jsem včera nestihl. A jak neděle?? :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod erycP » 27.07.2014 14:39

Martin D. píše:Jak to je ted se závody?? Asi je ted mrtvější období že?? Koukám že akorát summersoaring, ale to jsem včera nestihl. A jak neděle?? :)

Leto je veru mrtve, cez jesen/zimu/jar toho byva viac... Mame sice kalendar online, ale tam plati/funguje teraz v lete iba streda/piatok/sobota:
http://kalendar.virtualsoaring.eu
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 04.08.2014 15:53

Ještě jsem si všiml jedné věci při závodu summersoaringu. Odstartoval jsem závod, tak se mi zobrazilo M.Dvorak started task. Jenomže u ostatních nee, to je nastavené nějak schválně, aby se to nezobrazovalo?? Pochopte, už jsem dlouho nezávodil.. :oops:
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod erycP » 04.08.2014 16:04

Martin D. píše:Ještě jsem si všiml jedné věci při závodu summersoaringu. Odstartoval jsem závod, tak se mi zobrazilo M.Dvorak started task. Jenomže u ostatních nee, to je nastavené nějak schválně, aby se to nezobrazovalo?? Pochopte, už jsem dlouho nezávodil.. :oops:

Ano, tiche starty/otocenie TP/finish su od patchu 15, alebo dokonca 14? Hlasky kto kedy startuje/toci otocak vidis jedine ak je zapnuty realtime scoring. Aspon ta nerusi sledovanie ostatnych, kedy startuju atd. Viac casu na vlastny let :)
Obrázok užívateľa
erycP
Site Admin
 
Príspevky: 1899
Registrovaný: 27.05.2008 17:06
Bydlisko: Nitra

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Martin D. » 04.08.2014 16:17

Aha, myslel jsem, že je chyba někde u mě.. je to každopádně dobré.. Díky. :)
"Fly fast and High!"
Obrázok
Obrázok užívateľa
Martin D.
 
Príspevky: 606
Registrovaný: 26.10.2006 19:06
Bydlisko: Krnov, CZ

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 15.09.2014 14:30

Měl bych dotaz - v jednom tasku se mi na obrazovce PDA na dokluzu mimo červeného bodu objevila i modrá svislá čára přes celou obrazovku. Ještě jsem se s tím nesetkal, nebo si to alespoň nepamatuju :roll: Co mi chce zdělit, přijde mi že je to moje podélná osa větroně k OB ? Díky.
Modra zvisla ciara sa ukaze, ak je finish nie klasicky sektor ale okno, vid obrazok. Vtedy vacsinou odporucam zapnut cez J viditelnost tyciek.
Prílohy
Shot90.jpg
Shot90.jpg (338.85 KiB) Zobrazené 3142 krát
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Re: Jak začít s Condorem - rady a tipy pro nové piloty

Poslaťod Jirka71 » 18.09.2014 09:34

Aháááá, děkuji. Zase jsem o něco chytřejší :-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Jirka71
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07.09.2013 21:37
Bydlisko: Opatovec

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
cron